5 چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که به بررسی یک رستوران

[ad_1]

شما ممکن است خواسته شده است به نقد و بررسی رستوران مورد علاقه خود را به عنوان بخشی از کلاس خود واگذاری. شما حتی ممکن است نیاز به نقد و بررسی آن را برای انتشار در یک مجله و یا وب سایت. تجربه خود را در ناهار خوری ایجاد شده اند ممکن است مثبت یا منفی باشد. صرف نظر از این وجود دارد تعدادی از چیزهایی که شما باید در نظر بگیرید قبل از ارسال بررسی خود را. این اطمینان خواهد داد که ارزیابی جامع است و هدف و که آن را می دهد اطلاعات کافی در مورد استقرار ناهار خوری.

اولین عامل به تامل این است که کلی دکور محل. موضوع و ترتیب کمک می کند به منظور جلب یک مشتری در. به عنوان یک منتقد باید ارزیابی کنند که آیا رستوران پرداخت توجه به جزئیات است. در حال صندلی راحت ؟ وجود دارد که فضای کافی برای حرکت در اطراف ؟ موضوع دعوت از? همه این عوامل کمک خواهد کرد که مؤلف به بررسی درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی از رستوران و همچنین به عنوان اولین تصور که آنها تا به حال.

نکته دوم این است که کلی بهداشت کافه. بهداشت نمی تواند به خطر بیافتد در یک هتل و یا هر گونه خوردن استقرار. صندلی و میز باید بسیار تمیز…. حتی شمارنده که در آن مواد غذایی خدمت کرده است باید درخشان. هنگامی که به دنبال در پاکیزگی آن نیز مهم به نظر بهداشت از کارکنان. آن است که همیشه بهتر است به خدمت توسط پیشخدمت که با پوشیدن لباس تمیز ، ظاهر کلی خود را نیز باید ستوده است.

سومین مورد به تأمل در کیفیت خدمات. خدمات می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر تجربه ناهار خوری. چه مدت آن را برای هر کسی که به حضور شما ؟ چگونه بیمار شد و آنها با شما ؟ یک منوی ارائه شده برای شما ؟ وجود هر گونه پیشنهاد ؟ بودند سوالات خود را جواب میده ؟ چه مدت آن را برای شما برای دریافت سفارش خود را? همه این چیزها می تواند تفاوت بین اینکه یک کسی که شام میخورد عاشق رستوران و اینکه آیا آنها از آن متنفرم.

عامل چهارم به فکر کردن در مورد است که قطعا مواد غذایی خود را. در پایان مشتری می رود به یک رستوران برای خوردن. شد این غذا خوشمزه است ؟ شد مواد تازه است ؟ مواد غذایی بود رضایت بخش? شد ظرافت خدمت در درجه حرارت مناسب? هنگام بررسی این مواد غذایی همچنین می تواند توصیه های خاص ظرف است که آنها فکر می کنم این است که واقعا خوشمزه است.

پنجمین مورد نگاه به قیمت است. وجود دارد برخی از eateries که بسیار گران قیمت هستند. نیز وجود دارد که با قیمت مناسب هستند. با توجه به همه عوامل بالا را به شما می گویند که قیمت گذاری عادلانه بود یا نه ؟ قیمت توجه بوده است چرا که بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رفتن به کافی نت ها هستند که در یک محدوده خاص قیمت.

همیشه اطمینان حاصل شود که بررسی بی طرفانه و که آن را می دهد صادقانه نظر از محل. بررسی مثبت معمولا آسان تر به نوشتن به عنوان فردی می تواند به راحتی به جشن و روان در مورد ناهار خوری محل. بررسی منفی بسیار سخت تر به نوشتن به عنوان آنها به راحتی می تواند خراب کردن شهرت یک رستوران. هرگز نوشتن یک بررسی مگر اینکه شما در حال ارائه یک نظر صادقانه از کسی که شام میخورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *