کولر گازی جنرال برلین 18000 تیز فروش

کولر گازی معمولاً با یک وسیله کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا یکی از مهمترین خریدهاست و جایزه تمام دستگاههای قدیمی شما در خانه گرفته شده است. خوشبختانه یکی از محصولات در این زمینه کولر گازی General Berlin 18000 است. این محصول دارای مزایای عملکردی است ، در زمستان و تابستان از گرما استفاده می کند و تصور همه چیز را آسان تر می کند. استفاده کامل از کولر گازی برلین 18000 GTU در ساعت است.

 استفاده از این توانایی شما را قادر می سازد 15 متر دمیده و سایر اتاق ها را با هوای خنک و مطبوع پر کنید. کولر گازی 18000 برلین از دو حالت تنظیم هوا ساخته شده است ، جریان هوا به طور خودکار از طریق کنترل از راه دور انجام می شود. با استفاده از این ویژگی دیگر نیازی به انجام این کار برای تنظیم تیغه های افقی نیست. لازم به ذکر است که این کولر گازی قدرت دمیدن صحیح و آسان باد را دارد و با این توانایی خیال شما را از هزینه های اضافی برق راحت می کند. این تهویه مطبوع همچنین کاربر را قادر می سازد تا حالت را با حالت سرد و گرم – شکننده – باد و غیره فراهم کند.

طراحی جذاب کولر گازی Berlin 18000

کولر گازی 18000 یکی از بهترین شرکت های معروف تولید کننده عمومی است که در طراحی محصول خود سنگ تمام گذاشته است. جنرال دستگاهی کاملاً متفاوت است که برای راحتی و راحتی طرفداران و مصرف کنندگان طراحی و ساخته شده است. این کولر با طراحی لبخند طراحی شده است تا شما را خوشحال کند. کولر گازی 18000 برلین از طراحی منحصر به فردی برای استفاده برخوردار است. بدنه این کولر از استیل ضد زنگ ساخته شده است تا مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی داشته باشد.

 رنگ این محصول سفید است و با این ویژگی به سالن یا هر محیطی که در آن واقع شده زیبایی می بخشد. روی بدنه یک صفحه مستطیل شکل وجود دارد که باعث زیبایی و زیبایی هرچه بیشت این دستگاه می شود. نور پس زمینه این صفحه سبز هنگام کار روی این دستگاه شروع به نشان دادن این رنگ می کند. پره های افقی و عمودی کولر در زیر دریای برگشت پذیر پاداش می گیرند و وقتی کولر روشن می شود ، به آرامی باز می شود و شما کامل بودن محیط را تأیید می کنید. خطوط افقی در بالای صفحه طراحی شده اند که از نظر زیبایی بیشتر جالب است و در غیر این صورت بی فایده است.

طراحی جذاب کولر گازی Berlin 18000

کمپرسور روتاری و کارایی بالاتر

کولر گازی جنرال برلین از کمپرسور قدرت دوار پشتیبانی می کند. کمپرسورهای دوار اکنون جایزه موتورهای پر سر و صدا و به سبک قدیمی هستند. جنرال موفق به طراحی این کولر گازی شد تا مورد استفاده قرار گیرد زیرا موتور این کولر گازی هم کم مصرف است و هم کم صدا. این کولر گازی راندمان بسیار بالایی دارد؛ در نتیجه ، هرچه کارایی بالاتر باشد ، عملکرد بهتری نیز خواهد داشت. این محصول کم مصرف برای کاهش مصرف استفاده می شود و همچنین به کاهش سرعت نیز کمک می کند. لازم به ذکر است که موتور این کولر گازی فضای کمی را اشغال می کند.

کنترل از راه دور

کولر گازی Berlin 18000 از راه دور کنترل می شود و دارای 4 حالت است. با این توانایی می توانید این کولر را در هر جای سالن مدیریت کنید. با استفاده از این ریموت ، کارایی کولر گازی آسان شده است زیرا دیگر نیازی به استفاده از کولر ندارید ، به مکان دیگری بروید و به کولر بروید.

سیستم گرمایش

کولر گازی برلین از سیستم گرمایشی نیز بهره مند است. در واقع در فصل سرما ، گاز داخل کمپرسور گرم می شود و از طریق یک شیر چهار طرفه به اپراتور می رود. در نتیجه ، هوای گرم به موتور کولر می رود و لوله ها و صفحات را گرم می کند. می بخشد

قدرت پرتاب باد

یکی از مهمترین ویژگی های کولر گازی قدرت باد و جریان باد است. در واقع میزان باد پرتاب شده به قدرت موتور بستگی دارد. اگر هر موتور قدرت بیشتری داشته باشد ، میزان هوای منفجر شده توسط کولر نیز افزایش می یابد. کولر گازی Berlin 18000 می تواند 10 تا 15 متر از اتاق را خنک کند.

گاز مبرد r410

کولر گازی برلین 18000 از گاز مبرد استفاده می کند. گاز مبرد در واقع گازی است که بیشتر در سیستم های تهویه استفاده می شود. این گازها با بخارات دیگر محیط مخلوط نمی شوند. از آنجا که از این گازها در مصالح ساختمانی استفاده می شود ، از درجه سمییت کمی برخوردار هستند.

حرف آخر

هر بار که یک خانه برای خنک سازی فضا در فصل گرم به تهویه هوا نیاز دارد. کولر گازی Berlin 18000 یکی از محصولات کارآمد شرکت جنرال است. این محصول علاوه بر خنک کننده ، از قابلیت گرمایش نیز برخوردار است. در نتیجه می توانم از آن در فصول سرد سال استفاده کنم. این کولر گازی قدرت دمیدن باد تا 15 متر را دارد ، به این معنی که قدرت کشیدن باد در همه جا را دارد. در طراحی این کولر گازی r410 از برلین استفاده شده است. با این ویژگی به محیط زیست کمک زیادی کرده است زیرا این گاز برای محیط زیست خطرناک نیست. پیشنهاد می کنم Air Condition 18000 Berlin را بخرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *