چگونه به کشف بهترین رستوران معروف در شهر نیویورک

[ad_1]

نیویورک است و دولت با چیزهای زیادی برای ارائه برای میلیون ها نفر از بازدید کنندگان که از طریق به تجربه سرگرم کننده وجود دارد برای تمام خانواده است. وجود دارد بسیاری از رستوران های مشهور است که مناسب برای هر فرد از جمله لذت جو است. نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از این رستوران ها نیاز به رزرو نمایش بدون رزرو به ارمغان می آورد در مورد یک شانس بزرگ انتظار در خط برای یک جدول باز می کند که زباله های دور خود را در زمان تعطیلات.

1. چهار فصل یک رستوران ناهار خوری خوب استقرار در خدمت غذاهای آمریکایی واقع در خیابان پارک و خیابان لگزینگتون. به دلیل محبوبیت این رستوران ها توصیه می شود برای ذخیره حداقل 3-4 هفته پیش به خصوص برای شب و در تعطیلات آخر هفته.

2. به Hard Rock Cafe آمریکایی آشپزی, خدمت, خوشمزه, همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده و سالاد. یکی از مهمترین و منطقه اشاره کرد در رستوران است که راک کافه خاطرات بیش از همه رستوران. آنها خود را به فروش معروف توپ را روی گوه پیراهن و دیگر سوغاتی.

3. Kiva کافه طبیعی رنسانس مانند و صلح آمیز کافه ارائه می دهد که احساس تنهایی و آرامش را برای مشتریان خود. معماری کافه تمرکز بر باستان, فرهنگی, معماری سازه ها با غربی احساس به آن. گلدان و سرامیک اجناس به طور معمول دارای مواد غذایی و نوشیدنی که مصرف می شود در طول رویدادهای فرهنگی. غذا Kiva کافه در خدمت آلی هستند تازه و nutritiously آماده مواد تشکیل دهنده. برخی از مواد غذایی از مزرعه های تازه و شیر و ماست و بستنی و چای (برگ سست) گرانولی را کنار بگذارید, در علاوه بر این به وگان کیک و کلوچه.

4. Le Cirque بسیار محبوب فرانسوی, آشپزی, ناهارخوری زیبا, رستوران واقع بین خیابان مدیسون و خیابان 50. آن را کاملا مورد نیاز به محل رزرو. آنها در خدمت غذاهای خوشمزه مانند:

* خرچنگ Risotto

* Habibut بخار پز شده با برگ بو

* ملایم پخته شده گوشت خوک شکم و باغ نخود فرنگی

* گوشت گوساله با شیر

5. بازدید لا Grenouille است که منحصر به فرد و درجه یک رستوران فرانسوی با تمرکز بر ارائه عالی خدمات به مشتریان برای مشتریان با درمان آنها خاص است.

بازدید از این رستوران معروف کمک خواهد کرد که برای تکمیل نهایی تعطیلات برای بازدید کنندگان و یا برای مردم محلی یک فرصت برای لذت بردن از یک قطعه بزرگ از همه که نیویورک را ارائه کرده است. همچنین شما هرگز نمی دانید چه افراد مشهور, شما ممکن است نشستن در کنار آنچه معروف صندلی شما ممکن است نشستن و یا یک صحنه معروف از یک فیلم ممکن است شما را در حالی که بازدید از شهر نیویورک است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.