5 مهم ترین چیز شما باید بدانید که قبل از شکار یک ملک مسکونی

[ad_1]

خرید خانه یا اجاره یک آپارتمان یک گیج کننده روند. شما باید در نظر برخی از پارامترهای انتخاب به منظور دریافت بهترین معامله املاک و مستغلات به عنوان در هر اولویت خود را.

در نیاز به پیدا کردن یک آپارتمان شما باید یک بودجه برای اولین بار در. محل بعدی می آید که دوباره یک عامل نخست. دیگر جنبه های مهم در حال ملایمت, نوع ملک, ایمنی, چهره, ارزش ملک, مشخصات پروژه توسعه دهنده اعتبار ، به عنوان یک خریدار شما باید همیشه به دنبال بهترین در کلاس امکاناتی از قبیل ورزشگاه محل باشگاه وانجمن ورزشی دادگاه ، همچنین برای یک ملک واقع شده است که نزدیک به یک بیمارستان در بازار, هتل, رستوران, فروشگاه, بانک و یا دستگاه خودپرداز به طوری که برای لذت بردن از مقررات اجتماعی.

پارامترهای در نظر گرفتن در حالی که خرید یک ملک به شرح زیر است:

محل سکونت: محل نه تنها به عنوان یک عامل برای حمایت از تصمیم گیری قیمت ملک, اما همچنین می ایستد به عنوان یک جنبه مهم برای سرمایه گذاران و خریداران است. برای مثال اگر ملک است که شما در حال برنامه ریزی برای خرید نزدیک به پیشرو بیمارستان ها رستوران ها و مراکز و سپس آن را قطعا با یک برچسب قیمت بالا.

بودجه: ترسیم یک بودجه خاص برای خرید و یا اجاره یک آپارتمان است که واقعا ضروری است. هر کسی که به دنبال یک آپارتمان و ویلا و غیره. باید با در نظر گرفتن تمام پروژه آب و برق, قبل از ساخت هر گونه تغییرات در بودجه.

نوع ملک: بعد می آید این نوع از اموال مانند قبل از راه اندازی, آینده, آماده براي استفاده, و غیره. نوسان قیمت به عنوان در هر نوع از اموال. اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید یک خانه برای اهداف سرمایه گذاری و سپس برای قبل از راه اندازی خواص. به صورت فوری در اختیار داشتن برای رفتن آماده به حرکت در آپارتمان.

امکانات: بهترین خواص بهترین در کلاس امکانات که ممکن است شامل یک خانه باشگاه ورزشی, دادگاه, مجتمع تجاری و استخر همراه با مقررات دیگر. در زندگی مدرن امروز امکانات مانند آسانسور و یا بالابر, باغ landscaped, و غیره. مشترک هستند. داشتن یک خوبی تثبیت فیزیکی و زیرساخت های اجتماعی است که واقعا مهم است.

ایمنی: هر چند برخی ممکن است در نظر ایمنی به عنوان بخشی از پروژه امکانات هنوز هم بهتر است برای نگه داشتن آن را جداگانه نقطه تمرکز. خواص که امنیت پرسنل دوربین مدار بسته نظارت به خوبی برنامه ریزی شده جامعه دردار و مشابه اقدامات ایمنی بسیار بهتر از کسانی که فاقد این مقررات.

این که آیا شما به دنبال خرید یا اجاره ملک, مطمئن شوید که به در نظر گرفتن عوامل مختلف (از قبیل محل بودجه و نوع ملک و امکانات ایمنی و اقدامات) به منظور تعیین قیمت واقعی و ارزش اموال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *