کالیفرنیا بزرگ چهار مناطق شراب

[ad_1]

ایالت کالیفرنیا برای اولین بار معرفی شد به انگور در قرن 18 توسط اسپانیایی که کاشته تاکستان با هر ماموریت آنها تاسیس شده است. شراب استفاده شد مذهبی آیینهای کلیسا و همچنین برای زندگی روزمره. انگور قلمه ها استفاده می شود در آمد از مکزیک بودند و از نوادگان “مشترک انگور سیاه” (آن را به عنوان شناخته شده بود) را به دنیای جدید توسط Herna¡n Cortas در 1520.

کالیفرنیا بیش از 427,000 هکتار (1,730 km2) کاشته انگور و کشتی های نزدیک به 500 میلیون گالن شراب در هر سال حسابداری برای حدود 90 درصد از کل شراب تولید شده در ایالات متحده است. وجود دارد بیش از 107 آمریکا Viticultural مناطق (AVAs) از جمله شناخته شده نپا, روسی, River Valley, رادرفورد و دره سونوما AVAs. دره مرکزی کالیفرنیا بزرگترین منطقه شراب کشش برای 300 مایل (480 کیلومتر) از دره ساکرامنتو جنوب به San Joaquin Valley. این یک منطقه تولید نزدیک به 75 درصد از تمام کالیفرنیا شراب انگور و شامل بسیاری از کالیفرنیا به صورت فله و جعبه و کوزه شراب تولید کنندگان مانند گالو Franzia و توسن شراب شرکت.

بیش از یک صد ارقام انگور در حال رشد در کالیفرنیا از جمله فرانسوی و ایتالیایی و اسپانیایی شراب varietals به عنوان به خوبی به عنوان ترکیبی انگور و جدید vitis vinifera گونه توسعه یافته در دانشگاه UC Davis وزارت صنعت شرابسازی و تهیه شراب. هفت پیشرو ارقام انگور عبارتند از: Cabernet Sauvignon, Chardonnay بوته Pinot نوآر Sauvignon blanc Syrah Zinfandel. سواحل شمال

سواحل شمال شامل بسیاری از سواحل شمالی کالیفرنیا در شمال خلیج سان فرانسیسکو. بزرگ سواحل شمال آوا را پوشش می دهد بسیاری از این منطقه است. قابل توجه مناطق شراب شامل دره نپا و منطقه سونوما کانتی و کوچکتر زیر AVAs در درون آنها. مندوسینو و لیک کانتی نیز بخشی از این منطقه است.

دره نپا کالیفرنیا 3 بیشترین مقصد توریستی در پشت پل گلدن گیت و دیزنی لند و شایسته از خود بحث. برخی از جهان بزرگترین نامها را می توان در این بخش از سواحل شمال منطقه. سواحل شمال دره نپا

سواحل شمال دره نپا

یوسف فلپس: قابل توجه ترین برای بوردو سبک قرمز تاکستان در رأس گوزن نر جهش رادرفورد سنت هلن و Oakville.

Cakebread زیرزمینهای: شهرت ساخته شده در غنی Chardonnays اولین بار, قدیمی, بطری در سال 1973 اولیه تاکستان است رادرفورد A. V. A.

اپوس اول: تاسیس در سال 1979 به عنوان همکاری Mondavi و روچیلد بوردو سبک مخلوط از کابین, کابین فرانک بوته مالبک و خرده Verdot نقره بلوط WineryPrimary تمرکز بر Cabernet Sauvignon با باغ های انگور در دره الکساندر A. V. A. و Oakville, A. V. A.

اگر چه لازم نیست به حفظ تاریخ و یا محل هر کالیفرنیا A. V. A. عاقلانه است به توجه بسیار نزدیک به نپا و زیر appellations.

ساحل مرکزی

شامل بسیاری از ساحل مرکزی کالیفرنیا و منطقه جنوب و شرق خلیج سان فرانسیسکو را به سانتا باربارا کانتی. بزرگ ساحل مرکزی آوا. قابل توجه مناطق شراب در این منطقه عبارتند از: دره سانتا کلارا آوا, Santa Cruz, کوه, AVA, San Lucas آوا, Paso Robles آوا سانتا ماریا دره آوا و Santa Ynez دره. قابل توجه ترین:

پاسو روبلز: مرکزی واقع بین سان فرانسیسکو و لس آنجلس همراه کالیفرنیا ساحل مرکزی و سریعترین رشد A. V. A. در کالیفرنیا است. رقم تولید در درجه اول Cabernet Sauvignon بوته, زین, Chardonnay خانه به وینا روبلز کارخانه شراب سازی.

سانتا لوسیا ارتفاعات واقع در شهرستان مونتری کانتی در 1200sqft بالاتر از سطح دریا اولیه انگور تولید شده است Chardonnay; قابل توجه ترین شراب تولید منابع از کارخانه شراب سازی واقع در منطقه ای دیگر از کالیفرنیا.

ساحل جنوبی

شامل بخشی از جنوب کالیفرنیا یعنی مناطق ساحلی جنوب لس آنجلس را به مرز با مکزیک. قابل توجه مناطق شراب در این منطقه شامل Temecula Valley آوا دره آنتلوپ/Leona دره آوا سن Pasqual دره آوا و رامونا دره آوا.

به طور سنتی, Chardonnay و Cabernet Sauvignon انگور تحت سلطه سطح زیرکشت در اینجا. اما در سالهای اخیر و آب و هوا از سواحل جنوبی به پرورش یک عصر جدید در حال رشد دلچسب Rhone, ایتالیایی و اسپانیایی انگور مناسب برای قرمز varietals مانند bold Syrah تند Tempranillo و سفید varietals مانند ترد Pinot Grigio.

وجود دارد تقریبا بیست و پنج wineries در این منطقه است. Callaway تاکستان & Winery بزرگترین تولید کننده; دیگر شامل موریس ماشین’rie تاکستان & کارخانه شراب سازی Culbertson کارخانه شراب سازی و کوه Palomar.

دره مرکزی

– شامل کالیفرنیا دره مرکزی و سیرا کوهپایه آوا. قابل توجه مناطق شراب در این منطقه شامل لدی آوا و کلارکسبرگ آوا. دره مرکزی از Wineries تولید اکثر دولت شراب هنوز تعداد کمی از تولید کنندگان با استفاده از نام خود را برچسب. این است زیرا بسیاری از مردم این منطقه با تولید انبوه ارزان شراب. برخی از قابل توجه مناطق:

لودی: در درجه اول خانواده کوچک مزارع Zinfandel خوبی در این منطقه است. فراوانی کارخانه شراب سازی در اینجا واقع شده است و ما انجام بسیاری از شراب تهیه شده از این A. V. A.

کلارکسبرگ: کلارکسبرگ از Wineries واقع در ساکرامنتو دلتا. بسیاری از میوه خریداری شده توسط افراد غیر مقیم تولید کنندگان شراب اما یک تعداد انگشت شماری از کلارکسبرگ از wineries در حال چرخش سر با مون بلان و ریزه اندام Sirah.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.