همه آن چیزی که باید درباره پروژه برلیان بدانید!

در ساخت پروژه برلیان از بهترین مواد و مصالح با اتصالات پیچ ومهره استفاده شده که از این نظر ساختمان دارای استحکام و طول عمر بالا است.

تعداد طبقات و متراژ واحدهای برج برلیان

پروژه برلیان در31 طبقه احداث شده که از این 31 طبقه، 25 طبقه آن مسکونی است. 6 طبقه باقیمانده را 5 طبقه پارکینگ و یک طبقه سالن مهمان تشکیل می دهد. در هر طبقه از این برج 6 واحد در متراژهای 95، 127 و 131 متری طراحی شده که در هر طبقه تمامی این متراژها تعبیه شده اند.

نحوه واریز اقساط پروژه برلیان

نحوه واگذاری این واحدها به خریداران بر اساس امتیاز کسب شده برای هر خریدار انجام می شود، به این صورت که با واریز مبلغ اولیه بر حسب متراژ واحد، یک امتیاز را برای خود کسب می کنید که اگر در موعد مقرر خود و بدون دیرکرد آن را واریز کنید، امتیاز بیشتری به شما تعلق می گیرد. باگرفتن امتیاز بالاتر، توانایی انتخاب هر واحد در هر طبقه را خواهید داشت. مبالغ واریزی برای هر متراژ به قرار زیر است.

  • متراژ 95 متری: مبلغ 317 میلیون تومان
  • متراژ 127 متری: مبلغ 420 میلیون تومان
  • متراژ 131 متری: مبلغ 430 میلیون تومان

 

بررسی موقعیت پروژه برلیان

موقعیت مناسب با منظره عالی از ویژگی های خاص پروژه برلیان است که شرایط مناسبی را برای ساکنین برج به وجود می آورد. این پروژه در منطقه زیبای مروارید شهر واقع شده که منظره کوهستان و آب و هوای مطلوب را به دنبال دارد.

با توجه به فضای زیبا و مدرن پروژه برلیان و همچنین دسترسی عالی به مسیرهای مهم، می توان از این پروژه به عنوان یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری نام برد اما اگر به دنبال بررسی دلایلت محبوبیت این پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به مقاله ” بررسی دلیل محبوبیت پروژه برلیان در منطقه” سر بزنید.

 

قیمت برج های پروژه برلیان

مجریان پروژه برای پیش فروش کردن پروژه هایی مانند پروژه برلیان، معمولا از دو فاکتور، قیمت زمین و همچنین هزینه ساخت برای قیمت گذاری واحد استفاده می کنند. بر این اساس برای پروژه برلیان هزینه زمین خریداری شده برای هر متر مربع مبلغ 1 میلیون و500 هزار تومان عنوان شده و همچنین هزینه ساخت نیز برای یک متر از واحد مبلغ 4 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است.

بر این اساس هر خریدار برای خرید یک واحد از پروژه برلیان، باید مبلغ 6 میلیون تومان را به ازای هر متر از واحد به تعاونی پرداخت نماید. البته این مبالغ به صورت اقساط به تعاونی پرداخت می شود که در توان مالی خریدار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *