6 بهترین رستوران در لکنو

[ad_1]

لکنو بسیار متمایز طعم دم در سراسر خیابان های آن و خطوط. این هنر آشپزی سرمایه را وادار یک به یک خبره و نه فقط یک غذا به طور منظم ، خیابان آراسته با eateries ارائه دامنه گسترده تر از ظرافتهای برای foodies. وجود دارد چند رستوران که دارای معطر قدرت را به یک بی اعتنا.

اجازه بدهید با یک مجازی قدم زدن به لذت بردن از طعم از لکنو:

Tunde Ke کباب

احتمالا یکی از مهمترین و اغراق آمیز نام در Lucknowi خوردم. در عین حال آن را درست می ایستد به تمام نظرات که مردم حمل می کند. این کباب در اینجا یک ترکیب شگفت انگیز از سلیقه و فرهنگ است. (آیا آنها زیبا هستند؟) این کوچک زیبا کوچک و کروی شکل کباب دارای سابقه طولانی در ارتباط است. مخترع این ظرف بود حاجی مراد علی و او اتفاق می افتد به شکست بازوی خود را در طول کباب اختراع دوره است. او در تلاش بود به طبخ شاداب ترین و ذوب کباب برای پس از آن نواب آصف-ud-Dawala. دلیل از پخت و پز آن را می شود بسیار نرم بود در نواب را به نفع او به عنوان از دست داده بود بسیاری از دندان مصنوعی خود را. بنابراین یک مرد مسلح به (علی) رو شهرت با اختراع بسیار نرم و کباب رو Tunde ke کباب. اگر شیفته سعی tunde ke کباب در Aminabad.

غذا برای دو نفر – Rs 200

ادریس کی بریانی

در عین حال یکی دیگر از زیبایی از لکنو نهفته در آن بریانی. گرسنگی است و نه نیاز به بازدید ادریس آن معطر بریانی. واقع نزدیک به Patanala پلیس Chowki ادریس بریانی هتل آسان است برای پیدا کردن. اگر وجود دارد هیچ نشانه ای از هیئت مدیره به جستجوی آن است. تنها حدس زدن است که انبوهی از مردم در انتظار نوبت خود را به لذت بردن از ظرافت.

غذا برای دو نفر – 100 تومان

رحیم کی Nahari

با هیچ لوحه رحیم کی Nahari است و هنوز هم این قدرت را واکشی یک گروه ترکان و مغولان از جمعیت. مردی که ایجاد mouthwatering Nihari, Kulche و خیلی بیشتر در منوی آن است که حاجی Abdur Raheem Saheb. با کمی تلاش می تواند در بر داشت در Phoolwali گلی. جدا از nihari و kulcha می توانید سعی کنید گوشت گوسفند بریانی phirni, sheermal و فرنی.

غذا برای دو نفر – 150 تومان

Ram عصر

اگر شما یک شیرین-دندان سعی کنید بازدید از این 200 سال شیرین, فروشگاه, Ram, Asre در Ban ولی گلی Chowk. بسیار آسان به کردهاید و بسیار جذاب و شیرینی است که شما سقوط در عشق با. این فروشگاه شیرین معروف است برای مجموعهای از ظروف در عین حال تعداد کمی از آنها فقط آسمانی. سعی کنید malai کی gilori (malai paan), sohan halwa و khoya ladoo.

غذا برای دو نفر – 100 تومان

Bajpai Kachori Bhandar

اگر شما را دیده اند و نه به صف خرید poori-bhaji احتمالا این خواهد بود باور نکردنی مشاهده. مهم نیست در کدام صف است, آن است که یک دستور را امتحان کنید این خوراک. طعم بسیار شگفت آور با ادویه جات ترشی جات Bajpai را kachori و bhaji ارزش صبر و انتظار در صف. Bajpai Kachori Bhandar است در Hazratganj و نزدیک به هتل ها در لکنو است که اطمینان خود را اقامت و غذا هستند و نه فقط خوب است اما بهترین.

غذا برای دو نفر – 100 تومان

Prakash Kulfi

آسان برای پیدا کردن, Prakash Kulfi است فقط یکی دیگر از راه برای تجربه سعادت آسمانی. واقع در نزدیکی Nazirabad عبور از این kulfi مرکز باید در یک سطل لیست. وجود دارد انواع داروی مقوی غرایز جنسی kulfis و در عین حال kesar falooda kulfi در صدر تمام.

غذا برای دو نفر – 100 تومان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *