5 چیزهایی که به یاد داشته باشید قبل از بازدید از یک کشور

[ad_1]

مردم آگاه باشید از این واقعیت است که “سفر گسترش ذهن”. ترین قاره سهام بزرگ از منافع برای گردشگران سراسر جهان است. بخش جنوب شرقی این قاره پر است از سواحل عجیب و غریب, مناظر غنی از فرهنگ و تاریخ محلی و ممکن است دیگر پرماجرا ، علاوه بر ظرافتهای محلی هستند برخی از بهترین در سراسر جهان است. اما مردم که در حال برنامه ریزی آینده خود را در سفر به این بخش از قاره باید با رعایت موارد زیر –

  1. مذاکره تقریبا هر چیزی

مردم اطلاع می دهد که برچسب قیمت هستند وجود ندارد و در این کالا در مغازه های خیابان از این منطقه است. آن را می دهد فروشندگان شانس به تقاضای هر قیمت می خواهند. به عنوان یک نتیجه این امر می تواند یک ایده بد به اجازه دهید آنها را متقاعد کردن مردم است. به جای مذاکره در هر کجا که ممکن است. در ابتدا آنها ممکن است انکار یک پیشنهاد است. اما به محض این که آنها متوجه است که خریدار است که نادیده گرفتن این توافق آنها را با قیمت.

  1. لذت بردن از ظرافتهای با مراقبت

این محل مشهور است برای آن رقم در خیابان مواد غذایی و برخی از بهترین رستوران ها در سراسر جهان است. اما انتخاب غذاهای با مراقبت های بزرگ است. آن را مانند یک ایده خوب به سعی کنید چیزی جدید. در عوض آن را بازی امن و نظم چیزی است که مردم در این محل در حال غذا خوردن.

  1. مراقب باشید از Pickpockets

Mugging است کاملا رایج در کشور. که آیا یک فرد است در یک تاکسی و یا در پشت یک موتور سیکلت و یا در خیابان, ربودن وسایل شخصی مشترک در این منطقه است. بنابراین سعی کنید به ترک اشیاء با ارزش در خانه. با این حال اگر لازم باشد آنها را در این سفر اما آنها را در هتل با قفل مناسب رسید.

  1. غریبه رویکرد بیش از دیگر مکان ها

این محل مشهور است برای آن مردم دوستانه. آنها مستقیم به جلو و لذت بردن از مردم در اطراف آنها. بنابراین آماده شدن برای یک سری از تعارف از هر دو مردان و زنان در این منطقه است. مردم که بازدید از این بخشی از این قاره برای اولین بار ممکن است احساس عجیب و غریب اما رسیدن به آن استفاده می شود به سرعت.

  1. اتوبوس یا قطار – حمل و نقل ایده آل

آن است که یک ایده عالی برای یک حمل و نقل خصوصی. از جمله حمل و نقل نه تنها هزینه بیشتر اما همچنین ارائه نامناسب سطح ایمنی است. در عوض سعی کنید برای سفر در حمل و نقل عمومی به عنوان یک اتوبوس یا قطار. این کمک خواهد کرد که یک فرد سفر در داخل بودجه. بسیاری از اتوبوس و قطار خدمات در دسترس هستند در سراسر منطقه چه از آن خواهد شد با توجه مسافران است.

بنابراین به یاد داشته باشید چیزهایی که در بالا قبل از بیرون رفتن در تعطیلات به تجربه این بخش از جهان در یک راه منحصر به فرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.