20 مورد از بهترین سایت ها برای بک لینک

بسیاری از رزومه ساز ها فیلد مربوط به آدرس وب سایت دارند و بعضی های دیگر هم در داخل توضیحات در چند پاراگراف امکان درج لینک را می دهند. لینک های داخل مقالات نوفالو هستند. سایت ویرگول یکی از سایت های خوب محتوایی ایرانی است که شما با عضویت در این سایت می توانید به راحتی مقالات خود را باز نشر کنید و بک لینک رایگان بگیرید. نکته مهم این است که فقط در پروفایل خود در اخبار رسمی می توانید لینک فالو بگیرید. همینطور چون ساخت بک لینک فالو رایگان از اهمیت بیشتری بر خوردار است سعی می کنم بیشتر سایت هایی را برای ساخت بک لینک فالو رایگان با آتوریتی بالا معرفی کنم. بک لینک فالو و نوفالو چیست؟ از آنجایی که این لینک ها برای خوانندگان ملموس تر و قابل درک تر است، ترافیک قابل توجهی برای سایت ایجاد می کند. این دامنه مربوط به سایت هاس آموزشی می باشد و توسط اشخاص حقیقی قابل ثبت نبوده و به همین دلیل دامنه های معتبری شمرده می شوند. گرفتن لینک از سایت های معتبر موجب می شود که اعتبار به سایت شما نیز افزوده شود. این در حالی است که تقریبا تمامی سایت هایی که به این روش اقدام به فروش بک لینک می کنند لینک شما را با تعداد بالا در وب سایت های اسپم ثبت میکنند و شما نتها سودی نمیبرید بلکه رتبه ی فعلی سایت خود را نیز از دست می دهید.

گوگل ارزش زیادی برای سایت هایی که از سایت هایی با پسوند gov لینک دریافت کرده اند، قائل می شود به همین دلیل می تواند به سرعت رتبه شما را در گوگل بالا ببرد. این کار به مرور زمان باعث می شود وب سایت شما شناخته شود و لینک سازی از این روش هم اعتماد گوگل را نسبت به سایت شما بالا می برد. این فقط یک روش لینک سازی است که باید ازش مطلع باشید و هر از گاهی استفاده کنید. برای مشاهده بر روری لینک هر یک از آنها کلیک نماید. در صفحه ی اصلی Google Search Console روی سایت مورد نظر کلیک کنید. بک لینک از چنین وب سایت (یا یک صفحه وب) که به چندین صفحه پیوند دارد ممکن است چندان با ارزش نباشد. در سیستم های وبلاگ دهی خارجی هم می توانید مطالب فارسی منتشر کنید اما بعضی از این سرویس ها با زبان فارسی مشکل دارند و به محض دیدن ممکن است بلاگ شما را مسدود کنند.

علاوه بر آن زمانیکه شما لینک خود را در بازه زمانی کوتاهی در سایت های بسیاری قرار میدهید عملا به گوگل اعلام میکنید که اینها غیرطبیعی هستند. وب سایت های بسیاری در زمینه ی خرید بک لینک فعالیت می کنند که میتوان به جدیت گفت 90 درصد آنها بک لینک هایی اسپم برای شما به ثبت می رسانند که نتها سودی برای وب سایت شما ندارد بلکه ممکن است جریمه های متنوع گوگل را نیز روانه سایت شما کنند به همین جهت در صورتی که به شما پیشنهاد خرید بک لینک ارزان شد کمی مکث کنید و ابتدا شرایط درج بک لینک ها و نوع وب سایت هایی که بک لینک ها در آنها ثبت میشوند را مطالبه کنید تا با اطلاعات کامل نسبت به خرید بک لینک با قیمت ارزان اقدام نمایید. راه ها و تکنیک های لینکسازی بسیاری وجود دارد که در سال 2019 خیلی خوب کار میکردند و برایمان بک لینک به ارمغان می آوردند .

البته همیشه نیاز نیست در لینک سازی هاتون از کوتاه کننده های لینک استفاده کنید. بک لینک های رایگان همان طور که از نام آن پیداست رایگان بوده و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد که این راه به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا به طور قطع همان گونه که شما می توانید در آن محیط لینک سازی رایگان انجام دهید سایت های دیگر نیز می توانند همین کار را انجام دهند و در صورتی که جستجوگرهای گوگل پی به این موضوع ببرند امتیازی منفی را برای سایت شما در پی خواهد داشت. بک لینک در واقع لینک هایی است که ما از سایت های دیگر دریافت می کنیم که یکی از اصول سئو برای افزایش رتبه سایت در گوگل محسوب می شود. به دنبال وبلاگ هایی باشید که در شبکه های اجتماعی تعداد زیادی فالوور دارند. که از طریق این سایت ها هم که آتوریتی دامین بالایی دارند می توانید بک لینک های قوی و دائمی برای خود سایت خود بسازید.

اما سایت های معرفی شده در این لیست کاری به مطالب فارسی شما ندارند و شما با خیال راحت می توانید مطالب تان را به زبان فارسی منتشر کنید و برای سایت خود بک لینک های رایگان و دائمی بسازید. در این مطلب قرار است لیست سایت های بک لینک رایگان حاوی بک لینک رایگان فارسی، بک لینک رایگان خارجی، بک لینک رایگان واقعی، بک لینک رایگان دولتی، بک لینک رایگان gov و edu با آتوریتی بالای 90 ارائه شود. توجه: از طریق هاست های رایگان هم می توانید برای ساخت PBN های خود اقدام کنید. خرید بک لینک گوگل با توجه به میزان اعتبار سایت مشخص می شود و بک لینک های ارزان ممکن است تاثیری بر روی رتبه سایت شما نداشته باشد. بک لینک ها بر اساس میزان اعتبارشان قیمت گذاری می شوند که برخی از این بک لینک ها با قیمتی ارزان ارائه شده که تاثیر چندانی بر روی سایت شما نخواهد گذاشت و برخی دیگر از بک لینک ها می تواند رتبه شما را به صورت چشمگیری افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *