چگونه برای انتخاب بهترین رستوران

[ad_1]

بیرون رفتن برای غذا خوردن بخش مهمی از جامعه آمریکا است. در واقع رستوران ها و کسب و کار رستوران را میلیون ها نفر در یک سال, تغذیه ما! البته شما می توانید هر نوع از مواد غذایی قابل تصور در تمام منطقه خود را در رستوران ها. آیا شما می خواهید استیک, مرغ, گوشت, پاستا, پیتزا یا هر ظرف دیگر در زیر آفتاب شانس وجود دارد یک رستوران در نزدیکی شما که در خدمت آن است.

اما چگونه شما را انتخاب کنید یکی خوب و اطمینان حاصل شود که شما لازم نیست جایی بروید و پول خود را هدر در یک وحشتناک غذا ؟ خوب با کمی تحقیق از آن آسان است برای پیدا کردن یک رستوران بزرگ در منطقه خود و یک وعده غذایی بزرگ را در 5 مرحله ساده:

  • این واضح گام. انتخاب کنید آنچه شما می خواهید! چینی یا ژاپنی ؟ ایتالیایی یا فرانسه ؟ صحبت با خانواده و انتخاب یک نوع از مواد غذایی است که هر کس می تواند به توافق برسند.
  • سر را به Zagat.com برای بررسی رستوران. این مرحله ضروری است برای اطمینان از شما دریافت بیشتر بنگ برای شما باک. Zagat بررسی برای رستوران ها در تقریبا در هر عمده ما در شهرستان و شما می توانید جستجو برای شهرستانها در نزدیکی شما توسط کد پستی ،
  • شما بعد از خواندن این Zagat نقد و بررسی شما احتمالا نزدیک به چیدن یک جایی برای رفتن. اما در حال حاضر شما باید برای به دست آوردن برخی از “دنیای واقعی” نظرات. که به اندازه کافی آسان است. بررسي فايلهاي Dine.com برای کاربر ارسال نظرات. در اینجا شما می توانید آبدار مسائل است. بود وجود دارد یک پرواز در کسی سوپ ؟ شد پیشخدمت زن واقعا چیست ؟ Dine.com به شما چه Zagat نمی تواند و آن را “رئالیسم”.
  • این مرحله ممکن است به درد نمیخورد اما این یک ایده خوب برای بررسی وب سایت این رستوران شما را انتخاب کنید و نگاهی به منو. به این ترتیب شما می توانید ببینید چه چیزی شما در حال کار با و شاید یک ایده بهتر از آنچه انتظار می رود هنگامی که شما وجود دارد. به علاوه این سایت خوب “1st تصور” از رستوران خود را.
  • لذت بردن از وعده غذایی خود را و احساس های هوشمند!

آن را آسان به اندازه کافی برای به دست آوردن یک وعده غذایی بزرگ است که در بودجه خود را بزرگ و خدمات است که شما می توانید دوباره به دوباره و دوباره!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *