یاد بگیرند که چگونه رستوران ها با استفاده از نرم افزار برای افزایش رزرو

[ad_1]

داشتن یک سفارشی آی فون و آندروید برنامه برای رستوران خود را باز کردن درب برای بسیاری از استراتژی های تبلیغاتی. سفارشی رستوران نرم افزار به رستوران 24/7 دسترسی به یک خط مستقیم ارتباطی با مشتری خود را پایه. رستوران در حال حاضر به راحتی در دسترس کاربران که مایل به دانستن بیشتر در مورد تاریخ خود منوی ویژه و بیشتر. یکی از ویژگی های این است که به طور فعال در حال تغییر راه همه چیز باید همیشه قبل از انجام شده است – در-برنامه رزرو.

مشتریان در حال حاضر با ارائه یک از ویژگی های مناسب در داخل رستوران نرم افزار اجازه می دهد آنها را به رزرو دریافت اطلاعیه توسط ایمیل تأیید را با زمان اندازه حزب و تاریخ و دریافت به نوبه خود توسط نوبه خود جهت به رستوران محل. رزرو رایگان هستند و می تواند در اطراف ساعت. کاربران برنامه به طور کامل جایگزین با در برنامه سفارشی ویژگی های این رستوران از جمله اینکه قادر به از را انتخاب کنید با استفاده از گوگل نقشه GPS و جهت و یا به طور مستقیم تماس رستوران با آسان تنها با یک لمس دکمه ساکن در صفحه فرود از رستوران های سفارشی برنامه.

رزرو سیستم مانند باز کردن جدول در حال صاحبان کسب و کار صرفه جویی در زمان و در نهایت پول اجازه می دهد یک راه مناسب برای مشتریان ذخیره یک نقطه در رستوران مورد علاقه خود را. باز کردن جدول دارای بیش از 20 ، 000 رستوران مشتریان و کمک کرده است بیش از 200 میلیون diners در سطح جهان از زمان آغاز آن در سال 1998 است. رستوران نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان همیشه باید ارائه صاحبان رستوران با یک ایست-به-استفاده و مدیریت رزرو سیستم مدیریت. این سیستم اجازه می دهد تا صاحبان رستوران به توسعه برتر مهمان شناخت. با توجه به “زمان واقعی” در دسترس بودن و رزرو سیستم بلافاصله ثبت اطلاعات به پایگاه داده. بیشترین بهره را برای صاحبان کسب و کار است که زمان و پول آن را در نهایت صرفه جویی در شما در دراز مدت است.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در حال استفاده از تلفن همراه در برنامه استراتژی در تاکتیک های بازاریابی خود را, اما شایع ترین این است که استفاده بیش از رقابت خود را. حدود 65 درصد از کسب و کارهای کوچک معتقدند که فن آوری های بی سیم کمک به ارائه بهتر مزیت رقابتی برای کسب و کار. برنامه های تلفن همراه در حال بزرگ زمان محافظ برای هر دو شما و مشتریان شما. بسیاری از تعجب که می تواند برنامه های تلفن همراه بود که بعد از افزایش بزرگ برای بازاریابی رستوران ها? تا کنون هزار نفر از رستوران ها در حال آمدن روی ابتکاری جدید برنامه شوق به دریافت جلوتر از رقبای خود و آن کار می کند. اگر شما صاحب یک رستوران علاقه مند به بازاریابی تلفن همراه برای کسب و کار خود و مطمئن شوید که تلفن همراه خود را توسعه دهنده نرم افزار می تواند شما را با این گزینه نیز انتخاب از OpenTable سیستم رزرو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.