کوراسائو گردشگری

[ad_1]

کوراسائو عمده و عمدتا پرجمعیت آنتیل هلند مجموعه ای از جزایر در جنوب شرق کارائیب. امروزه آن را در حال تجربه یک بازدید کننده بانگ جهانی و ورود توریست نورد به ارتفاعات جدیدتر است. این افزایش را توسعه و گسترش همه از طریق این جزیره است.

کوراسائو همراه با Bonaire, St. Eustatius صبا و St. Maarten تكيه در هلند پادشاهی و در آنتیل هلند ، فقط 35 مایلی شمال ونزوئلا Coast, کوراسائو شده است ‘C’ از کارائیب هلند سلیمان از ABC (‘A’ است آروبا به علاوه ‘B’ است Bonaire). بازدید گردشگران در اینجا برای آن ثروتمند فرهنگ مردم پسند عجیب قمار وظیفه رایگان خرید و قطعا جهان مشهور ورزش های آبی است.

اگر شما شده اند جستجو برای پر شور بالا افزایش تفریحی واقع در جذاب سواحل سپس به آروبا. برعکس کوراسائو کمی میانه-براکت رفت و آمد مکرر در ساحل و پایین خط ساحلی اما خرید و تجارب فرهنگی بسیار جذاب در اینجا از سواحل و استراحتگاه.

هلندی تغییر این جزیره کوچک به کوچک هلند با یک گرمسیری وجد. این جزیره پس از آن بود که پیچ خورده به هلندی جبل الطارق نوع حاشیه بی باک قلعه. دیواره های قوی محافظت پرشیب ورودی بندر و تپه قلعه (در حال حاضر تبدیل به رستوران مدرن).

تا قرن 20 هنوز کوراسائو شد آرام جزیره کوچک که رویال داچ شل شرکت تا به حال ساخته شده است بزرگترین پالایشگاه های نفت جهان در این جزیره است. کارکنان از 50 فرد کشور آمد به Curacao, ساخت آن را یک فرهنگی جهان وطنی جامعه است.

هنوز کوراسائو است که مهم ترین جزایر هند غربی در معماری. این جزیره را نشان می دهد بسیاری از اروپایی جوهر و حضور نسبت به برخی دیگر جزیره جهان است. چشم انداز نسبتا خشک و نکردم با سه شاخه cacti خاردار leafed آلوئه و عجیب و غریب به دنبال divi درختان داشتن غیر عادی windblown شاخ و برگ. وجود اندکی سنتی هلند آسیاب های بادی همه از طریق ویلمستاد و در برخی از حومه بخش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *