نحوه خرید خردمندانه کیسه های تغییر کودک

بهترین ضد عفونی کننده دست از افراد هر روز در محل کار ، خانه و بازی از دست خود سوء استفاده می کنند ، اما از توجه به مراقبت روزانه مناسب دست و مراقبت از ناخن غافل می شوند. هم زن و هم مرد باید از استرسهایی که بر روی دستشان می گذرد آگاه باشند. دستان شما بیش از سایر قسمتهای خارجی بدن سوءاستفاده می کنند. شاید پاهای شما بسته به شغل و سبک زندگی شما کمی بیشتر از دستان شما کار کند و آنها نیز به مراقبت های ویژه ای احتیاج دارند. اما کاملاً ممکن است که دستان شما حتی بیشتر از پاهای شما سخت تر کار کند.

ضدعفونیاتر دست دتول

با آب گرم یا گرم شروع کنید و از آب سرد استفاده نکنید. از صابونی که دوست دارید استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف دست خود را ، بین انگشتان ، ناخن های انگشت را چسبانده و مچ های خود را در آن قرار دهید. در حالی که دستان خود را شستشو می دهید “تولدت مبارک” را آهسته آواز بخوان تا زمان کافی برای کار صابون فراهم شود. دستان خود را بشویید و با یک حوله تمیز خشک کنید یا از خشک کن هوا استفاده کنید.

در اتاق کودک ، تختخوابهای گرم جوانه ، تختخواب ، اسباب بازی ، کلید روشنایی ، تختخواب و غیره هستند. در اتاق خواب ها تشک ، بالش و رختخواب را داریم که در آن کنه های گرد و غبار ، قارچ ها ، سلول های لخته شده ، موها و شوره ها (چقدر خوشایند است)؟ ) اقامت داشتن. مناطق حیوان خانگی همچنین گرمکن های جوانه هستند. تختخواب های حیوان خانگی ، اسباب بازی ها ، قفس ها ، وسایل نظافت ، جعبه های بستر ، غذاهای آب و آب.

برای کسانی که با بچه های کوچک سر و کار دارند ، یک پاک کننده سریع و در دسترس در دسترس می تواند یک کیف پول یا کیف پول پوشکی محسوب شود. کودک در بیشتر مواقع ناراحت کننده می تواند به پوشک جدید احتیاج داشته باشد و ممکن است در نزدیکی آن هیچگونه شستشو وجود نداشته باشد. آماده بودن برای هر زمان و هر کجا می تواند کمک کند تا این کار کمی ساده تر شود.

فقط اصول بهداشت را استرس دهید. به بچه های خود بیاموزید که در آرنج خود عطسه یا سرفه کنند و در صورت عطسه کردن روی دست ، دست های خود را بشویید. اطمینان حاصل کنید که آنها قبل از استفاده از غذا ، بعد از استفاده از دستشویی و بعد از بازی با حیوانات ، دست خود را بشویید. اگر احساس فایده ای دارید ، برای بسته بندی پشتی خود یک بطری برای ضدعفونی کننده دستی تهیه کنید. با این حال ، با این کار محتاط باشید. استفاده از ضد عفونی کننده دست بیش از حد اغلب وسواس انگیز است.

شما همچنین باید نگران این موضوع باشید. 01 درصد میکروبهایی که پس از تلاش برای کشتن آن زنده مانده اند. شاید به نظر نرسد که آنها می توانند کارهای زیادی انجام دهند ، اما با زنده ماندن از صابون ضد باکتریایی ، مقاومت در برابر آن ساخته اند و قوی تر شده اند. نگرانی گسترده ای در مورد ایجاد ابر باکتری ها وجود دارد که کشتن آنها تقریبا غیرممکن است. بنابراین بهترین کار برای سوءاستفاده از ضد عفونی کننده نیست. هر زمان که می توانید از آب گرم و صابون استفاده کنید و از ضد عفونی کننده فقط برای مواقع ناخوشایند استفاده کنید.

بعدی می آید ضسبنسرس ضد آب دیواری. این به طور کلی در حمام ها برای خلاص شدن از میکروب ها استفاده می شود. آنها با یک پد فشار در بالا یا پایین واحد طراحی شده اند که هنگام فشار ، کف یا مایع بیرون می آید. تنها کاری که باید انجام شود اینست که کف کف کف را فقط مالش دهید. مواد موجود در آن به خلاص شدن از باکتری ها و میکروب های مضر کمک می کند. ضد عفونی کننده دیواری محبوب دیگر با ویژگی کمتری لمسی طراحی شده است. این مدل با باتری کار می کند و شامل سنسورها است.

به یاد داشته باشید که دانش قدرت است. فعال باشید. منتظر نمانید که بیمار شوید؟ اقدامات احتیاطی اساسی را برای اجتناب از آن انجام دهید. توانمند باشید! از آنچه می دانید برای خوب ماندن در این فصل آنفولانزا و پس از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *