یک تور قایق به Siem Reap, شگفت انگیز شناور ایجاد کرد

[ad_1]

گردشگری در سیم ریپ کامبوج تبدیل شده است تا حد زیادی مرتبط به یاد آنگکور وات و آنگکور معابد. اما خارج از مسیر مورد ضرب و شتم مبادرت به روستایی کامبوج می تواند فقط به عنوان تحریک کننده است. یک راه ایده آل برای تجربه این است که برای پیوستن به یک تور قایق به شناور “چونگ Khneas,” ایجاد کرد در ساپ رودخانه.

در چونگ Khneas عجیب و غریب است مجموعه ای از خانه های شناور و موسسات صف در هر طرف از ساپ رودخانه. روستاییان رشد ماهیگیری و در سال های اخیر گردشگری. وجود دارد بسیاری از تورهای سازمان یافته به چونگ Khneas ایجاد کرد. اکثر هتل ها liaised با اپراتورهای تور و آنها مراقبت از ترتیبات برای مهمانان خود را. در غیر این صورت گردشگران همچنین می توانید کتاب یک تور قایق آنلاین.

از تارا, تورهای قایق راه اندازی انواع تور به چونگ Khneas و دیگر بیشتر شناور جوامع است. تور به طور کلی آغاز می شود در هتل که در آن یک راهنمای که همچنین به عنوان یک chauffer در دیدار مهمانان است. این ساپ بندرگاه واقع در 15 کیلومتری جنوب شهرستان سیم ریپ. آن است که مشغول اسکله جایی که قایق های ماهیگیری می آیند و در کنار کروز قایق پر از گردشگران است. در آن طول می کشد 30 تا 45 دقیقه برای رسیدن به آنجا با ماشین و ترافیک یک مشکل نیست. در امتداد جاده ای به اسکله وجود دارد گسترده مزارع برنج تصادفی کلبه چوبی و کمی مستغرق جوامع ساخته شده است کمی بیش از حد نزدیک به رودخانه.

این ساپ رودخانه است که یک منبع مهم برای کامبوج ماهیگیری میباشد. رودخانه ساکنان زندگی در خانه های ساخته شده از تخته های چوبی و آهن گالوانیزه ورق. آنها ساخته شده بر روی گسترده ای از سیستم عامل های شناور لنگر به رودخانه را پایه. به عنوان قایق و کشتی از طریق رودخانه جالب است توجه داشته باشید که زیرساخت های پیچیده به دست آورد با وجود لرز ایجاد یک جامعه در آب است. مانند هر زمین مبتنی بر جامعه چونگ Khneas دارای یک مدرسه و یک ایستگاه پلیس در بازارهای رستوران و یک مرکز توریستی.

گردشگری تبدیل شده است قابل توجه استفاده از درآمد برای روستاییان. بسیاری از فروشندگان در این منطقه در حال کودکان بسیار جوان فروش اقلام مانند روسری, کارت پستال و یا مجسمه. Ravished جنگ داخلی در دهه 1970 کامبوج تلاش برای بازیابی برای سال های بسیاری باقی می ماند و یک فقیر کشور اهل کامبوج Siem درو کنید-کار و مشاغل متعدد مانند هدایت تورهای waitering یا میزبانی در مشغول موسسات توریستی در میخانه خیابان. در سمت روستایی ماهیگیری و کشاورزی اصلی امرار معاش. متاسفانه فقر هل کودکان از خانه های خود را بیش از حد به زودی و این آشکار است در بسیاری از مکان های توریستی.

تورهای قایق معمولا شامل ناهار و یا شام در یک رستوران شناور در این روستا دو راه سفر از هتل و اسکله قایق و هزینه های یک راهنمای تور. این تارا قایق اواسط روز تور آغاز شد و در ساعت 10:00 صبح به پایان رسید و در 4:00 pm. گزینه های وجود دارد برای صبح زود یا غروب تور به عنوان به خوبی. قایق تورهای کمک به حفظ شناور جوامع است. برای دیدن آن را از یک خوش طعم چشم انداز, اگر سفر به باستانی انگکور-Kindgom که تخصص یک تور قایق به چونگ Khneas عالی ظرف سمت به تعریف اصلی غذای اصلی.

بررسی بیشتر فیلم های مستند و, عکس های باستانی انگکور پادشاهی اینجا سیم ریپ کامبوج

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *