Moko Lesney قوطی کبریت – آرال تانکر – ارتباط با قوطی کبریت و آرال تاریخچه

[ad_1]

ارتباط بين Matchbox اسباب بازی و آرال AG آلمان بنزین های زنجیره ای در سال 1966 آغاز شد و برای فرار از 15 سال. بیش از آن زمان برخی از مدل های بسیار جذاب تحمل آرال آرم تولید شد. این قوطی کبریت, اسباب بازی منتشر شد برای فروش در آلمان, اتریش و بخش هایی از کشور سوئیس, فرانسه و هلند. آنها در نظر گرفته شد عادی منتشر نشده تبلیغاتی در مدل ها و فروخته شد هر دو از طریق آرال پمپ بنزین ها و همچنین فروشگاه های اسباب بازی و رسانه های خرده فروشی. در انجام تحقیق و پژوهش برای Matchbox, اسباب بازی, چیزهای بی اهمیت, مقالات, من همیشه برای پیدا کردن آن جالب به برخی از زمینه وسایل نقلیه و شرکت های درگیر.

تاریخ آرال می توان به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1898. در این زمان اتومبیل های نادر در آلمان و 13 معادن زغال سنگ در غرب آلمان روهر منطقه تاسیس یک انجمن بازاریابی برای بنزن یک محصول از تولید کک از ذغال سنگ است. انجمن به نام Westdeutsche Benzol-Verkaufsvereinigung که ستاد واقع شد در بوخوم فروش بنزن به طور عمده به مواد شیمیایی و رنگ تولید و همچنین تولید کنندگان سوخت برای وسایل روشنایی.

پس از جنگ جهانی اول آلمان شاهد افزایش سریع موتور ماشین. تعداد وسایل نقلیه موتوری در کشور با صعود از حدود 21,000 در سال 1906 به 300,000 در سال 1924.

در سال 1924 والتر اسوالد توسعه مخلوطی از بنزین و بنزن است که او به نام آرال. این بسیار فشرده بنزین اعلام شد اولین بار در جهان “سوپر سوخت” و به زودی توسعه یافته به یک محصول با نام تجاری. به تشخیص B. V. آرال از رقابت محصولات این شرکت تولید شده آن از بنزین مارک در یک رنگ آبی. B. V. همچنین حاوی یک ویژه بنزن مبتنی بر انرژی سوخت مورد استفاده در حمل و نقل هوایی. محصول سرفصل های ساخته شده استفاده می شود که در اولین موتوری پرواز به عبور از اقیانوس اطلس از اروپا به کانادا در سال 1928.

پس از ایجاد آرال سوخت B. V. با تمرکز بر گسترش شبکه توزیع و خط تولید. در نیمه دوم دهه 1920 این شرکت شروع به ایجاد ایستگاه های گاز است. در این ایستگاه متصل شد به داروخانه ها, رستوران ها یا هتل ها. امکانات بعدها مستقل شد ایستگاه های خدمات. در عرض ده سال تعداد B. V. ایستگاه های گاز افزایش یافته بود به شدت. وجود دارد حدود 200 ایستگاه های گاز در آلمان در سال 1926; توسط 1937 تعداد B. V. ایستگاه های گاز رسیده بود 9,000. در طول این زمان افزود: شرکت روغن موتور و سوخت دیزل به محصول خود را خط.

1955 دیدم آرال گسترش فراتر از آلمان مرزهای موسس اولین شرکت تابعه خارج از کشور در کشور همسایه اتریش. دیگر بازارهای هدف بودند بلژیک و لوگزامبورگ که در آن شرکت تبدیل به یک رهبر بازار در 1980s. توسط 1968 تعدادی از آرال ایستگاه های گاز بود 11,000.

1970 باز یک فصل جدید در آرال ، برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم تعداد آرال ایستگاه های گاز کاهش یافته است. سه سال بعد به اصطلاح روغن بحران اروپا است. برای حفظ ذخایر نفت آلمانی ها بودند مجاز به رانندگی در روزهای یکشنبه. در حالی که بان کی مون بود که در نهایت برداشته رویداد باعث شده دو روند بلند مدت است که تا حد زیادی تحت تاثیر قرار آرال کسب و کار. اولین مصرف کنندگان آغاز شده و برش را بر روی خود بنزین استفاده کمتر رانندگی و دوم, خودروسازان دستور خود در بخش های تحقیقات و توسعه به تمرکز بیشتر سوخت کارآمد موتور.

