3 مزایای فوق العاده را از چوب ساج برای برنامه های کاربردی تجاری

[ad_1]

مبلمان چوبی در فضای باز تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب در دهه گذشته. چوب ساج است که بدون شک یکی از منحصر به فرد ترین نوع چوب مورد استفاده در مبلمان پاسیو امروز. قدمت آن به اوایل قرن چوب ساج بود در درجه اول مورد استفاده در قایقرانی صنعت (که باید به شما اندکی نشانه به عنوان یکی از مزایای موجود در چوب ساج پاسیو مبلمان). در اینجا به برخی از مزایای فوق العاده را که از چوب ساج به ارمغان می آورد به جدول.

دوام: چون از شیره نهفته است که در داخل زندگی می کنند درخت ساج پاسیو مبلمان می تواند مقاومت در برابر انواع آب و هوا و همچنین حشرات و قارچ. اسید و مواد قلیایی نیز نگه دارید و هیچ قدرت بیش از این قوی و طولانی مدت چوب. چه چیزی بهترین را برای محیط تجاری است که چوب ساج مبلمان سن سادگی و بدون نیاز به مهر و موم و یا مواد نگهدارنده. برخی از مردم را لکه دار خود را از چوب ساج مبلمان فضای باز برای حفظ گرم عسل رنگ; اما این تنها برای زیبایی شناسی. زمانی که مجاز به سن به طور طبیعی چوب تبدیل به خاکستری تن; اما نه تضعیف.

مقاومت در برابر آب: برخی مطرح می این استدلال که چوب ساج را مقاوم در برابر آب ویژگی های سقوط به دوام دسته. اما واقعیت این است که ضد آب ویژگی های این چوب باعث می شود آن را ایده آل برای هر گونه هوای محیط است. چه بیشتر می تواند شما برای درخواست از خود را سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه چوب ساج مبلمان پاسیو به سلوق آب فقط مانند یک اردک می کند ؟ اضافه کردن چوب ساج مبلمان به مناطق تجاری موجب صرفه جویی در تعمیر و نگهداری. نگهداری پایین برابر است با پول ذخیره شده که معادل مالی روشن تر تصویر. باران و آفتاب و یا بارش برف چوب ساج نشستن زیبا و ارائه ظریف و محکم مناطق صندلی برای مهمانان خود را.

ظرافت: همه ما می دانیم که در محیط تجاری خط پایین این است که حاکم از فقط در مورد همه چیز. مبلمان فضای باز استفاده می شود که در هر نوع محیط تجاری صحبت می کند حجم کلی شایستگی استقرار است. کاربران را آگاهانه قضاوت بسیاری از زمان احساسات خود را راهنمای آنها را به عنوان آنها راه رفتن (یا راه رفتن) از رستوران ها و هتل ها و پارک ها و غیره.

مبلمان فضای باز در هر فضای تجاری مجموعه رام تن به برقراری ارتباط به طور کلی پیام به مشتریان. به جای ارسال پیام های پنهان است که آنها باید انجام کسب و کار خود و حرکت در امتداد دعوت از مهمانان خود را به ماندن و به یاد داشته باشید تجربه خود را. علاوه بر اینکه با دوام و مقرون به صرفه, سایت, هوای آزاد, مبلمان باید راحت و مشتریان خود را در خانه احساس. بنابراین مبلمان چوب ساج است که بلیط خود را به مشتریان خشنود و خط پایین خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *