Grand Prix De Monaco Historique – جایزه بزرگ برای دیدن فهرست مسابقه فن

[ad_1]

برای طرفداران که عشق سر و صدا از تاریخی اتومبیل های مسابقه و کسی که harken بازگشت به روزهای اوج رانندگان افسانه ای وجود دارد هیچ جایی بهتر برای اولین بار چند هفته در ماه مه نسبت به nestled بین سنگ و دریای مدیترانه در شهر-دولت از موناکو. هر دو سال دو هفته قبل از مدرن موناکو F1 جایزه بزرگ خودرو باشگاه موناکو میزبان جایزه بزرگ de Monaco Historique.

اول آغاز شده و در سال 1997 در فهرست مسابقه به ارمغان می آورد با هم بیش از 200 اتومبیل های ساخته شده قبل از سال 1979 که مسابقه در امتداد همان مدار به عنوان موناکو F1 Grand Prix. عمدتا صاحبان خصوصی که درایو خود را چند میلیون دلار کلکسیونی از اتومبیل های پرنعمت بسیاری از “نژاد” در صورتی که اگر آن را هر صبح یکشنبه درایو اما چند فشار حد و پرتاب خود را به موزه قطعه ماشین در اطراف گوشه های تنگ و باریک خیابان های موناکو در لبه از کنترل است. به قول grand marshal جکی Ikxx, “ماشین سریع مسیر باریک است اگر شما به اشتباه شما پرداخت پول نقد است.” این مسابقه تاریخی است و یک زمین بازی برای غنی برای نشان دادن مجموعه خود و طرفداران که عشق آنها را بیشتر و بیشتر در حضور و غیاب در هر زمان.

شما لازم نیست که به غنی هر چند برای لذت بردن از, در مسابقه. بلیط به Grand Prix de Monaco Historique اجرا برای کسری از هزینه های F1 race, رستوران ها کمتر شلوغ و هتل ها هنوز هم به طور معمول قیمت قبل از Ecclestone و خدمه به شهر می آیند. اگر شما یک فن مسابقه موناکو با آن افسانه motorsport تاریخچه و قیام روزهای خوبی است که به سال 2012 برای آینده Grand Prix de Monaco Historique.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.