چگونه به انتخاب ایده آل برای رستوران

[ad_1]

وقتی که می آید به رستوران محل همه چیز است. شما باید به جایی که مردم می توانید ببینید که شما و یا شما پیدا کنید که وجود دارد به سادگی هیچ مشتریان وجود دارد خیلی بیشتر به انتخاب نقطه مناسب برای eatery خود را از تنها راه رفتن در ترافیک. در واقع لازم است به بررسی تعدادی از عوامل قبل از تصمیم گیری در یک مکان.

مردم: در دسترس بودن از مشتریان است که بزرگترین نگرانی ، شما نیاز به مطمئن شوید که به اندازه کافی وجود دارد مشتریان بالقوه در منطقه به آن را ارزشمند برای راه اندازی یک رستوران. این یک ایده خوب برای انجام یک نظرسنجی از مردم در منطقه شما مایل به ساخت کسب و کار شما. این شما را قادر به پیدا کردن اینکه آیا یا نه مردم خواهد بود علاقه مند در آنچه شما باید ارائه دهد و اینکه آیا یا نه آنها غذا خوردن اغلب در میان عوامل دیگر. این نیز می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که چه نوع از رستوران برای شروع… یک برگر مشترک ممکن است به خوبی در یک منطقه مرفه تر اما این امر می تواند ایده آل برای یک منطقه که در آن مردم به دنبال سریع مواد غذایی ارزان.

رقابت است که رقابت? آنچه شما ارائه که ضربه آنها را ؟ این که آیا شما در حال ارائه قیمت های پایین تر غذاهای مختلف و یا غذا خوشمزه تر, شما نیاز به بهتر از رقابت است. وجود دارد هیچ نقطه ای در شروع یک کافی شاپ و اگر وجود دارد در حال حاضر پنج در همان محله است. همچنین مهم است برای پیدا کردن چگونه قیمت گذاری آثار در محله. اگر تمام رستوران ها بسیار کم قیمت شما ممکن است سخت و فشرده به رقابت با یک خیال باف خوراک شناس مواد غذایی, جایی که نیاز به قیمت های بالاتر است. این نیز که در آن آن را می پردازد به می دانم که شما و مشتریان شما. اگر آنها پول نمی انتظار می رود آن را با 100 دلار صفحات از مواد غذایی است.

پارکینگ: دست کم نگیرید مقدار از فضای پارکینگ. یک مشتری جدید نیست به صرف مقدار زیادی از زمان جستجو برای یک نقطه به پارک فقط سعی کنید مواد غذایی خود را. در حالی که آن را به بهترین خود را پارکینگ شما باید تا زمانی که وجود فضای کافی در نزدیکی محل رستوران.

دید: بسیاری از رستوران ها پیدا کنید که مقدار زیادی از ترافیک خود را می آید از کسانی که فقط در حال گذر است. این افراد تصمیم در آخرین لحظه به غذا خوردن در یک محل خاص و این است که چرا شما می خواهید مطمئن شوید که آسان برای دیدن locale. یکی دیگر از عوامل مهم است که چگونه از آن آسان است برای رسیدن به محل. مکان های که در حال درست کردن جاده اصلی اما هنوز هم قابل مشاهده هستند ایده آل است. شما می خواهید مردم قادر به دیدن رستوران خود را بکشد و در مبارزه با ترافیک و یا نیاز به پیدا کردن یک نقشه فقط برای به دست آوردن وجود دارد.

محل رستوران خود را بسیار مهم است. شما نیاز به زمان برای بررسی منطقه بیرون یک نگاهی از نزدیک در افرادی که زندگی و کار در این منطقه است و می دانم که رقابت خود را قبل از تصمیم گیری به محل رستوران. تحقیق پرداخت خواهد شد در دراز مدت پس شما می توانید مطمئن شوید که به انتخاب نقطه مناسب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *