کلاس اول, هتل های جیپور

[ad_1]

جیپور یکی از معروف توریستی در هندوستان است. برنامه ریزی یک مسافرت به شهر مراجعه واقعا یک تجربه فراموش نشدنی است. این شهر صورتی است چیزهای زیادی برای ارائه, از, مدرن, منظره و معماری زیرساخت به زیبایی های تاریخی. کل شهر تبدیل شد به صورتی در جریان بازدید از شاهزاده ولز مورخ در سال 1905 1906. بسیاری از جاذبه های توریستی مطمئنا تعجب و سرگرم کردن گردشگران است. بنابراین برنامه ریزی و رزرو هتل, رزرو و تجربه جیپور در بهترین حالت آن است.

در زیر فهرستی از معروف هتل در جیپور است که ارائه می دهد بهترین مسکن برای خود نگران-رایگان تعطیلات:

Jai Mahal Palace

این هتل واقع در مرکز شهر جیپور. نخست وزیر جیپور استفاده می شود که قبلا این مکان به عنوان خانه خود را. در حال حاضر آن را تبدیل به یک هتل لوکس. این تاسیس سلطنتی محیط است که بازدید کنندگان را دوست دارم. گلاب محال است یک رستوران ناهار خوری خوب در داخل ساختمان و محوطه. آن را ارائه می دهد چینی, قاره, و, هند غذاهای خوب.

این Phulwari یک باغ رستوران باز تنها از اکتبر تا ژوئن. آن را در خدمت قاره هند و خوراک. این Hawa Mahal یک فضای باز سالن. آن را در خدمت قهوه و چای و تنقلات. این Rang Mahal نوار است که در خدمت انواع مختلف از شراب, کوکتل و نوشیدنی های دیگر.

این هتل نیز تثبیت شده با امکانات مختلف و امکانات: تنیس روی میز, پیاده, مسیر, ستاره شناس, خرید, بازی های آنلاین, سفر, میز, ماشین, اجاره سالن زیبایی دکتر در تماس و یک خورشیدی استخر گرم. اسب سواری و گلف نیز می توان مرتب شده بر اساس درخواست.

این هتل دارای 102 اتاق های موجود. این طبقه بندی به سوئیت های لوکس, بالکن, سوئیت, اتاق بزرگ باغ یا استخر رو اتاق و اتاق استاندارد. تمام اتاق ها به زیبایی طراحی شده به احساس خانواده سلطنتی محیط. اتاق نرخ طیف وسیعی از 15,000 INR تا به 27,000 INR یا 294 تومان تا 528 دلار بسته به نوع اتاق و فصل است.

Gitanjali کاخ

این مهاراجه جیپور مورد استفاده برای اقامت در این قصر. آن را هنوز هم حفظ آن با شکوه سلطنتی نگاه و محیط. 47 هکتار هتل ملک می تواند تضمین انجام جیپور تجربه.

آنها سه رستوران های مختلف. Barbeque غریب است و یک تجربه ناهار خوری و باز تنها از اکتبر تا ژوئن. دوم این است که Survana محل اصلی رستوران که در خدمت محلی راجستانی تخصص قاره هند و غذاهای چینی. سوم است Panghat یک سالن آمفی تئاتر به سبک در فضای باز ناهار خوری. آن را در خدمت قاره و راجستانی ظروف و باز تنها از اکتبر تا آوریل است.

نیل محال است خود را 24hour کافی شاپ. یکی دیگر از ناهار خوری گزینه پولو نوار در نظر گرفته به عنوان یکی از بهترین در جهان است. آن را تزئین با پلو, غنائم توسط مهاراجه جیپور. وجود دارد امکانات برای تفریح و سرگرمی مانند یک ستاره شناس آهنگ آهسته دویدن, بدمینتون اسکواش و تنیس.

آنها در مجموع 113 اتاق. اتاق متفاوت است به: رویال سوئیت لوکس Bedsitting اتاق لوکس اتاق, اتاق برتر و استاندارد اتاق. اقامت در محدوده 26,000 INR تا به 175,000 INR یا 509 دلار به 3,425 تومان بسته به نوع اتاق.

Le Meridien جیپور

این هتل واقع شده است و در 1 RIICO Kukas, Jaipur. این 11 هکتار ملک caters به لوکس نوع درمان که هر مهمان می خواهد به تجربه. این هتل دارای 2 رستوران یعنی کاپری و Surya ویلا. آنها 3 نوع مختلف از میله: مادیرا Palki نوار و باربکیو, به علاوه باشگاه شب صهیون. هر رستوران و نوار ارائه می دهد در محیط های مختلف و ارائه خدمات خود را متفاوت است.

این هتل نیز ارائه می دهد بسیاری از امکانات تفریحی: برای هر دو جنس سالن زیبایی, ماساژ, امکانات برای مردان و زنان 42 نفره آمفی تئاتر سونا و اتاق بخار, پنگوئن, باشگاه یوگا و مدیتیشن مجموعه kiddy و بزرگسالان استخر, جکوزی, اتاق تناسب اندام, استخر, میز و اتاق بازی.

اتاق امکانات رفاهی نیز بسیار لوکس است. هر اتاق است که با دقت طراحی شده برای ترکیب فرهنگ هند و امکانات مدرن. خلاقیت مدیریت هتل به هتل واقعی فرهنگ پرنیان. خود را به نرخ اتاق طیف وسیعی از 9,500 INR تا به 20,700 INR یا 186 تومان تا 405 دلار بسته به نوع اتاق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *