میکروب ها را کاهش دهید – دست های خود را ضد عفونی کنید

همه می خواهند دست های خود را تمیز نگه دارند و از انتقال بیماری های واگیر جلوگیری می کنند. آنها این کار را با شستن دست ها با صابون و آب انجام می دهند. با این حال ، همه مردم در تمام مدت به آب تمیز دسترسی ندارند. برای رفع این مشکل ، ضد عفونی کننده دست متولد می شود. این محصول به ویژه برای افرادی که همیشه در حال حرکت هستند مفید است.

ضد عفونیاتر دستگاه جوجه کشی

آنفولانزا بگیرید. اگر بالای 50 سال دارید یا به یک بیماری مزمن مبتلا هستید ، این مهم ترین است. برای بچه ها و افراد جوان تر ، با ارائه دهنده مراقبت های اولیه خود مشورت کنید. توجه به این نکته ضروری است که واکسن ها لزوماً شما را از همه انواع آنفولانزا محافظت نمی کنند ، زیرا موارد جدید همیشه در حال ظهور هستند. اما آنها می توانند احتمال ابتلا به بسیاری از آنها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

اره. انواع اره کیت بقا در بازار وجود دارد. بیشتر آنها بسیار کوچک و قابل حمل هستند و از 2 حلقه متصل به یک سیم برش انعطاف پذیر تشکیل شده اند. اره كوچك برای كمك كردن اندامهای خشك به قطعات قابل كنترل هیزم یا ساختن یک پناهگاه بسیار مفید است.

ضد عفونی کننده کننده دست بدون الکل حاوی بنزالکونیوم کلراید است که میکروب را می کشد و بر روی پوست شما بهتر از ضد عفونی کننده های الکل است. هیچ باقی مانده چسبنده ای باقی نمی گذارد و پوست شما را نرم ، مرطوب و از همه مهمتر بدون جوانه می گذارد. همچنین ، یک ضدعفونی کننده دستی در کشتن میکروب هایی که می توانند باعث بیماری شوند از جمله ویروس Norwalk ، SARS ، آنفولانزای مرغی ، سالمونلا ، E. coli و موارد دیگر موثر است.

فویل قلع یک تکه بزرگ از فویل قلع را می توان تاشو کرد تا در جمع و جورترین کیت بقا جای بگیرد. محلول ضدعفونی کننده دست درموسپت (dermosept) فویل می توان برای پخت غذا یا به عنوان وسیله سیگنالینگ بداهه استفاده کرد.

اقدامات احتیاطی شخصی به طور معمول احتمال بیماری شما را کاهش می دهد. CDC توصیه می کند که افراد در معرض خطر ابتلا به آنفولانزای خود را به عنوان احتیاط در ردیف اول قرار دهند.

این کالاها اقلام ارزان قیمت هستند که به شما کمک می کنند تا در هفته ملی شستشوی دست ملی شرکت کنید. آنها را از طریق کلمه دهان یا از طریق سایت ها و وبلاگ های شبکه های اجتماعی تأیید کنید. به راستی اینترنت راهی را برای راهی آسانتر برای تبلیغ فراهم کرده است. سرمایه گذاری در ضد عفونی کننده های خانگی و صابون ها فقط به شما تجارت نمی دهند. همچنین با ترغیب مردم به انجام شستشوی دستی معمولی ، این مسئولیت را به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.