You're بچه's یک نابغه! – توهم تبدیل شده واقعی

[ad_1]

وجود دارد's یک شوخی در مورد دو کودکان است که در واقع می رود به شرح زیر است: جانی یکی از پسران را در رفتن به مدرسه هر روز صبح به او مادر می داد, “جانی, don't را فراموش ناهار!” پسر دیگر استیون بود بروید و به او مادر خود را خواهد داد “استیون, don't را فراموش کرده ام کتاب!” جانی بزرگ شده به یک رستوران موفق و استیون جهان مشهور جراح مغز.

من فکر می کنم شما جان کلام شوخی است. جانی's, مادر, با قرار دادن تاکید بر ناهار ناخواسته سازی و پسر او را به دنبال و پز حرفه ای; در حالی که استیون's, مادر, با قرار دادن تاکید بر کتاب و یا آگاهانه یا ناخودآگاه سازی پسرش نسبت به یک حرفه ای در پزشکی است. به عنوان Gordon Gekko گفت: در فیلم وال استریت “توهم تبدیل شده واقعی و واقعی تر از آن می شود بیشتر از جان گذشته آنها آن را می خواهم.” با این نقل قول مربوط به شوخی دو کودکان شما می توانید ببینید که توهم هوشمند بودن به استیون حال تبدیل شدن به بسیار واقعی است. آیا او متولد هوشمند یا نه مهم نیست. پس توهم متبلور به واقعیت میل به رسیدن به هدف در پشت آن می شود ناامید.

نکته در اینجا این است که درک خود بسیار مهم است به هر دو شکست و موفقیت است. اگر ما در بالا بردن فرزندان ما به انتظار شکست – در واقع به گمان خود را به عنوان شکست – سپس حدس بزنید چه ؟ شکست به عنوان خاص به عنوان یک رگبار از سه بزرگ برآمده ابر سیاه. در مقابل اگر ما نژاد به فرزندان ما یک درک خود از موفقیت و پیروزی و سپس موفقیت به عنوان خاص به عنوان سپیده دم پس از تاریک.

به یاد داشته باشید پدر و مادر است. فرزندان خود را – ما کودکان — آینده ما هستند. ما نیاز به رسیدگی و آنها را با مراقبت های بزرگ است. به اندازه کافی وجود دارد انتقاد به رفتن در اطراف برای یک هزار و نسل است. در بالا بردن بچه های ما اجازه's نه اشتباه buffeting آنها با انتقاد ثابت. اگر شما می خواهید بچه های خود را به انجام خوبی در مدرسه آنها را متقاعد کند که آنها باهوش هستند و به خوبی انجام خواهد داد ، اگر شما می خواهید آنها را به مطلب در ریاضی, انتظار می رود آنها را به غژغژ کردن کودکان و نوجوانان و به آنها بگویید که چگونه هوشمند آنها با اعداد و این نوع از چیزی.

سازمان دیده بان نتایج به توهم می شود واقعی است. اگر شما شک آنچه من می گویم این را امتحان کنید برای یک دوره کوتاه از زمان و دیدن تغییراتی که رخ می دهد در بچه های خود را. زور بر آنها به طور طبیعی تمایل به می خواهید توهم. هنگامی که شما در مجموعه این نیرو در حرکت بقیه را خود انجام. پس از همه آنچه است که جایگزین ؟ اگر شما این را امتحان کنید و خود را بچه می کند پایان ندارد تا یک جراح مغز او ممکن است در نهایت بسیار موفق رستوران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *