5 بهترین برنامه های آیفون برای انتخاب یک رستوران

[ad_1]

مدت ها پیش قبل از وجود دارد اپل اگر شما و دوستان شما می خواستم برای رفتن به غذا خوردن وجود دارد یک کل مراسم درگیر است. شما می خواهم تماس بگیرید یکدیگر خود را در “گنگ” همراه یک مکالمه که گرسنه برای چه چیزی و سپس تماس با هر یک از دیگر با رستوران پیشنهادات. سپس شما می خواهم تمام تماس هر یک از دیگر برخی بیشتر با رقابت پیشنهادات بر اساس قیمت, مجاورت, و غیره. در نهایت همه می همگرا در مفصل تلنگر-گوشی هنوز در دست و متوجه شما وجود دارد.

در حال حاضر “برنامه وجود دارد برای آن است.” شما دنبال مکان و محدوده قیمت غذاهای و حتی خوب گزینه های تغذیه ای با استفاده از آی فون خود را و به chowing را در زمان ثبت.

پس چه بهترین نرم افزار برای پیدا کردن یک محل است ؟ این بستگی دارد که چه ویژگی شما می خواهید. در اینجا یک منوی سریع:

رستوران یاب (رایگان) – مناسب برای مسافران رستوران یاب اجازه می دهد تا شما را وارد کنید غذاهای شما می خواهید و شهرستان/کد پستی و یا محل و بازده نزدیکترین رستوران است که آنچه را که شما گرسنه برای نمایش آدرس شماره تلفن و آدرس, اگر در دسترس است. آن را نیز به شما می دهد یک دستی پیش بینی آب و هوا, بنابراین شما می دانید هنگامی که “نزدیک تر باشد بهتر است.”

پیدا کردن یک رستوران (.99) – این برنامه مفید می رود Restaurant Finder یکی بهتر ؛ آن می گوید شما مکان فعلی شما با استفاده از GPS. جستجو بر اساس طبخ و آن را به شما می دهد در نزدیکی رستوران کامل با شماره تلفن, GPS, نقشه مسیرهای رانندگی و به سایت مراجعه کنید (اما هیچ آب و هوا). همچنین شامل ماشین حساب نکته (بله, آن را تجزیه چک کنید اگر شما می خواهید. ادم ارزان خر.)

Urbanspoon (رایگان) – این برنامه از اپل تبلیغات با “اسلات ماشین” تصادفی از ویژگی های برای اضافه کردن کمی سرگرم کننده به جستجوی خود را. البته شما همچنین می توانید فیلتر انتخاب, آشپزی, قیمت و یا محل. Urbanspoon همچنین شامل دسترسی به رتبه بندی و بررسی و “دوستان” ویژگی برای اضافه کردن یک لمس از شبکه های اجتماعی…اما این هیچ Yelp از.

Yelp (رایگان) – Yelp نیست رقص در شبکه های اجتماعی ارابه موسیقی; معامله واقعی است. چرا که Yelp از یک وب سایت اول و برنامه دوم (که هر دو خوب و بد–اما بیشتر در مورد که در یک لحظه). با Yelp از شما جستجو برای یک رستوران, بار, باشگاه, و یا هر کسب و کار در روش های مشابه برای دیگر رستوران-پیدا کردن نرم افزار و یا فقط نام را وارد کنید از مواد غذایی (به عنوان مثال “اردک پکن”) و Yelp از یک محل برای شما. شما می توانید با ارسال یادداشت و بررسی (هر چند شما باید برای رفتن به سایت Yelp به پست–از این رو “خوب و بد” نظر فوق است.) “بررسی در” ویژگی اجازه می دهد تا شما و دوستان خود را پیگیری هر یک از دیگران’ محل. ترس نیست: ورود داوطلبانه است بنابراین اگر stalker ex back شما امن است. بررسی به همان محل اغلب به اندازه کافی و Yelp از تصمیم شما به طور منظم. برخی از کاربری شکایت از رده خارج/اطلاعات نادرست; بد نیست در پیدا کردن می خورد بزرگ در نگه داشتن حزب نورد.

که در آن به خوردن (2.99) – یکی دیگر از GPS را فعال کنید, food finder. اما WTE یک زن و شوهر از ویژگی های است که فقط حس می شود. جستجوی آشپزی و یا نوع مواد غذایی خاص وجود دارد دسته های جداگانه برای میله را خارج و تحویل. بر تجربه بصری; تایپ اختیاری است. لرزش به پیشنهاد shuffle با این نسخهها کار در اصل همان Urbanspoon را “اسلات ماشین”.

اگر منافع خود را اجرا می کند به عمق و نه از وسعت? بررسي فايلهاي Sushipedia (رایگان) برای مقدار سوشی دانش و البته یک پایگاه داده از مکان ها برای خرید آن است. و اگر شما در حال تماشای وزن خود را با کلیک بر روی آن را از دست بدهند و یا تغذیه منوی هنگامی که شما در رسیدن به یک محل برای شمارش کالری و بیشتر. خوشبختانه نه می گوید دوستان خود را به شما رژیم غذایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *