7 دلایل بالا چرا موسیقی بسیار مهم است

[ad_1]

هر کس دوست دارد موسیقی است. موسیقی است و در همه جا آن سایه افکنده جهان ما. هر کس می داند که موسیقی قدرت و اهمیت است. اما آیا تا به حال متوقف به در نظر گرفتن چرا ؟ آنچه در آن است در مورد موسیقی است که به آن قدرت بسیار و اهمیت?

در اینجا هفت دلیل بالا:

  1. موسیقی یک زبان جهانی است. آن را الهام بخش مشترک احساسات انسانی و پل شکاف بین فرهنگ که زبان نمی تواند. آن را به ارمغان می آورد مردم با هم و ایجاد جامعه جهانی.
  2. موسیقی الهام بخش و برانگیزاننده احساسات در راه سالم. آن را لمس عاطفی ما بودن و تداعی خلق و خو و احساسات است که گاهی اوقات دشوار است برای بیان. آن را می توانید تغییر دهید مشکل خلق و خو و آن را خوشحال یا هیجان زده; آن را می توانید تغییر دهید و از یک نور خلق و خوی و آن را عمیق تر و عمیق تر.
  3. موسیقی باعث افزایش یادگیری و باعث می شود آن را لذت بخش تر. آن است که از نظر علمی ثابت شده است که موسیقی باعث افزایش عملکرد مغز. پخش موسیقی با استفاده از بسیاری از عملکرد مغز به طور همزمان: کنترل موتور تخیل و حس شنوایی و بینایی و حافظه و غیره.
  4. موسیقی ایجاد کرد. شما می توانید با استفاده از موسیقی در هر محیط به منظور افزایش و تقویت آنچه که در حال حاضر وجود دارد. در نظر گرفتن تفاوت بین یک حزب با موسیقی و بدون, و یا یک رویداد ورزشی و یا یک فیلم و یا یک رستوران رمانتیک و یا رانندگی در ماشین شما…
  5. موسیقی معنوی است. موسیقی روح و الهام بخش به روح. همه ادیان استفاده از موسیقی برای کمک به بیان ارزش های معنوی و همه ادیان استفاده از موسیقی برای بالا بردن روح.
  6. موسیقی جرقه تخیل. آن را فراخوانی تصویرسازی ذهنی و درونی مناظر است که به بینش شگفت انگیز و دهانه و فاصله بین ستاره ها.
  7. موسیقی ساده و لذت بخش است. تمام طول می کشد این است که گوش خود را و تخیل خود را.

من معتقدم که در مرکز این پدیده از سحر و جادو است که موسیقی را ایجاد می کند که جنبه معنوی. موسیقی یک هدیه از خدا مقدس بیان جهانی انرژی نیروی زندگی است که باعث ایجاد همه ما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.