7 چیزهایی که می دانیم قبل از مراجعه به Cusco, پرو تورهای

[ad_1]

کوسکو یکی از مقاصد گردشگری است که بسیاری از پرو را انتخاب کنید هنگامی که به بسته بندی کردن و سفر است اما عدم اطمینان در مورد اینکه آیا این بودجه را در رسیدن به می دانم که یکی از مکان های که در خانه یکی از هفت مدرن شگفتی مانند ماچو پیچو.

اگر شما در حال بازدید از ماچو پیچو در کوسکو برای اولین بار شما تجربه برخی از چیزهایی و در اینجا برخی از راهنمایی که شما را بهبود بخشد کل ماجرا در موقعیت های عجیب و غریب.

انتخاب زمان: شما باید توجه داشته باشید که از آوریل تا اکتبر است و فصل خشک با آسمان روشن. پس از ماه نوامبر ابر و باران است که رسیدن به اوج خود در ماه دسامبر تا مارس.

جلسه ساعت: به Cusco, پرو tourslasts یک روز تمام. ما را به حرکت به سرعت به عنوان ما می توانیم برای به دست گرفتن روز و جلوگیری از جمعیت. چیز دیگری که شما می توانید انجام دهید این است که بیرون رفتن در شب و خواب در AguesClient را از آنجا به ماچو پیچو صبح روز بعد. شما می توانید تغییر Aguesclients’ به Ollantaytambo اگر شما می خواهم.

کوه پیمایی: برخی ممکن است می خواهم به راه رفتن اما از آن است که کار آسان نیست. شما می توانید انتخاب کنید اینکا دنباله Salkantay کوه پیمایی به ماچو پیچو و قهوه مسیر. همیشه همراه با راهنماهای عالی و کتاب خود را با فضای چند ماه پیش.

لباس و لوازم جانبی: بهتر است به تنها چیزی است که لازم است. آب یک ژاکت برای گرمی کرم های ضد آفتاب و کلاه و دافع حشرات و دوربین. همیشه یک ژاکت باران و بارش انتظار نمی رود,. ماچو پیچو که جنگل و گرم اما تغییرات آب و هوا در دقیقه است و می تواند باران, ابر و صرف کمی سرد است.

ناهار و نوشیدنی: بهتر است برای دریافت مواد غذایی در روستای aguesclients قبل از صعود به ماچو پیچو. شما همچنین می توانید خود را کمی مخروطی.

شما باید از محلی که در آن آنها غذا خوردن آنها نمی رویم که در آن گردشگران خوردن و یا در نزدیکی و رستوران ها به مکان های توریستی, این, بازرگانی, گران و بد است. کشف بازارهای خوردن لاما و لذت بردن از بهترین تجربه در یک کشور به عنوان دوست داشتنی به عنوان پرو.

در مورد ارز

ارز مورد استفاده در کشور پرو Nuevo سل (سه خورشید تقریبا معادل یک دلار). وجود دارد بسیاری از مکان های که در آن شما می توانید پول برای مثال روشن و هموار در همان ترمینال اتوبوس در تکنا. این می رود بدون گفت که همیشه به دنبال تاسیس اماکن یدکی مشکلات بالقوه است.

واکسن

شما نمی خواهد نیاز به هر گونه خاص واکسن به کشور وارد شوند. اما نگه داشتن در ذهن که اگر شما بازدید از مناطق آمازون وزارت بهداشت پرو توصیه می شود واکسن تب زرد. برای مثال اگر شما به شهر ایقویتس در جنگل پرو بهتر است به عنوان یک اقدام پیشگیرانه انجام واکسن.

در نتیجه ما توضیح داد که برخی از ویژگی های مهم به دانستن قبل از مراجعه به Cusco, پرو. اما چیزهای دیگری هستند که به توجه داشته باشید و آن ما خواهد بود بررسی ما در پست های آینده امیدوارم شما پیدا کردن این مفید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *