چگونه گوش دادن به موسیقی را تحت تاثیر قرار آموزش زبان انگلیسی آموزش مجازی و زندگی روزمره

[ad_1]

فارسی و زبان های خارجی یادگیرنده فواید گوش دادن به موسیقی

چگونه شما می توانید به طور موثر استفاده از موسیقی خود را در زبان انگلیسی یا یادگیری زبان خارجه کلاس اتاق ؟ گوش دادن به انواع خاصی از موسیقی دارای تعداد زیادی از مزایای اضافی که فراتر از آموزش و یادگیری به عنوان مورد بررسی قرار می دهیم در یک مقاله قبلی است. تاثیر موسیقی و آهنگ ها را در آموزش زبان انگلیسی است که به خوبی مستند شده است. در حال حاضر اجازه دهید ما ادامه خلاصه با پنج مزایای اضافی از گوش دادن به موسیقی است.

مزایای اضافی از گوش دادن به موسیقی

o کاهش اشتباهات

با یکپارچه سازی بهبود یافته و عملکرد مغز و آن دو نیمکره می آید و بهبود غلظت و توانایی تفکر. این بلافاصله اثرات ما عملکرد طبیعی توسط کاهش تعداد نادرست قطعنامه ها و پاسخ به مشکلات. هر آنچه که شما ممکن است فکر و یا انجام شما به سادگی آن را انجام دهد بهتر است.

o کمک به هضم غذا

تصور کنید بهترین, fanciest و گران ترین رستوران شما می توانید. این مواد غذایی خواهد بود نفیس از دوره. آنها پخش موسیقی در رستوران ؟ به احتمال بسیار زیاد پس, اما, موسیقی هوی متال, راک, رپ, هیپ هاپ, یا اسید جاز ؟ مسلما نه. موسیقی این بازی را از نوع طراحی شده برای ترویج یک لذت روحی و گوارشی دولت است. موسیقی استفاده شده است به منظور افزایش تجربه ناهار خوری در یک راه یا دیگری.

o کمک به تنظیم خلق و خو

به عنوان لمس کردن در به طور خلاصه در بیت قبل از آن ما خلق و خو و دولت از ذهن می تواند تحت تاثیر قرار و یا تغییر با استفاده از موسیقی است. برای کمک به آرامش مردم در آسانسور, موسیقی رنگارنگ به آن است. همان درست است در مطب های پزشکی و دندانپزشکی و درمانگاه در انتظار مناطق و حتی فرودگاه. افرادی که ترس از ارتفاع, سقوط, پرواز یا دندانپزشکان در حال کمک به آرام کردن یک بیت و استراحت.

o میانه سرعت فعالیت

آیا شما به موسیقی ؟ من و بسیاری دیگر از متخصصان اغلب انجام دهید. وقتی من نوشتن این, بتهوون, ایستگاه موسیقی است که به طور معمول بازی در پس زمینه. در زمان های دیگر من ممکن است قرار دادن smooth jazz در درایو CD-ROM برای mellowing اثر آن را در من. زمانی که من در مهلت و نیاز به تمرکز همراه با کار در سرعت سریع تر-rhythmed موسیقی سالسا می رود به سی دی پلیر. رستوران های فست فود می خواهم به شما غذا خوردن به سرعت به طوری که آنها بازی سریع تر-سرعت موسیقی در پس زمینه.

o ایدز در انزوا از سر و صدا و حواس او را پرت

هنگامی که شما نمی توانید کنترل خارجی و سر و صدا برای تلفن های موبایل شما ممکن است سعی کنید با قرار دادن در برخی از موسیقی برای کمک به ذهنی “غرق کردن” حواس پرتی. گوش ما می تواند انتخابی باشد نه در آنچه ممکن است ما را بشنود اما در آنچه که ما را انتخاب کنید به واقع گوش دادن به. بازی چیزی مثل شما باطل خواهد شد حواس او را پرت و سر و صدا که ممکن است در پس زمینه.

بسیاری دیگر از فواید گوش دادن به موسیقی

این اما برخی از صدها نفر از مزایای منحصر به فرد محققان کشف کرده اند که به گوش دادن به انواع خاصی از موسیقی است. گوش دادن به موسیقی نه تنها در EFL یا زبان خارجی یادگیری کلاس درس است اما در تعدادی دیگر از جنبه های زندگی روزمره ما به عنوان به خوبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *