یک لحظه Selfie برای خود Instagram کسب و کار

[ad_1]

سلام وجود دارد, مردمی, امروز ما می رویم به بحث در مورد خود را بسیار دوست داشتنی Instagram. محبوب شناخته شده به عنوان Insta این سایت آپلود نگه می دارد و سهام عکس ها و اطلاعات شما عزیزان. زیبا به عنوان آن به نظر می رسد Instagram چندین prearranged تلاش های خود را با استراتژی بازاریابی است. آن است که در واقع یک اقامتگاه برای کسب و کار.

همه ما درک می کنیم که صاف و شبکه های اجتماعی نیاز به خدمات ارزش افزوده و فقط به عنوان رم ساخته شده بود و نه در یک روز; Instagram بیش از حد دست ساز و ساخته شده جدید و تغییرات مهم در یک دوره خاص. این شبکه بسیار معروف که در سال 2017 شاهد عظیم 600 میلیون نفر از کاربران (ماهانه) و کاربران روزانه بیش از بیش از 400 میلیون نفر است. در چند ماه گذشته یکی دیگر از 2 میلیون–insta دوستداران اضافه شد ساخت یک پیشرفت قابل توجه در تبلیغات آن است.

آن موفقیت آمیز بود در اندیشه همیشه محبوب face-book که حکومت موتورهای جستجو از سال 2004. آن سطح از تعامل 52 بار بیشتر از F. B. و 127 بار بالاتر از توییتر. Instagram ساخته شده است تغییرات قابل توجه در سال گذشته و آن جذب گنده توجه مشتاق و حاکم کسب و کار مردم که میلیون ها نفر با تبلیغات محصولات خود را در این وب سایت.

من تصمیم گرفتم برای پیدا کردن جنبه معنوی آن همراه با سرگرمی پس از چهار ماه پیش من فرو برد و به آن عمق و کشف یک روش برای شکستن Insta الگوریتم و گسترش virally به پتانسیل پیروان. من انجام این روند و متوجه شد که من تا به حال به دست آورده 5k پیروان حدود 6 روز است. آن را بسیار قانع کننده باشد.

خوب, بنابراین در حال حاضر ما به کسب و کار.

Instagram یک گام بزرگ برای تبلیغ و منفجر شدن کسب و کار خود را به میلیون. وجود دارد, چرخ فلک, تبلیغات, عکس تبلیغات تصویری تبلیغات است که می تواند باز کردن کسب و کار خود و مناطق و ضبط دقیق مخاطبان برای ترویج محصول.

چرخ فلک تبلیغات: درست مثل عکس تبلیغات چرخ فلک ویژگی های متعدد نشان می دهد تصاویر یک کاربر می توانید برگ از طریق.

تبلیغات تصویری: — با حمایت برچسب در بالا این ویژگی به نظر می رسد مانند یک ارسال ویدئو است که می تواند فورا با شتاب توجه کاربران.

عکس تبلیغات:- با مشاوره از یادگیری بیشتر را فشار دهید در بالای پست این ویژگی به طور منظم پست عکس است که می تواند درخواست تجدید نظر بصری مخاطبان و آنها را به محصول خود را در جزئیات.

هشتگ کسب و کار. ##

با استفاده از هشتگهای کسب و کار خود و یا ارتقاء برند را ایجاد معجزه برای حاشیه سود خود را سرد چشمگیر و هشتگهای مربوطه نه تنها popularise مشخصات خود را, اما همچنین گسترش تبلیغات در سراسر مجازی مرزهای جغرافیایی. برای مثال این لوگو از خدمات خود را #FitnessAndTraining این نسخهها کار به عنوان یک هشتگ اما #تناسب اندام و آموزش نیست. کاربران می توانند جستجو برای هشتگهای و اگر آنها پیدا کردن آن مربوط به آنها بر روی آن کلیک کنید و فهرست برای چند لحظه. بنابراین الزامی است که شما با استفاده از موثر هشتگهای به یک چشم و آب نبات برای کاربران است.

واقعی و غیر فیلتر, تصاویر و عکس های سلفی گرفتن کمترین توجه از جمعیت مجازی. اگر شما یک مبتدی و یا یک کارآفرین مشتاق و سپس نگاهی به خوبی تاسیس شده محصولات و معروف وبلاگ نویسان شخصی خود را از صنعت و توسعه ایده برای نام تجاری خود را. آن را به شما یک ایده روشن از با استفاده از یک صدا روش برای برچسب.

به یاد داشته باشید با استفاده از بیش از 30 هشتگهای برای نام تجاری خود را می توانید ایجاد سردرگمی برای مشتریان است. آنها باید منحصر به فرد خلاق هنری و کمتر در اعداد است. این کمک خواهد کرد که شما برای گرفتن واقعی مردم است که نه فقط ارتباط برقرار کردن اما می خرید و یا ترویج محصول خود را.

پشت صحنه فرایند تجاری توانمندسازی:

عکاسی از خود ویدیو در مورد محصول خود را به نوبه خود سر. آن است که در پشت صحنه روند که در آن از شما درخواست مخاطبان خود را در مورد خدمات خود را اقلام مواد غذایی خود را و یا ارسال عکس از خود محصول محبوب ترین. ایجاد یک نسخه ی نمایشی تصویری از ماشین آلات آن است که اگر ارتباط خودرو با زمین و یا نشان می دهد نفیس رستوران یا سالن هر آنچه که شما در حال اجرا هستند. ایجاد یک فریاد تصویری, پست, آن را و ببینید که چگونه شگفت انگیز بازخورد شما هستند.

کارکنان – ستون فقرات

فرد خود را با نام تجاری خود را با مردم است. دانستن ترین ارزش های شخصی و اسرار خواهد ساخت هاله ای از اعتماد در ذهن خود. شامل یک ویدیو و یا کولاژ از کارکنان خود را که صادقانه به شما را از طریق درخشش پلت فرم. اجازه دهید آنها را می دانم که خود سازمان است نه فقط یک محل برای کار بلکه یک سرگرم کننده پر به کشف توانایی های پنهان خود را.

آینه با نام تجاری خود را از طریق دسته.

قرار دادن فوری رسیدگی و سفارشی هشتگهای در خدمات و محصولات خود را می خواهیم مشتریان خود را به شما هر زمان که آنها چیزی از سرمایه گذاری خود را. می توان آن را یک محصول یک سرویس و یا یک محل توریستی که در آن شما مردم را به مقصد خود را. آن است که مفید برای شما و دیگر کاربران که می خواهند به دانستن در مورد شما و شما می توانید به راحتی

رهبر خود را با نام تجاری شما نیز باید مسئول به نظر و ذکر نام از مشتریان که آینه با نام تجاری خود را با دادن بازخورد مثبت.

معاملات منحصر به فرد و کوپن

تحریک مشتریان خود را با نوشتن مطالب منحصر به فرد تخفیف ارائه می دهد و کوپن به عنوان یک انگیزه از شما زیر. شما می توانید به اشتراک گذاری یک تصویر و یا ایجاد یک کد کوپن زیر مورد که آنها در حال خرید. راه دیگر این است که شما می توانید یک جایگزین از درخواست آنها را به شما به دنبال در صورتی که مایل به خرید. این امر آنها را احساس و تاب و مهم است. دفعه بعد شما می توانید دوستان خود را از دوستان و بستگان خرید همان چیز و ساخت علائم مثبت در کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.