10 واقعیت در مورد خرس قطبی غوطه

[ad_1]

آنها آجیل ؟ غوطه وری را به آب در 8 درجه سانتیگراد (46 F)! شاید آنها هستند اما مردم شناخته شده است به انجام غریبه همه چیز.

  1. یک خرس قطبی “شنا” و یا “غوطه” یک سنت است که می رود بیش از 100 سال است. آن سرچشمه با اسکاندیناوی سونا سنت به عنوان یک راه برای سرعت سرد کردن پس از گرمای سونا.
  2. در چین و روسیه یخ-شنا مشهور است به مزایای بهداشت و درمان است و انجام هر زمان که نیاز ناشی میشود نه تنها در سال جدید's بعد.
  3. روسی یخ-شناگران به عنوان 'walruses' به جای آمریکای شمالی 'خرس های قطبی'.
  4. در آمریکای شمالی, قدیمی ترین سالانه غوطه متعلق به بوستون (1904). درچستر بای آب 3 درجه سانتیگراد (37 F) در ژانویه 1, 2012 – به سختی بالاتر از نقطه انجماد. بدون در نظر گرفتن بیش از 600 شناگران آمد به آب.
  5. کامل غوطه ور شدن هدف این است که برای از purists. آنها می گویند که آن را's بد نیست هنگامی که شما سر خود را مرطوب. I don't می دانم که در مورد آن!
  6. لباس های اختیاری هستند اما ترجیح داده در شمال امریکا است. ابرقهرمان لباس های شایع هستند. حداقل یک نفر ملبس به یک لباس خرس قطبی.
  7. بزرگترین رویداد در کانادا صورت می گیرد در ونکوور Vancouverites شیرجه رفتن به بسیار سرد فارسی, خلیج بخشی از اقیانوس آرام است. شنا آغاز شد و در سال 1921 توسط یک رستوران محلی که دعوت دوستان برای پیوستن به او را برای یک شیب سریع و پاداش آنها را با یک ناهار رایگان. امروزه وجود بیش از 2000 شرکت کنندگان و 10000 تماشاگر.
  8. درجه حرارت آب در انگلیسی خلیج در سال جدید's روز معمولا در مجاورت 8 سانتیگراد است. با توجه به این که دمای طبیعی بدن 37 درجه سلسیوس شما می توانید ببینید که وجود دارد قابل توجه است شیب. اکثر مردم داش و داش حق بازگشت. چند روح شجاع در واقع شنا کردن برای یک زن و شوهر از دقیقه اما اکثریت فقط شیرجه رفتن. یکی از شرکت کنندگان اظهار داشت که “it's کاملا دلپذیر هنگامی که شما از دست دادن احساس در اندام خود را”.
  9. ژانویه 1, 2012 دیدم یک رکورد 36,000 خرس قطبی شناگران در مکان های مختلف در سراسر هلند.
  10. هزاران دلار مطرح شده برای خیریه هر سال با سال جدید'روز 'خرس های قطبی'.

غوطه وری را به آب یخ زده می تواند انجام شود برای سلامتی, سرگرم کننده, موسسه خیریه و یا فقط برای اعتصاب آن را از سطل خود را لیست. اگر شما از دست رفته در سال جدید's بعد شیرجه رفتن شما می توانید سر از شمال به فرودگاه یلونایف در شمال غرب سرزمین های خود را برای ماه مارس “Freezin به یک دلیل” در دریاچه برده بزرگ 400km (250 مایل) شمال دایره قطب شمال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.