کشف بهترین مکان برای غذا خوردن در لاس وگاس

[ad_1]

با چیزهای زیادی برای انجام و بسیاری از مکان به بازدید در لاس وگاس شما خواهد بود بسیار شلوغ ممکن است شما فراموش نکنید که به خوردن. اما وگاس دارای یک رستوران برای هر فرهنگ شما می توانید از فکر می کنم و هزاران نفر از رستوران ها و رسانه های مواد غذایی در دسترس است. این به این معنی است که شما هرگز حتی دیدن یا شنیدن بیش از 90 درصد از آنها را و شما می تواند از دست رفته در برخی از سنگهای واقعی. بسیاری از هتل ها در خدمت آشپزی در رابطه با چه موضوع هتل, بنابراین اگر شما مانند شما می توانید بروید و ببینید ونیزی اما چسبیده صرفا به بزرگ کازینو هتل ها برای مواد غذایی خود را به اثبات می شود یک کسب و کار گران وجود دارد خیلی بهتر ارزش مکان های اطراف لاس وگاس.

Monta

برای کسانی که عشق غذا های ژاپنی و سپس شما نمی خواهد به اشتباه اینجا. واقع در جاده کوه, مواد غذایی می تواند شروع در $7 در اینجا. است وجود دارد یک انتخاب عالی است اما مواد غذایی که آنها را در خدمت افسانه است و تقریبا تمام نظرات مثبت هستند. بسیاری از مردم توصیه کاراکتر sui و همچنین استخوان خوک براث که تخصص آنها است.

آسیایی, بوفه

واقع در صحرای بزرگ آفریقا این نظام خدمت می کند تا مقدار زیادی از مواد غذایی آسیایی, ژاپنی, تایلندی, اسیایی, فیلیپینی, و یک میزبان از دیگران است. این مواد غذایی است که همیشه تازه و داغ با یک انتخاب گسترده ای. جایی است که معمولا همیشه وزوز با وجود این واقعیت است که آن را تا به بسیاری از صندلی به طوری که برخی از روز شما ممکن است مجبور به صبر کنید اما سینی غذا هرگز اجرا خالی است. بوفه قیمت در اطراف شروع $8 اما آن وابسته است در چه روز و زمان شما بروید با شب و در تعطیلات آخر هفته بودن و گران ترین.

این Steakhouse

این است که در سیرک سیرک هتل است که به خوبی شناخته شده برای مواد غذایی و در عین حال این است که یک مکان فوق العاده با استیک آبدار در ارائه. آن را نیز بسیار خوب قیمت مناسب با توجه به آن به عنوان یک بالا پایان, هتل, اما کیفیت مواد غذایی متفاوت است گران تر steakhouses. استیک تنها شما را به عقب در بین $10 به $15 و شراب بسیار خوب قیمت مناسب.

Estiatorio Milos

نه هر کس را دوست دارد غذاهای دریایی اما برای کسانی که نمی سپس شما را در برای درمان واقعی در اینجا. آن است که ارزان نیست اما با توجه به محل در یک شهر و در وسط بیابان غذا بسیار تازه است. شما می توانید یک مناسب و معقول به اندازه کافی سه دوره ناهار برای بیش از $20. توصیه می شود در بررسی ماهی برگر, کیک خرچنگ تازه و خرچنگ. این یک واقع شده است و در داخل هتل جهان وطنی.

Settebello

اگر شما لذت بردن از پیتزا و سپس شما قطعا می خواهم این محل است. همه پیتزا دستباف از آرد و شما می توانید طعم و مزه طعم شور کارکنان قرار داده به آنها. پیدا کردن آن در دره سبز پارک وی.

اگر چه برخی از افراد تنها به صرف چند روز در لاس وگاس, آن است که همیشه ارزش دیدن یک یا دو رستوران کردن آهنگ مورد ضرب و شتم به عنوان شما ممکن است تعجب در مواد غذایی شما می توانید دریافت کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *