چگونه می توانید منا داخلی و مبلمان, صنعت, بهره مندی از, Dubai Expo 2020

[ad_1]

نوامبر 27th, 2013 بود یک روز بزرگ برای کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و به خصوص امارات متحده عربی. پس از یک شب هیجان انگیز از رای گیری در پاریس دبی موفق به کسب میزبانی نمایشگاه جهانی در سال 2020 است. دبی عملکرد بهبود یافته با هر سطح از رای گیری تا زمانی که آن را به پایان رسید تا در بالای رتبه بندی در مقابل روسیه و ترکیه دو تا از بزرگترین رقبای. اما دقیقا چگونه این نمایشگاه به نفع منطقه و امارات متحده عربی ؟

آنچه که در نمایشگاه جهانی?

نمایشگاه جهانی 2020 بزرگ است و عادلانه است که طول می کشد هر 5 سال که در آن شرکت کنندگان از تمام صنایع نمایشگاه محصولات خود را. اولین نمایشگاه جهانی صورت گرفت در لندن در سال 1851 تحت عنوان “نمایشگاه بزرگ از آثار صنعت از تمام ملل”. بزرگ نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه بین المللی تولید محصولات و محبوب ترین نمایشگاه با توجه به توسعه دست آمده در چندین جنبه از جامعه است. این نمایشگاه در ادامه به اتفاق تا امروز اما تحت نام های مختلف; جهانی نمایشگاه ها و یا نمایشگاه جهانی. آمدن نسخه های این نمایشگاه برگزار خواهد شد در میلان ایتالیا (2015) و دبی (2020).

چگونه می توانید منا داخلی و مبلمان, صنایع, بهره مندی از, Dubai Expo 2020?

پس از این پیشنهاد اعلام دولت در کنار خرده فروشی و مسکونی و مهمان نوازی صنایع شروع سفر خود را به سمت دبی نمایشگاه جهانی 2020. این رویداد را یک فرصت بزرگ برای تولید کنندگان مبلمان و طراحی داخلی شرکت به عنوان آنها خواهد بود بسیار تهدیدی برای تجهیز نمایشگاه و شهر مهمان نوازی طرح است. سه megaprojects مجموعه به تهیه کردن برای بازدید کنندگان از این نمایشگاه:

1) سایت نمایشگاه: ساخت و ساز و مناسب از 438 hectar فضای تامین مالی توسط دولت دبی ظرف یک $8.8 میلیارد دلار بودجه است.

2) محمد بن راشد شهر: شتاب خرده فروشی و مسکونی و مهمان نوازی پروژه های در +60 میلیارد دلار بودجه از megaproject.

3) دبی, جهان تجارت مرکزی: شتاب از خرده فروشی و مسکونی و مهمان نوازی مناطق درون +31 میلیارد دلار بودجه از megaproject.

ساخت و ساز از 60 هتل جدید به استقبال مورد انتظار 25 میلیون بازدید کنندگان ارائه محیط داخلی و خارجی فروشگاههای مبلمان در امارات و به خصوص در دبی فرصت های گسترده ای. بیش از 450 رستوران جدید باز خواهد شد و بسیاری از آنهایی که موجود را می خواهید به تجدید دکوراسیون خود را و به یک تصویر بهتر با جدید مبلمان داخلی و خارجی. کارشناسان پیش بینی بزرگ توسعه در ساخت و تولید مبلمان میباشد. اما آنها تنها کسانی نیستند که با بهره گیری از این نمایشگاه. رسانه ها و ارتباطات و گردشگری و آموزش و پرورش بخش نیز تجربه قابل توسعه است. این بدیهی است که منجر به تقویت اقتصاد امارات متحده عربی. و به گفته برخی از کارشناسان نمایشگاه میزبانی در دبی را نیز به یک فشار به اقتصاد کشور همسایه کشورهای شورای همکاری خلیج فارس که ممکن است به نفع فضای داخلی و تولید کنندگان مبلمان در کشورهایی مانند عربستان سعودی, بحرین, قطر, کویت, و غیره. هر کسب و کار است که می تواند درگیر در این نمایشگاه سعی خواهد کرد برای شرکت آن را به عنوان اعطای بزرگ قرار گرفتن در معرض.

ما در افق, طراحی, فضای, لوکس, مبلمان, تولید کننده, به دنبال به جلو برای اجرای این پروژه های ساخت و ساز. بنابراین ما شروع به آماده سازی تیم ها برای تامین هتل و رستوران مبلمان با ظهور تقاضا از این رویداد. ما امیدواریم که این نمایشگاه را برای باز کردن درب برای ما به گسترش بیشتر در شورای همکاری خلیج فارس و خاورمیانه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.