Rojenny یک روستای توریستی در قلب Igboland

[ad_1]

آبهای عمیق اجرا. که ضرب المثل درستی واجد شرایط Rojenny Holiday Village, بزرگترین گردشگری توچال در شمال شرق نیجریه ربود. واقع در بی سر و صدا در شهر ابا Idemili جنوبی دولت محلی منطقه Anambra کشور در حومه شهر تجاری انیتشا همراه اورری-انیتشا بزرگراه و اشغال کشش طولانی از زمین حدود 8 متر مربع. متر از آن است که بدون شک یک مقصد رویایی برای تعطیلات سازان از سراسر جهان است.

توقف در دروازه می دهد شما هیچ ایده وزوز از فعالیت های که در داخل محوطه. حتی ROJENNY تعطیلات ایجاد کرد حکاکی شجاعانه در دروازه را آشکار نمی کند زیاد است. اما به عنوان شما را گام به ترکیب شما شگفت زده هستند. اولین وزش نسیم تا حدی ملایم نوازش صورت خود را به عنوان اگر می گویند: “خوش آمدید به جهان ما’. این مطمئن است که این خانه از مهمان نوازی. شما نگاه مستقیم به جلو از شما و ببین عظیم گستره زمین کشش طولانی از درختان زیبا در چمن و عظیم سازه نارسایی ظهر ترکیب. شما در حال هیبت زده. وای! شما از روی تعجب فریاد زدن و شخص بعدی به شما می گوید: شما نمی خوای چیزی دیده نشده است.

این جایی است که تور خود را آغاز می شود. قدم زدن در اطراف است و حتی بیشتر چشم باز. شما کشف که بلافاصله یک روز است به اندازه کافی برای دیدن همه چیز که وجود دارد را ببینید. شما کجا شروع کنم ؟ جاذبه های توریستی بیش از حد متعدد: شکوه-زمینه های سبز; باغ وحش (که habours چنین وحشی زندگی به عنوان, غریب, python, سبز, میمون, لاک پشت شیر ، پرندگان نادر از جمله طاووس, eagle, فلامینگو, شتر مرغ و غیره; آبزیان حیوانات مانند لاک پشت تمساح, تمساح و غیره); این Ozo ایجاد کرد و موزه; Rojenny ورزشگاه بین المللی که گفته شد به میزبانی هفت قاره ای مسابقات مربوط به نیجریه و الجزایر و آنگولا و مصر و مراکش و ساحل عاج در طول زمان از جاسپر ایران و Udoji ایالات باشگاه های فوتبال و همچنین معترضان نیجریه طلایی Eaglets تحت Fani Amun برای دو سال و سه ماه طول زمان ابراهیم babangida را به عنوان دادستان نظامی رئیس جمهور; بیش از 1000 ظرفیت سالن کنفرانس; پارک تفریحی برای کودکان; لذت سواری; چمن تنیس; بسکتبال; والیبال دادگاه; المپیک به اندازه استخر شنا با استادانه درست شده و به طور کامل توسعه یافته استخر; بهشت Nite باشگاه در میان دیگران.

جالب تر این واقعیت است که شما هرگز خیس در حالی که شما در حال راه رفتن در اطراف. هر چند یک ساخته دست انسان توریست مرکز Rojenny یک احساس طبیعی است که باعث می شود همه سال-دور توریستی لذت. نارگیل و درختان دیگر خط دو طرف راه و اطمینان از عرضه منظم سرد و وزش نسیم تا حدی ملایم به محیط زیست احساس یک آب و هوای معتدل.

در مورد شما گرسنه وجود دارد به تازگی توسعه یافته فرشته باغ و رستوران (که فنر روی خاکستر آفریقایی, رستوران ها و کافی) برای سریع خود را آرامش و رفع خستگی و همچنین زبان انگلیسی برای همه فن حریف شراب. اگر شما تصمیم به ماندن شب که البته ایده آل ترین چیزی که در یک محل مانند Rojenny وجود دارد Nwaezeora الج است که به اندازه کافی زیبا و سلیقه-اتاق مبله برای همه مهمانان به علاوه مهمان جدید خانه که در حال حاضر در مرحله تجهیز. علاوه بر این نیز وجود دارد همسایگی هتل ها که در همکاری با Rojenny به جای هر تعداد از بازدید کنندگان.

دوباره Rojenny یک مقصد توریستی. الگوبرداری از نزدیک پس از دیزنی جهانی در ایالات متحده آمریکا آن را فراهم می کند در یک بار همه چیز لازم برای یک توریست مشغول ماندن تا زمانی که تور خود را طول می کشد. آن است که در چنین راه به عنوان یک پایه برای گردشگران علاقمند به بازدید از دیگر مکان های توریستی در جنوب شرق نیجریه مانند Ogbunike غار یومواهیا جنگ موزه اگولو دریاچه Igboukwu باستان شناسی در سایت, Njaba رودخانه و…. موقعیت اوبا نیز یک مزیت اضافه شده است. آن است که گفته می شود در مرکز Igboland آیا از اگبر در دلتا دولت از نسوککا در انوگو دولت از Ndoni/Ikwerre در رودخانه های دولت و یا از Ozuitem Abriba در Abia دولت است.

Rojenny نیز مکانی برای گردشگری معنوی صرف نظر از اعتقادات مذهبی. خوبان مایکل Cyprian Tansi کلیسای یادبود فراهم می کند یک محل عبادت برای کاتولیک ها و مسیحیان از فرقه های دیگر. وجود دارد آفریقایی سنتی حرم برای پیروان مذهب سنتی آفریقایی; و وجود مسجد برای برادران مسلمان.

آرام فضای Rojenny باعث می شود آن را مساعد برای نویسندگان و محققان از هر بخشی از جهان. سایت های توریستی در حال به اندازه کافی الهام بخش برای هر نویسنده و می تواند از بین بردن به اصطلاح بلوک نویسنده. نشسته بسیار نزدیک به Tansian دانشگاه اوبا و فقط چند کیلومتر دور از مدونا دانشگاه Okija, Rojenny است که قطعا مقصد بسیاری از دانش آموزان پژوهش که ممکن است مایل به استفاده از امکانات کتابخانه ای از هر دو دانشگاه است. علاوه بر این تحقیقات دانش آموزان کار در ایگبو فرهنگ ممکن است هیچ جایی برای رفتن.

تصور و طراحی و توسعه توسط رئیس Rommy Amandi Ezeonwuka بومی Akpo در Aguata دولت محلی منطقه Anambra دولت Rojenny است که در واقع یک سرزمین عجایب, چند منظوره مرکز با یک ترکیب پیچیده ای از فرهنگ و تمدن غربی. این یک انتخاب مقصد برای سفرهای تفریحی ورزشی, تفریح و سرگرمی, آرامش, پیکنیک, همایش ها و سمینارها و تحقیقات فرهنگی سرگرمی و…. این توریست پناهگاه ساخته شده بین سال 1983 و 1986 و به روی عموم باز است در نوامبر سال 1986 به زودی میزبان یک مهاجر تور است که با هدف ارائه آمریکایی های آفریقایی تبار که اجداد دور گرفته شده از نیجریه به عنوان برده به یک فرصت برای دیدار نیجریه و یک احساس از سرزمین نیاکان خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *