10 چیزهایی که برای انجام این کار در شهر فینیکس, آریزونا

[ad_1]

ققنوس پایتخت و پرجمعیت ترین شهر این, آریزونا, ایالات متحده است. ققنوس است و نه فقط معروف به عنوان پایتخت آریزونا اما آن را نیز خانه های بزرگترین موزه در جنوب غربی بخشی از ایالات متحده است. در اینجا بالا 10 چیزهایی که به انجام اگر شما به خودتان پیدا کنید در ققنوس:

1 ققنوس موزه هنر

ققنوس هنر موزه ساخته شده بود در قرن 20 است و یکی از پر بازدید ترین و جذاب نکات برجسته در این شهرستان است. از آن استقبال دوستداران هنر از سراسر جهان است. این مکان به یک مجموعه گسترده ای از آمریکا و آسیا و اروپا و آفریقا هنر کار می کند. در این موزه همچنین ویژگی های اجرای زنده و هنر, فیلم های سالانه برای الهام بخشیدن به دوستداران هنر است. این اخرین محل را با خانواده خود را در تعطیلات.

2 ساز موزه

ابزار موسیقی در موزه enthralling معماری ساختار است که با ظرفیت میلیون ها نفر از دوستداران موسیقی سالانه از هر گوشه ای از جهان است. همچنین خانه های شگفت انگیز مجموعه ای از بیش از 15 ، 000 آلات موسیقی و آثار باستانی. بازدید کنندگان را سرگرم با در نظر گرفتن یک تور و دیدن های مختلف آلات موسیقی در نمایشگاه و همچنین به بازی با برخی از.

3 وحش ققنوس

ققنوس باغ وحش یکی از بزرگترین کشور متعلق به بخش خصوصی باغ وحش. این خانه به گونه های مختلف مسکن بیش از 1400 حیوانات با بیش از 30 مختلف گونه های در معرض خطر از سراسر این قاره است. آن است که پر بازدید ترین جاذبه های توریستی در شهر فینیکس پس از آریزونا مرکز علوم.

4 آریزونا مرکز علوم

واقع در 164,000 متر مربع زمین در مرکز شهر فینیکس است که میراث فرهنگی و پارک علم. آریزونا مرکز علوم محبوب مرکز آموزش مجازی که با ظرفیت هزار نفر از, علم و دوستداران محققان و دانشجويان در اردوهاي. علم اجلاس و سمینارهای آموزشی نیز سازمان یافته در تمام طول سال در این مرکز است. این اخرین نقطه برای اکتشاف و نوآوری های علمی اخیر علم کار می کند بر روی صفحه نمایش تعاملی.

5 تعقیب زمینه تورهای خصوصی

تعقیب زمینه گسترش بیش از 1,300,000 فوت مربع و دارای شش سطح مختلف است. آن را ویژگی های انواع عمده فعالیت های ورزشی از جمله بیس بال, فوتبال و بسکتبال. آن شناخته شده است به خانه آریزونا اول لیگ اصلی بیس بال تیم و در سال 2001 قهرمان جهان است.

6 موزه کودکان ققنوس

کودکان موزه ققنوس است که هر بچه رویا زمین بازی. آن است که سرگرم کننده پر از عجایب تخیل, الهام و خلاقیت برای کودکان زیر سن 10. این موزه دارای بیش از 300 تعاملی دست در نمایشگاه. بازدید از موزه کودکان یک عمر تجربه برای هر کودک آنها را برای همیشه می خواهید برای دیدن دوباره.

7 ققنوس سمفونی

ققنوس سمفونی با هدف آموزش و الهام بخش از کنسرت را برانگیخت از طریق موسیقی با کیفیت بالا-ساخت. سمفونی ویژگی های فصلی کنسرت و نشان می دهد و رویدادهای مالی. این یک جای خوب برای آخر هفته خود را سرگرم کننده و یا استراحت از استرس در روز

8 انار, کافه

انار کافه مشهور فریبنده بزرگ رستوران گیاهی در ققنوس. آن را ارائه می دهد منابع محلی فصلی مواد غذایی و نوشیدنی است. کافه نیز فراهم می کند آب میوه های تازه و شیرینی هایی که ساخته شده در خانه.

9 Penske مسابقه موزه

این Penske مسابقه موزه مشهور است برای برگزاری نمایشگاه تاریخچه خودرو مسابقه ای. این مکان به یک مجموعه از ماشین ها, غنائم و حوادث مسابقه. در این موزه همچنین ویژگی های گاه به گاه, کافه و بوتیک فروشگاه که در آن مسابقه اجناس و وقایع را می توان خریداری کرد. این یک محل مناسب برای تمام دوستداران ورزش برای لذت بردن از تعطیلات آخر هفته.

10 پوبلو گراند موزه و پارک باستان شناسی

در پوبلو گراند موزه و پارک باستان شناسی واقع در مرکز شهر فینیکس در نزدیکی بندر آسمان در فرودگاه بین المللی. این یکی از بزرگترین نکات برجسته در ققنوس. این موزه به مجموعه ای از متنوع فرهنگی هنری و ارائه می دهد آریزونا سابقه در تعاملی صفحه نمایش. همچنین ویژگی های تعاملی گالری که در آن کودکان می توانند یاد بگیرند بیشتر در مورد علم و باستان شناسی.

شما می توانید لذت بردن از راحت سفر در طول اقامت خود در شهر فینیکس و همچنین نیازهای سفر خود را تحت پوشش زمانی که شما اجاره اتوبوس از Partybus از طریق https://www.partybus.com/phoenix/az/united-states

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.