7 دلیل شما باید بازدید تایلند یک بار در طول عمر خود!

[ad_1]

در این مقاله من می خواهم به شما هفت دلیل شما باید بازدید تایلند است. آن است که یک کشور زیبا است و چیزهای زیادی برای ارائه. من شده اند با وجود دو بار در حال حاضر و من به آن می گویند یک زندگی در حال تغییر تجربه برای من است.

Ok پس چرا باید به شما رفتن به تایلند و چه آن را باید ارائه دهد ؟

1. سواحل

من شماره یکی از دلایل سفر را باید از سواحل زیبا. شما واقعا خراب برای انتخاب و آن را واقعا به شما آنهایی که شما بروید. برخی از زیبا ترین آنهایی که من را دیده اند در جزیره کوع فا نگن جنوبی از سرزمین اصلی است.

2. مردم

شما را پیدا خواهد کرد که مردم تایلند بسیار مهربان هستند و استقبال. تایلند است که اغلب به نام “سرزمین لبخند” و آن را واقعا زندگی می کنند تا نام خود را. اگر شما بازدید از تایلند به شما خواهد شد مطمئن شوید که برای بسیاری از دوستان جدید.

3. جو

تایلند دارای یک فضای منحصر به فرد است که بسیار به عقب گذاشته است. شما می توانید زمان خود را برای لذت بردن از محیط اطراف و همه چیز را با سرعت خود را. این است یکی دیگر از چیزی است که باعث می شود تایلند بسیار ویژه.

4. غذا

تایلندی مواد غذایی خوشمزه و بسیار سالم است. شما را پیدا خواهد کرد که شما به ندرت می خواهید به طبخ به این دلیل که غذایی بسیار مقرون به صرفه شما می توانید فقط با خوردن هر زمان که شما می خواهم. وجود طیف گسترده ای از غذاهای دریایی, رشته فرنگی و برنج ظروف. شما می توانید غذا خوردن در بازارهای محلی دکه مواد غذایی و رستوران ها. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای شما از را انتخاب کنید!

5. معابد

تایلند و برخی از معابد با شکوه است که شما می توانید در طول روز. برخی از دیدنی ترین آنهایی که در کاپیتول شهر بانکوک وجود دارد اما بسیاری دیگر در سراسر کشور.

6. زندگی شبانه

اگر شما می خواهم به حزب از تایلند می تواند محل برای شما. همیشه وجود دارد چیزی در مورد اینکه آیا شما در بانکوک و یا اقامت در یکی از جزایر. وجود دارد معمولا پوستر در همه جا به شما اجازه می دانم آنچه اتفاق می افتد و هنگامی که.

7. ماجراجویی

من بهترین ذخیره تا آخرین. هیجان انگیز ترین چیز در مورد کشور تایلند است که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. آن است که یک ماجراجویی بزرگ از دقیقه شما می رسند. من فکر می کنم این چیزی است که من را به آینده را دوباره و دوباره. شما واقعا باید به تجربه آن را برای خودتان!

بنابراین در اینجا من 7 دلیل که چرا شما قطعا باید بازدید تایلند حداقل یک بار در زندگی خود را. من می دانم که شما از آن لذت ببرید تا آنجا که من. اگر شما تصمیم به بازدید از “سرزمین لبخند” سپس آن را قطعا خواهد بود یک تجربه فراموش نشدنی است که شما هرگز فراموش خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *