“21” Club – آلفرد هیچکاک بود و به طور منظم حامی در سراسر زندگی خود را در اینجا

[ad_1]

زمانی که فکر می کند یکی از شب زنده داری قبل از جنگ جهانی دوم, تصاویر مصرانه خواست از اواخر شب شکار خدمت کرایه به اندکی کوچک ساعت از صبح و موسیقی بازی تا سحر است. هیچ جا کاملی از بودن در خارج از خانه در این شهر مانند شهر نیویورک در سال 1930 و 40. آن را افسانه ای لحظه ای در زمان.

پس از یک دوره چهار سال مشروط لغو شد پادشاه کنگ انجام شده فی ری تا کنار ساختمان امپایر استیت دوک الینگتون انجام شد شبانه در باشگاه پنبه در 125 خیابان در هارلم و دو مدبر عموزاده به نام جک Kriendler و چارلی Berns مشروعیت یک speakeasy در 21 غرب 52nd خیابان و تعمید آن “21” ،

اگر چه “21” شده بود حمله کردند و بیش از یک بار در طول ممنوعیت ماموران فدرال بودند هرگز قادر به پین هر چیزی بر روی جک و چارلی. در اولین نشانه از یک حمله آنها فعال خواهد یک سیستم مبتکرانه از قرقره و اهرم که رفت و برگشت بطری از نوار قفسه و لگد شکست باقی مانده است یک شوت به نیویورک سیستم فاضلاب.

در طول ’30 را “21” آباد شد توسط بسیاری از شخصیتهای ادبی و از میان آنها: John Steinbeck, جان اوهارا, ارنست همینگوی, Sinclair Lewis H. G. Wells و رابرت شروود. در واقع هر قابل توجه از اواسط قرن 20 در بر داشت راه خود را به “21” در یک زمان و یا دیگر. آن rivaled حمایت از دیگر افسانه ای شهر نیویورک ثابت مانند لک لک باشگاه و ال مراکش به عنوان یکی از کافه جامعه بیشتر اشاره کرد hangouts.

در سال 1940 افسون آمار تئاتر با بازی گرگوری پک و یکی از اولین فیلم به ویژگی/ذکر “21” ، با توجه به جف کرافت و هارون Leventhal, co-نویسندگان قدم به قدم در مه: آلفرد هیچکاک, سان فرانسیسکو, آقای هیچکاک حال ایستاده اتصال به “21” ، با شروع از اولین سفر خود به ایالات متحده از انگلستان در اواخر دهه 30 او به طور منظم حامی رستوران در طول زندگی اش. همفری بوگارت آباد “21” به عنوان یک بازیگر مبارزه در قبل از هالیوود روز. زمانی که او بود carousing با دوستان او مطالب را به نشستن به تنهایی در “21” خم صادقانه بیش از یک نوت بوک, سیگار کشیدن لوله و نوشیدن اسکاچ ، fancying خود را جوانه زدن نمایشنامه نویس. سلیقه خود را در مشروب الکلی careened شدید بین اسکاچ, سیاه, ریزگردهای جنوب (قسمت مساوی گینس و شامپاین), وان حمام, جین, martinis آبجو و جک رز کوکتل.

بوگارت خواهد بازگشت به امد و شد زیاد در سال 1944 و پیشنهاد می کنیم برای یک جوان لورن باکال در جدول 30. آنها برای اولین بار با هم به اند و نه بر اساس رمان نوشته شده توسط “21” به طور منظم ارنست همینگوی (که گرفتار عشق به گانگستر, پاهای, الماس را در “21” در سال 1931). هالیوود آمد به “21” سال بعد در دهه 50 را به ساقه صحنه های کلاسیک برای فیلم “همه چیز درباره ایو” با بازی بت دیویس و آن باکستر و “شیرین بوی موفقیت” با برت لنکستر و تونی کورتیس.

برای اولین بار از 33 کپی از سوارکاران ایستاده تماشا در خارج از درب جلو از “21” اهدا شده توسط حامی جی ون عورک در اوایل دهه 30 است. در سال 1992 یک سوارکار اسب دوانی شدن به سرقت رفته بود از رستوران و اخبار گزارش شده در صفحه 2 از نیویورک پست. روز بعد یک “21” به طور منظم بود و زود گذر خود را در خارج از دفتر پنجره مشرف به پارک میدان واشنگتن و خال خال سوارکار اسب دوانی شدن در یک سبد خرید و زنگ زد پلیس. در سال 2004 وجود دارد مجموعه ای از 33 سوارکاران های اخیر از ساراتوگا اصطبل نمایندگی بزرگ نیویورک اسب آفتابی کید برنده سال 2003 را Kentucky Derby و Preakness نژادها.

در چند سال گذشته “21” دیده می شود سهم خود را از بازسازی و همچنان یکی از معدود رستوران کلاسیک هنوز موجود از عصر طلایی از شهر نیویورک در شب زنده داری. آن باقی مانده است طراوت رجعت به ناهار خوری بزرگ از دوران گذشته است. کلاسیک امریکایی کرایه هنوز ماهرانه اجرا شده و منو با یا بدون یک بطری از شراب باقی مانده است یک تجربه لذت بخش برای نیویورکی ها و بازدید کنندگان به طور یکسان. آن را بدون شک ارائه خاطرات برای نسل های آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *