کاوش در الگسیراز – تاریخی شهر در, Andalucia, کشور اسپانیا

[ad_1]

به نظر می رسد بسیار کمی نوشته شده است در مورد Algeciras چهار خط در اسپانیا راهنمای سفر و نه حد هر جای دیگری که جای تأسف دارد. آن است که نه فقط یک محل برای عبور در راه به کادیز یا سویل آن جذابیت خاصی داشته باشه و بیشتر از یک تاریخچه از شما ممکن است فکر می کنم.

بالا الگسیراز در Cabrito تصویب است مبهم ‘دست و توپ’ مجسمه های طراحی شده توسط تاد کشتار نماد نقطه جلسه از دو قاره ها و فرهنگ ها است. یک چراغ برای همه ملوانان ورود و یا خروج مدیترانه آن را بر اسپانیا تصمیم به نگه داشتن مدیترانه به روی همه باز است و قدرت پورت از الگسیراز خلیج جاه طلبی های به نگه داشتن در حال توسعه این منطقه است. وقتی که باد زوزه از طریق تنگه توپ می چرخد در حداکثر سرعت 6 دور در دقیقه و آشنایی خود وهم آور گریه که از مرغان بالا.

در سمت دور از خلیج غرفه جبل الطارق. هنگامی که فرانکو بسته مرز خود را با کشور اسپانیا شهر لذت می برد عظیم سرمایه گذاری برای ایجاد کار برای کسانی که تا به حال تا آن زمان به کار گرفته شده بر روی سنگ و به شکستن این منطقه مالی وابستگی به یک قدرت خارجی.

الگسیراز ترین southerly بندر در اروپا, شلوغ ترین در اسپانیا با توان در سال 2004 از 65 میلیون تن در یک نقطه استراتژیک بین اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه و بندر طبیعی دارای یک سابقه طولانی است که تا حد زیادی مستند نشده. ترک فرضیه مربوط به آن لینک با Carteia (در نزدیکی سن رقو) و جولیا Traducta (تعریفا) کنار, اولین مستندات مناسب حل و فصل بر روی سایت در حال حاضر بعد الگسیراز به نظر می رسد به تاریخ به 1279. در سال 1998 در طول کار بازسازی در مرکز الگسیراز 100 متر طول غنی دیوار کامل با خندق چهار طرفین برج های خوب مزین آجر پل و یک سری پیچیده از دام حیاط و درب کشف شد. اینها بخشی از غنی ویلا شناخته شده به عنوان Al Binya ساخته شده توسط ابو یوسف یعقوب بین 1279 و 1285. دفاع خوب بود به اندازه کافی به مقاومت در برابر محاصره ی توسط Alfonso X و فرناندو IV بین 1342 و 1344. در نهایت گرفته شده توسط پادشاهان مسیحی پس از آن بود نابود شده توسط Mohamed V در پایان قرن 14. که احتمالا تا پایان الگسیراز اگر در 1704 بریتانیا گرفته نشده بود جبل الطارق و قدیمی سایت بود repopulated توسط بخشی از عزل جمعیت.

این تنها مدرن پورت پس از اولین های چوبی اسکله ساخته شده در Rio de la Miel در سال 1884. متوسط گسترش صورت گرفت ماهیگیری و حمل و نقل مسافر بیش از تنگه که تنها منبع مستقل درآمد و تا سال 1964 زمانی که پالایشگاه نفت و کارخانه های تولید فولاد ساخته شد و پس از آن الگسیراز هرگز به عقب نگاه کرد.

غذا برای هزاران نفر از کارگران مهاجر از مراکش بسیاری از نشانه ها در زبان عربی به عنوان زبان اسپانیایی و بسیاری از نقاط این شهر به راحتی می تواند در کازابلانکا یا نویسنده چنین است که نفوذ خود را. این چای نعناع خدمت در بسیاری از سنتی چای است به عنوان معتبر به عنوان هر گونه شما را پیدا خواهد کرد بیش از آب است.

الگسیراز نمی تواند به عنوان یک شهر آن را تا به چند از لحاظ تاریخی جالب و ساختمان آن جاده ها یک کابوس یا حداقل آن رانندگان پشت مرکز تجاری وجود دارد, زشت, درهم و برهم, شهری, خاطره, اما از آن است که برخی از شیفتگی و هیچ کمبود زندگی در واقع یک دیدار می تواند سرگرم کننده خوب. یک بار خاموش در جاده های اصلی شما را پیدا خواهد کرد صف درخت میادین و پارک های کوچک و هر تعداد از رستوران ها و کافه ها. ساده ترین راه برای رسیدن به شهر به دنبال پورتو نشانه های خاموش N340 و کانترو cuidad نشانه درست قبل از پورت پارک در فضای باز پارک ماشین.

مراجعه به شهرداری و بازار Mercado de Abastos که در آن EC قوانین باید فقط و فقط اعمال شده است تنها می تواند به عنوان یک تجربه آموزشی. این ساختمان هشت ضلعی است و بسیار مدرن به دنبال ایجاد و ساخته شده بود با کمال تعجب در سال 1935. Unidentifiable توده گوشت در رنگ روشن, گوشت خوک, در حال صید کردن از ظروف پلاستیکی پیچیده شده در هفته گذشته سور و carted در رشته کیف توسط آینه حجاب خانم ها با پوشیدن دمپایی زرد. انبوهی از صدف کامل با barnacles و جلبک دریایی تازه از خلیج فروش برای یک زن و شوهر از یورو به ازای هر کیلو. این خوشمزه با راه اما خود را در کیسه های پلاستیکی و جوهر مورد استفاده در روزنامه ها نیست منظور افزایش عطر و طعم خود را. سبزیجات تازه را مستقیما از پشت سهمیه این شهر در حال بالا انباشت اشیاء بدست آمده و ظاهرا به فروش می رسد حجم از آنجا که هیچ مدرکی از هر چیزی که تا کنون وارد شده است ، وجود دارد هیچ راهی به احتیاط در این محل; همه برنامه در بالای صدای خود یک صدای ناهنجار و خشن عربی, فرانسوی و اسپانیایی. مهم نیست چقدر بد خود را اسپانیایی فروشندگان همه به نظر می رسد به درک آنچه شما می خواهید اگر چه من هنوز هم تعجب که چگونه من خریداری شده و آنچه به نظر می رسد مانند یک دسته از شاخه و از همه مهمتر آنچه که من باید با آنها انجام دهد. در نزدیکی بازار ماهی که در آن گرفتن محلی فروخته شده است.

اگر شما به دنبال برای یک جفت کفش و یا هر گونه محصولات چرم آمده است که پس از آن شما باید به اطراف نگاه کنید الگسیراز. هر فروشگاه به نظر می رسد برای فروش چرم در موارد بسیاری از مراکش. زمان همان کالا می رسند در انگلستان آنها را دو برابر قیمت. خیابان اصلی خرید در حال پشت سر و به موازات جاده ها شما در زمان برای رسیدن به شهر. ماشین را پارک و عبور از جاده و فقط تا یکی از خیابانهای مخالف است.

نشستن در یکی از مغازه های چای مشرف به بندر و الگسیراز خلیج (یا جبل الطارق بای بسته به ملیت خود را) با بهره گیری از یک لیوان چای نعناع و شلوغی از پورت است که شاید زمان به منعکس کننده در این نبرد که در خلیج در 8 جولای 1801. این یکی از چند بار فرانسوی, کمک, اسپانیایی, ساحل باتری و gunboats ضرب و شتم انگلیسی ناوگان. افتخار ترمیم شد در 12 ژوئیه هنگام بازگشت تعارف به عنوان ناوگان فرانسوی میره به کادیس.

مثل همیشه در یک مکان جدید بازدید به موزه شهری ارزشمند است. هشدار داده می شود هر چند آن باز است و تنها از روز دوشنبه تا جمعه و مشاهده یک خواب نیمروز. این نمایشگاه مربوط به الگسیراز تمرکز بر روی دوره بین 1704 و در حال حاضر روز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.