کریسمس برف توسط جیم Stovall

[ad_1]

داستان چگونه یک یخی بلیزارد ذوب یخی قلب

موفق رستوران یک نجیب زاده مسن و 10 ساله مشکل کودک را بعید سه نفر برجسته در جیم Stovall's رمان “کریسمس برف.”

به عنوان یک نتیجه بودن رها شده و توسط پدرش در شب کریسمس نزدیک به 30 سال قبل کاتلین Mitchell دیگر مشاهده هر یک از سنتی جشن های کریسمس. سام Mitchell تا به حال یکی از مهم درخواست خود را در لیست کریسمس – برای دیدن دختر خود را. ده سال پیر لوسی Wright's مادرش او گذشت و در حال حاضر لوسی ناامن است و به شدت در تلاش برای نگه دارید و به پدر's توجه. مبارزه با این مسائل عاطفی حل نشده کاتلین لوسی و سام کشیده شده با هم در یک مجموعه ای از غیر معمول و غیر منتظره شرایط.

یک بلیزارد آمار تولسا منطقه سه روز قبل از کریسمس. این شهر بدون برق باقی مانده. کاتلین با دو مهمان غیر منتظره ویران شد, بدون, برق, تلفن همراه با یک باتری مرده و یک درب گاراژ – منجمد بسته است.

در تعجب آور زنجیره ای از حوادث عجیب و غریب در سه گانه “اب و هوای طوفان است.” پیوند توسعه ارتباط که منجر آنها را از طریق یک روند شفا. جیم Stovall intertwines هدیه از ایمان و دوستی و خانواده و بخشش در سراسر داستان.

Stovall's نوشتن حساس است و قانع کننده پر از عناصر جنگ و قوی توسعه شخصیت.

“کریسمس برف” وعده امید به خواننده با الهام و انگیزه برای حل و فصل دیرینه حل نشده مشکلات رابطه. یک پیام قوی از ایمان و امید و بخشش درخشان نوشته شده است.

سرنوشت ناشران تصویر, Inc., 978-0768435191,

به مرور برای میانه نقد و بررسی کتاب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.