یکی از مراکش بهترین استراحتگاه است واقع در دامنه کوه های اطلس

[ad_1]

مراکش دارای سابقه ای طولانی از غذا به پیچیده گردشگران ابتدا حداقل در اوایل جنگ جهانی دوم زمانی که اینگرید برگمن و همفری بوگارت قرار دادن کشور در جهان فرهنگی نقشه برای همیشه با فیلم پرفروش “کازابلانکا” در سال 1942. وجود انواع زیادی از افسانه پنج ستاره استراحتگاه در مراکش به دلیل این کشور شده است خانه را به ثروتمند و مشهور در تعطیلات برای چند دهه. شما نمی خواهد برای عدم انتخاب در این کوچک زیبا, gem از پادشاهی.

لوکس مقصد است که به خصوص لذت بخش و یکی است که به طور مداوم می شود بررسی بیحوصلگی حرف زدن از آمریکا بازدید کنندگان است به نام Amanjenaدنج منزوی رفت و آمد مکرر در خارج از مراکش در جنوب جاده به Ouuarzazate است که مراکش را دروازه ورود به داخل فضای داخلی بزرگ شن و ماسه, اقیانوس است که در صحرای بزرگ آفریقا. چه چیزی باعث می شود Amanjena بسیار ویژه است به ترکیب برنده خود دیدنی از زیبایی های طبیعی (واقع آن را به عنوان در سایه عظیم کوه های اطلس) برجسته امکانات به طور مداوم خدمات استثنایی و تعدادی از ویلاهای موجود حصول اطمینان از حفظ حریم خصوصی و توجه ویژه ای از کارکنان آموزش دیده.

در یک روز خوب و بدون ترافیک آن است که بیش از بیست دقیقه از فرودگاه واقع در کوهپایه های اطلس (به طوری که اغلب snowcapped در روز هنگامی که درجه حرارت در رفت و آمد مکرر است که در کامل اواسط 70s). این کوه یکی از دو دلیل است که بسیاری از مهمانان به نظر می رسد برای نگه داشتن به آینده را به Amanjena: آنها loom بسیار بزرگ در افق که آنها دغدغه های بشر به چشم انداز و یکی را پیدا خواهد کرد مهمانان نشسته فقط برای نیم ساعت نگاه کردن به کوه از یک chaise longue با یک نگاه شیفته آن آرامش را در چهره خود. این یک تحول تجربه برای کسانی که هرگز آن را سعی کردم.

دوم دلیل است که بسیاری از مردم با بیحوصلگی حرف زدن در مورد Amanjena یکی ممکن است شما هرگز حدس می زنم و شاید از آن است که بیش از یک کمی عجیب و غریب: این کتابخانه یک ملایمت است که یکی ممکن است انتظار می رود برای پیدا کردن در تعطیلات رفت و آمد مکرر واقع در کوهپایه های مراکش رشته کوه های راکی. کتابخانه لذت بخش ساختار دو طبقه با یک شومینه و یک 20 فوت با سقف بالکن از مرتب کردن بر اساس یکی از گاهی می بیند در زیبا ترین کتابخانه های خصوصی زبان انگلیسی در خانه های کشور است. آن را درست اجرا می شود در امتداد محیط از طبقه دوم. نور فیلتر در از ده ها تن از ogive ویندوز برش در سطوح مختلف به دیوار که با آن مواجه هستند tadlekt (یک نوع گچ اغلب در شمال آفریقا). احتمالا قفسه های شیشه ای ویترین صدها کتاب و زمان مجلات و روزنامه ها از ایالات متحده آمریکا و انگلستان و فرانسه است.

بسیاری از مهمانان به صرف ساعت در اینجا تعمق به انتخاب خوب از نقص محدود کتاب سفر و خاطرات اوایل بازدید کنندگان به مراکش عمدتا فرانسوی و انگلیسی کاشفان و ماجراجویان. همه چیز در این درخشان کتابخانه (را دیگر استراحتگاه لوکس در حال حاضر کپی این ایده؟) نشان دهنده مراکش از شدت جلا جداول گردد از وحشی-گیلاس منبت کاری و رنگ آمیزی به, آبنوس سیاه, براق, به Moucharabieh-نمایش نرده که گرداگرد بسیاری از اتاق و راحت masria (درهم lounging divans یا روز-تخت) مرتب شده در یک نیم دایره در اطراف شومینه.

ناهار خوری در Amanjena همیشه به یاد ماندنی و با استعداد سرآشپزها با تمرکز بر معتبر و فراموش نشدنی درهم ظروف و غذاهای مدیترانه ای به طور کلی. رستوران اصلی این است که مرتب در اطراف مرکزی چشمه و سقفی سقفی با banquettes و جداول پوشش دیوار. آب و هوا اجازه ناهار خوری است که اغلب نقل مکان کرد و در خارج از منزل. یک رستوران تایلندی با کرایه سبک تر است در بر داشت در نزدیکی استخر شنا. صبحانه و ناهار نیز در دسترس هستند در استخر کوچکتر تراس و البته شما همیشه می توانید انتخاب کردن به ناهار خوردن بخش خصوصی در ویلای خود است. با کمی اطلاع از کارکنان هتل را سازماندهی وعده های غذایی ویژه ای برای شما در Caidal چادر سنتی درهم تنظیم بر روی لبه درختان زیتون.

Amanjena اولین رفت و آمد مکرر به توسعه در قاره آفریقا توسط بسیار مورد احترام سنگاپور بر اساس Amanresorts بین المللی بود که تاسیس شده توسط Adrian Zecha در سال 1988. Amanresorts صاحب و مدیریت 25 استراحتگاه لوکس و هتل در سراسر جهان. شایان رزرو یک اتاق دو اشغال برای چهار شب را به شما هزینه ای در حدود 1000 $یا $125 در هر فرد در هر شب شگفت آور مقرون به صرفه با توجه به کیفیت و امکانات. یک نگاه طولانی در Amanjena را براق سایت به بررسی های اخیر قیمت ها و کتاب اقامت خود را وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *