ایمن نگه داشتن کودک در طول فصل آنفولانزا

همه ما درست کار کردیم؟ ما یک جیب نشتی در جیب پیراهن خود داشته ایم یا با یک نشانگر سیاه دور شدیم و نتیجه نهایی این است که ما آن لباس را روی لباس و پوست خود داشته باشیم. خبر خوب این است که نشانگر جادویی یا لکه جوهر به معنای پیراهن مورد علاقه شما نیست ، یا لباس یا جفت شلوار خراب است. راهی برای خلاص شدن از شر آن علائم ناخوشایند و بدون قبض های تمیز کردن گران قیمت وجود دارد و این شامل یک محصول ارزان قیمت است که من شرط می بندم شما هرگز در مورد آن فکر نکرده اید.

خوشبختانه ، شماره یك كار كه می توانید برای رهایی از بیماری خود انجام دهید ، شستن دستهای خود با آب و صابون است. این بهترین روش برای جلوگیری از انتشار میکروب ها است.

میزان الکل پاک کننده های دستی ممکن است به شکل اتیل الکل ، اتانول یا ایزوپروپانول باشد. مهم نیست که کدام نوع الکل ذکر شده است ، غلظت آن باید بین 60 تا 95 درصد باشد. هر چیزی کمتر از 60 درصد برای پاک کننده موثر کافی نیست. در حالی که استفاده از الکل رایج است ، برخی از گروهها از دور نگه داشتن مواد حاوی الکل از کودکان حمایت کرده اند. ممکن است آنها ژل ها را از روی دست خود لیس بزنند و این می تواند باعث مسمومیت با الکل شود!

سرفه خود را بپوشانید. در حالت ایده آل سر راه آستین خود را در کج آرنج خود سرفه می کنید (از دستی به دست جلوگیری می کند ، و دست به سطح ، گسترش می یابد). بافت ها را به درستی دور ریخته و سپس دستان خود را بشویید.

این دقیقاً به همین دلیل است که ضدعفونی کننده دست به سرعت بهترین دوست شما خواهد شد. مایع ضد عفونی کننده دست دتول این مایع مفید هنگام استفاده از لوکس بودن صابون و آب استفاده نکنید (تقریباً در هر لحظه از روز) و بعد از شستشو با آب و صابون از آن استفاده کنید تا از شر همه چیزهایی که از دست رفته اید خلاص شوید. واقعیت این است که میکروب ها می توانند برای سلامتی شما بسیار مضر باشند ، زیرا بسیاری از بیماری ها را با خود به همراه دارند. نه تنها می توان به شایع شدن سرماخوردگی ، سرماخوردگی ، گرگرفتگی و ویروس های دیگر از طریق تماس صرفاً با جهان خارج ، بلکه می توانید انواع مختلفی از بیماری های خارجی را نیز فقط با بغل کردن یا بوسیدن کسی که می شناسید منقبض کنید.

یکی دیگر از لکه های سخت برای از بین بردن لوسیون ها و روغن های آفتابگردان است. بیشتر پارچه های مورد استفاده در کوسن های مبلمان پاسیو در صورت تماس با محصولات ضد آفتاب لکه دار می شوند. در بعضی موارد ، این در واقع می تواند ضخامت پارچه را تضعیف کند ، به خصوص اگر پارچه با روکش PVC درمان شود.

مأمور ضدعفونیور دست به انگلیسی

اگر مطمئن نیستید که چه نوع پارچه ای دارید ، قبل از درمان ، برچسب را بررسی کنید. غالباً برچسب هایی برای تمیز کردن کوسن های مبلمان پاسیوی شما و همچنین درمورد هرگونه مواد مخدر که می توانند مضر باشند مانند سفید کننده ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.