5 نکته برای سفر با قطار در اروپا

[ad_1]

تحقیقات مختلف راه آهن عبور می کند در دسترس

اگر شما در حال برنامه ریزی برای دیدن کشورهای متعدد آن ممکن است عاقلانه به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک Interrail تصویب و یا چه شهروندان غیر اتحادیه اروپا تماس با Eurail منتقل می کند. یک Interrail عبور خود را با قطار سفر آسان تر است. اما اگر شما را در بودجه تنگ تر فردی بلیط ممکن است ارزان تر (به خصوص اگر شما در حال سفر عمدتا در شرق آلمان). در نظر گرفتن بودجه خود را و انجام برخی تحقیقات قبل از اینکه شما کتاب خود را به راه آهن منتقل می کند.

سعی کنید برای رزرو صندلی خود

بلیط قطار و صندلی رزرو دو چیز متفاوت هستند. یک بلیط اجازه می دهد تا شما را به هیئت مدیره قطار و رزرو تضمین می کند که شما یک صندلی خاص ، قبل از سفر خود را به مطمئن شوید که شما را در درک که آیا شما نیاز به آموزش توصیه می کند یا نمی کند قبول صندلی رزرو.

در صورت امکان سعی کنید برای رزرو صندلی خود را به خصوص اگر شما در حال سفر در حال بارگذاری-محبوب کشورهایی مانند فرانسه و ایتالیا و یا اسپانیا. برای بسیاری از قطار شما لازم نیست برای رزرو صندلی خود را با این حال سوار شدن به قطار و امید برای بهترین ایده خوب نیست. شما می تواند گفت: برای خارج شدن از صندلی خود را در اواسط سفر اگر کسی دیگری رزرو شده آن است. توسط رزرو جای خود را شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهم یک راهرو یا صندلی کنار پنجره. شما می توانید عقب بنشینید و لذت بردن از سوار دانستن شما قطع نمی شود به حرکت می کند.

نگه داشتن وسایل خود را امن

قطار اروپا سفر شناخته شده است به عنوان یکی از امن ترین راه برای سفر است. اما این مهم است که به نگه داشتن چشم را برای pickpocketers به خصوص با قطار که توقف در شهرستانها عمده. ترک نمی توشه خود را unguarded در قطار و یا در ایستگاه. در قطار شب, اگر شما قصد دارید به خواب مطمئن شوید که برای تامین بار به رک با قفل دوچرخه کوچک. به صلح از ذهن پوشیدن کمر بسته در زیر لباس های خود را به نگه داشتن گذرنامه خود را تلفن و هر گونه اسناد مهم محافظت از هر دزد بالقوه.

کمتر بیشتر است – نکاتی برای سفر با قطار در اروپا

رفتن از کشور به کشور و یا شهر به شهر این است که یک بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز سفر. این سفر می تواند تبدیل به خسته کننده اگر شما در حال حمل یک بار سنگین است. بسته ملزومات و ترک هر گونه آیتم ها و یا محصولات که مورد نیاز نیست ،

بسته به نوع قطار شما در حال سفر در وجود دارد می تواند فضای ذخیره سازی محدود در بیش از صندلی, قفسه ها و قفسه ها در انتهای واگن. به جای حمل یک چمدان بزرگ و سنگین با کیفیت بسیار سبک وزن کوله پشتی یکی دیگر از راه به روشن کردن بار خود را.

بسته تجهیزات مناسب برای سفر

سفر را از طریق اروپا را فراهم می کند پر شور views; با این حال, آن است که یک ایده خوب را به چند مورد کلیدی برای کمک به شما در گذر زمان به خصوص اگر شما در حال گام گذاشتن در یک سفر بیش از 2 ساعت است. خواندن کتاب و تماشای فیلم خود را, قرص, و نوشتن در سفر خود مجله یا اعتصاب یک مکالمه با یکی دیگر از مسافر و قبل از شما آن را بدانید شما در مقصد بعدی خود را.

ترین قطار یا یک رستوران کافه واگن یا میان وعده دستی آمده است که فروش ساندویچ و نوشابه و بیشتر. اما اگر شما بر روی بودجه سفر و یا شما باید رژیم غذایی خاص آن است که عاقلانه به برخی از تنقلات با شما در سفر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.