آرال, مقابله جدید روند بازار به طور فزاینده ای با تمرکز بر گسترش کسب و کار خود را فراتر از بنزین است. علاوه بر بنزین و سایر سوخت آغاز فروش سیگار در روزنامه ها و میله های آب نبات و بطری نوشیدنی. توسط 1994, آرال مغازه ها برای اختصاص یک سوم از کل فروش این شرکت در ایستگاه های گاز است.

یکی دیگر از مشخصه راه اندازی یک برنامه تحقیقاتی با BMW برای کشف هیدروژن به عنوان یک سوخت جایگزین. بین سالهای 1984 و 1988, ده مدل از BMW خودروهای سواری پر از تانک های خود را با گاز هیدروژن در آرال خلبان گاز هیدروژن ایستگاه در برلین. در سال 1999 آرال باز برای اولین بار در جهان ربات-کنترل هیدروژن مایع پر کردن ایستگاه در فرودگاه مونیخ.

اولین قوطی کبریت اسباب بازی به آرال لوگو شد تعداد 25 بدفورد بنزین تانکر. این مدل در اصل عرضه شده به بازار جهانی در BP رنگ زرد و سفید و سبز در سال 1964. آن بخشی از قوطی کبریت, اسباب بازی دامنه برای 4 سال. Matchbox, اسباب بازی دنبال شد به پول نقد در در حال رشد سریع بازار آلمان در سال 1967 این مدل منتشر شد در آرال رنگ آبی و سفید است. در هر طرف از سفید تانکر کلمه بود آرال. آرم شرکت در عقب تانکر. جعبه نیز به خصوص ساخته شده با کلمات آرال TANKWAGEN در پایان فلپ با آبی و سفید تانکر برجسته بر روی جعبه.

به عنوان بدفورد تانکر حذف شد از قوطی کبریت محدوده در سال 1968 جدید لیلند تانکر معرفی شد به عنوان شماره 32. این نیز منتشر شد و به بازار جهانی در BP رنگ را به رنگ سبز و سفید. در اواخر سال 1969 Matchbox, اسباب بازی منتشر شد آرال نسخه در رنگ های آبی و سفید. به عنوان با بدفورد کلمه آرال بود که در کنار تانکر در آبی با آرال آرم در پشت. هنگامی که قوطی کبریت, اسباب بازی, تغییر سریع چرخ ها در سال 1970 هر دو نسخه از این تانکر ادامه داد. این تانکر قطع شد از قوطی کبریت محدوده در سال 1972.

مدل بعدی به نظر می رسد با آرال آرم بود 1977. این تعداد 63 آزادراه تانکر. این مدل با دریافت یک شماره از آرم های مختلف از جمله آرال آرم (پس زمینه آبی با ابرهای سفید) و آرال الماس آرم.

در سال 1978 برای برخی از دلیل عجیب و غریب شماره 17 در لندن اتوبوس دو طبقه شد و در آبی با Deutschlands Autopartner شماره 1 و آرال لوگو در دو طرف. این تبدیل به یک بیت از یک شکست برای قوطی کبریت و تعداد زیادی از این مدل شد دوباره برچسب برای سالگرد 25 از قوطی کبریت ،

در سال 1974 Matchbox, اسباب بازی های معرفی شده فوق العاده پادشاهان K16 فورد بیان بنزین تانکر. بیش از چهار سال دوره وجود دارد سه نوع مختلف از این تانکر با آرال آرم. آن را برای اولین بار منتشر شد با یک تاکسی های آبی و سفید تانکر و کلمه آرال در آبی در تانکر. در سال 1976 این بود که تغییر را به یک برچسب آبی رنگ با آرال در حروف. بعد از آن آمد با مشابه برچسب عنوان آزادراه تانکر. این بود که یک برچسب آبی با ابرهای سفید و آرال آرم و جمله بندی ،

اگر چه مدل های قبلی در حال حاضر دلربا بسیار بالا قیمت این مدل را یک نمایش بسیار جذاب هستند و همه ارزش جمع آوری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *