چگونه برای جلوگیری از غلط وعده خیابان مدیسون شیوه زندگی

[ad_1]

این Madison Ave, شیوه زندگی است که در همه جا ما نگاه کنید. شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد…سریع ء… زیبا خانه های زیبا و جدید ماشین های جدید دو موتور سیکلت در گاراژ یک وان آب داغ در کنار استخر شنا, فانتزی رستوران هر شب… همه چیز شما همیشه تمایل به سمت راست وجود دارد در بک تماس خود را. تبلیغ کارشناسان در ضربه زدن به ما در آرزوی داشتن توانایی این زندگی می کنند. (زرق و برق زرق و برق دار, ماشین های جدید در پیاده رو در شب مطمئن است به فروش برساند.) اما وجود دارد یک گروه از تبلیغ است که به خصوص خوب در ساخت ما بر این باورند که Madison Ave. شیوه زندگی است که قابل دسترسی توسط هر کس از ما… شرکت های کارت اعتباری.

بیایید نگاهی به تنها تعداد کمی از تبلیغات خود. وجود یک کارت اعتباری که همه شما با آن آشنا باشد. خود را در تلویزیون تبلیغ شعار? “آن را در همه جا شما می خواهید به!” و آن معمولا نشان می دهد افرادی که در حال سفر جهان با بهره گیری از همه چیز که زندگی (با کارت اعتباری) را ارائه کرده است. در حال حاضر این شرکت در تلاش برای گفتن اینجا ؟ آنها در حال تلاش به شما بر این باورند که این کارت اعتباری شما را در هر نقطه و در همه جا شما می خواهید برای رفتن در زندگی است.

من فقط قبل از تایید کارت اعتباری نرم افزار در پست الکترونیکی. تیتر گفت: “دریافت اعتبار شما سزاوار!” باعث می شود شما احساس می کنید آن را نمی کند? …به می دانم که شما سزاوار چیزی. آن را می سازد شما می خواهید را به ایستادگی و مبارزه – از آنجا که این نشان میدهد که در حال حاضر شما در حال گرفتن آنچه شما سزاوار. پس از همه اعتباری است که یک حق در قانون اساسی نیست ؟

در اینجا گزیده ای از یکی دیگر که من در این پست فقط روز دیگر. بخشی از نامه فروش گفت: “تنها یک گروه را انتخاب کنید از مردم را همیشه حمل طلا کارت. آن را فورا شناسایی شما به عنوان کسی که خاص – که به دست آورده است برتر درجه آزادی مالی (تأکید اضافه شده) – و کسی که انتظار دارد که سطوح بالاتری از انعطاف پذیری مالی و راحتی و سرویس در تمام معاملات خود را.”

برای تلفن های موبایل بزرگ آن را نمی کند? به خصوص در مورد آزادی مالی است. پس از همه نیست, مالی, آزادی چیزی است که همه ما تمایل?

همه از این کمپین های تبلیغاتی ساخته شده در اطراف یک قضیه: “شما می توانید دستیابی به یک زندگی بهتر با استفاده از اعتباری از شما می توانید با صرف پول نقد است.”

یک مشکل وجود دارد در اینجا…. این قضیه دروغ است!

در اینجا است: شما می توانید زندگی بهتر برای چند سال با استفاده از اعتبار اما پس از آن شما خواهد شد صرف بقیه عمر خود را زندگی می کنند خود را در زیر بدان معنی تلاش برای پرداخت همه آن را. این همه توهم.

اعتبار باعث می شود شما فکر می کنید که شما به خوبی خاموش (یا حداقل بسیار خوب انجام) دلیل این که شما همه این “چیزها.” اما در اینجا حقایق: اگر شما به $2,000 کارت اعتباری خرید در 19.8% و پرداخت حداقل آن را به شما 31 سال به آن پرداخت و به شما پرداخت خواهد شد $8,202 در مورد علاقه! که بدان معنی است که با استفاده از اعتبار شما پرداخت پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان اگر شما با استفاده از پول نقد.

پیش بروید. خرید تمام کسانی که چیزهای خوب در اعتبار و من را تنها با استفاده از پول نقد. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد. در ابتدا شما باید یک ماشین خوب یا یک قایق خوب مبلمان و استریو ، و من به درایو اتومبیل های قدیمی تر. من باید “آمریکایی اوایل فروش گاراژ” مبلمان و لباس. و من احتمالا محروم کردن خودم از این موتور سیکلت که من واقعا دوست دارم چون من اصلا به پول نقد برای خرید آن است.

با همه ظواهر آن را به نگاه مانند شما خیلی موفق تر از من…برای اولین بار در. اما آنچه که واقعا اتفاق می افتد در اینجا ؟ در چند سال من نه تنها به شما گرفتن اما شما منتقل می کند و شما را در گرد و غبار از نظر مالی. چرا که زمانی که شما پرداخت می شود $10,000 برای $2 ، 000 خرید با استفاده از کارت اعتباری خود را, من را نجات داد تا زمانی که من تا به حال $2,000 به پرداخت پول برای آن است. پس از آن من قادر به سرمایه گذاری اضافی $8,000 که شما صرف علاقه. شما تا به حال بهره مرکب بر علیه شما اما من تا به حال بهره مرکب کار برای من! (و این است که جایی که شما می خواهید!)

ده یا بیست سال پایین جاده شما خواهد بود تا خود را earlobes در بدهی هنوز در تلاش برای زنده یاد Madison Ave, شیوه زندگی. اما من خواهد بود رانندگی 4 یا 5 سال ماشین های قدیمی به جای جدید در حالی که من بی سر و صدا به تماشای من نمونه کارها سرمایه گذاری رشد را به میلیون ها نفر – به معنای واقعی کلمه!

آن زمان من مشغول به کار خواهد شد چرا که من می خواهم نه به خاطر من به. و من قادر خواهد بود به پرداخت هزینه برای خرید فقط در مورد هر چیزی من می خواهم…پول نقد! …در حالی که شما در حال عرق کردن اقتصاد و آزادسازي و یا به دنبال که بعد از 50 دلار پرداخت افزایش – فقط بنابراین شما می توانید اقامت در بالا از تمام کسانی که کارت های اعتباری پرداخت شما در حال ساخت برای چیزهایی که شما خریداری سال پیش و احتمالا فراموش کرده همه چیز در مورد در حال حاضر به هر حال.

شما شروع به گرفتن تصویر ؟ اعتبار می کند شما خوب است. این وعده (و ارائه می شود) دستاوردهای کوتاه مدت. اما آن را همیشه به ارمغان می آورد طولانی مدت درد. با تعقیب Madison Ave, شیوه زندگی با استفاده از اعتبار شما در واقع در حال گرفتن بیشتر از آن دور. افراد ثروتمند درک این اصل است. همین دلیل است که آنها ثروتمند. وجود دارد یک کتاب شگفت انگیز به نام “میلیونر درب بعدی” نوشته شده توسط توماس استنلی و ویلیام Danko. (منتشر شده توسط جیب کتاب یک بخش از Simon & Schuster, inc.) نویسندگان بسیاری از سال را صرف مصاحبه با ثروتمند. (کسانی که با ارزش خالص بین $1 تا 5 میلیون.) و برخی از چیزهای بسیار جالب است پدید آمده از مطالعه خود را.

بیایید نگاهی به خودرو عادات خرید مرفه. چه نوع از ماشین انتظار می رود شما یک میلیونر به رانندگی ؟ گران, لوکس, ماشین, و یا یک خارجی ورزشی ، خوب Stanley & Danko پیدا کرده اند که این است که در همه مورد. آنها دریافته اند که محبوب ترین را رانده و مرفه است که فورد. و محبوب ترین مدل f-150 وانت و کاشفان!

در اینجا چیزی است که استنلی و Danko باید به می گویند: “چگونه میلیونرهای رفتن در مورد دستیابی به وسایل نقلیه ؟ حدود 81 درصد خرید وسایل نقلیه خود را. تعادل اجاره. تنها 23.5 درصد از میلیونرهای خود اتومبیل های جدید. اکثر خریداری یک ماشین در دو سال گذشته است. در واقع 25.2 درصد خریداری یک خودرو در چهار سال یا بیشتر. چقدر میلیونرهای پرداخت برای این وسایل نقلیه ؟ نمونه میلیونر (کسانی که در صدک 50) پرداخت می شود $24,800 برای جدید ترین خرید. توجه داشته باشید که 30 درصد صرف $19,500 یا کمتر است.

همچنین توجه داشته باشید که متوسط آمریکا خریدار جدید موتور خودرو پرداخت بیش از $21,000 برای جدید ترین خرید. این است که بسیار کمتر از $24,800 پرداخت شده توسط میلیونرهای! نه همه از این میلیونرهای خریداری وسایل نقلیه جدید. چگونه بسیاری نشان داد که در سال های اخیر خود را از وسایل نقلیه استفاده می شود ؟ نزدیک به 37 درصد است. علاوه بر این بسیاری از میلیونرهای نشان داد که آنها معامله پایین به تازگی است که خریداری شده قیمت پایین تر وسایل نقلیه از آنها تا به حال قبل از.” (Pp.112-113)

به عبارت دیگر میلیونرهای درایو متوسط وسایل نقلیه! چرا آنها رانندگی دمای هوای اتومبیل به جای استفاده از نام تجاری جدید اتومبیل های لوکس ؟

1. آنها غنی *چون* آنها رانندگی, مسن, میانگین اتومبیل و آنها می دانند که اگر آنها خریداری اتومبیل های لوکس جدید در همه زمان ها نمی شود آنها غنی است.

2. آنها احساس نمی کنم که آنها باید برای حفظ یک وضعیت نماد یا “نگه دارید تا با Joneses” از آنجا که آنها می دانند که ارزش آنها خیلی بیشتر از Joneses حتی می تواند از خواب.

همسر من به تازگی در گفتگو با یک مکانیک است که تا به حال یک رویا از خرید خود تسهیلات برای ماشین خود را تعمیر و کسب و کار. اما او آن را فقط یک رویا بود. او هرگز نمی تواند آن را تقبل کنند. در عین حال در جلوی خانه خود نشسته و زیبا با نام تجاری جدید توربو شارژ دیزل 4×4 وانت با پادشاه کابین و غیره ، و غیره. در واقع او حتی به شوخی در مورد “وام مسکن” در کامیون خود را. اما آنچه که او را درک نمی کنند که اگر او تا به حال خریداری شده به جذبه که زیبا و جدید وانت او می تواند خریداری شده خود را در گاراژ و متعلق به کسب و کار خود را.

اگر او تا به حال هدایت یک کامیون و خریداری کسب و کار خود را به جای او می توانست در نهایت به حال آزادی قادر به رانندگی هر چه او می خواست! برای رسیدن به جذبه Madison Ave, شیوه زندگی بود و نگه داشتن او را از رسیدن به Madison Ave, شیوه زندگی!

به خیابان مدیسون, شیوه زندگی شما اول باید جلوگیری از خیابان مدیسون شیوه زندگی است. آیا صرف $10,000 برای $2 ، 000 خرید از آنجا که شما آن را خریداری و با استفاده از یک کارت اعتباری! به جای صرفه جویی در $2,000, خرید آن پول نقد و سرمایه گذاری $8,000. از بین بردن همه شما بدهی شامل وام مسکن خود را – و سپس سرمایه گذاری پول است که شما در حال حاضر هدر رفتن با پرداخت بهره است.

اگر شما انجام این کار به طور مداوم شما بهره مرکب کار را برای شما به جای در برابر شما و بیست سال از هم اکنون شما را پیدا خواهد کرد که شما یک آدرس جدید در خیابان مدیسون!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *