چه در داخل خودروسواری بزرگ?

[ad_1]

بیشتر و بیشتر مدل های مختلف ماشین استفاده می شود برای ساخت یک خودروسواری بزرگ. در کشورهای مختلف شما می توانید پیدا کردن خود را به صورت محلی ساخته شده ماشین. برخی از این وسایل نقلیه نگاه عجیب و غریب و همه آنها کشیده می شوند. بله آنها واقعا کشیده (حداقل بیش از دو برابر). نه هر نوبت در هر جاده ای می توانید این ماشین غلبه بر ،

بنابراین شما احتمالا در حال حاضر سوالات. سپس ما پاسخ. چگونه مسافران احساس می کنید ؟ چه راننده احساس می کند که رانندگی در اطراف این ماشین ؟ چه صاحبان این وسایل نقلیه احساس می کنید ؟

ما فقط یاد گرفته در مورد این. و نتوانسته اند برای پنهان کردن از شما. سطل سیاه, خاویار طلایی, توالت, یک چمدان دلار است. بعد لیموزینها در انجمن را نگاه کنید در تعدادی از نادر هماهنگی. “عسل من خواهد شد ارسال یک لیموزین برای شما” نه آن صدا بزرگ است ؟

اما یک لیمو می تواند به رخ کشیدن خود تعداد بسیار کمی از مردم است. آن است که حتی قیمت بالا و سودمندی از این وسایل نقلیه است. که خودرو می تواند به نام یک limo? تمدید سدان – لیموزین, ماشین با یک پارتیشن بین راننده و مسافران دوباره یک کرایه تاکسی.

حتی عادی شش ویندوز سدان – همچنین گاهی اوقات به نام لیموزین! در واقع با توجه به به طور کلی پذیرفته شده طبقه بندی ماشین لیموزین باید درک به عنوان یک وسیله نقلیه سواری با چهار یا شش درب با یک تیغه به صندلی جلو ردیف.

خوب معلوم است, Chevrolet Suburban است که به تصویر کشیده شده در عکس های مختلف – و نه یک لیموزین? به طور رسمی هیچ. با این وجود هر رهگذری متوجه این خودرو در خیابان نظر در مورد “limo”! پس از آن بازی می شود یک مفهوم – بالاتر از یک کلمه “کشش”. هر ماشین “کشش” – و شما مردم “limo.”

گران قیمت ترین اتومبیل معمولا ساخته شده از کلاس بالا اروپایی تولید کنندگان خودرو خود را. یک نمونه – مرسدس بنز S600 پولمن. از جمله وسایل نقلیه تاثیر نمی گذارد ظاهر تخیل اما کاملا قادر به بی حس کردن با این قیمت. و در زرهی نسخه از این قیمت فقط جان به مرگ نیم میلیون دلار است که محدود نمی کند. ضمنا این ماشین ها را سوار می به روسای جمهور بسیاری از کشورها است. انواع دیگر اتومبیل اغلب استفاده می شود به عنوان یک تاکسی یا اهداف شرکت بر اساس ترین اتومبیل های گران قیمت و می تواند تا شش درب. از آن آسان است برای دیدار با این اتومبیل در خیابان در حال حاضر روز در سیاتل چنین ماشین گاهی اوقات رخ می دهد: این ممکن است یک کرایسلر لینکلن یا یک مرسدس بنز.

و بیشتر… کشش و فوق کشش و فوق کشش و فوق کشش فوق العاده – سازندگان این فانتزی وسایل نقلیه پایان ناپذیر. گاهی اوقات به نظر می رسد که لیموزین است که برای انجام هر کار تنها به عنوان وسیله بیان است. 10 کرسی, 20 کرسی از 30 کرسی و تلویزیون و دی وی دی — بازیکنان, بار, رستوران, استخر, یک هلیکوپتر و یک زمین گلف آکواریوم از مدل فعلی این هواپیما حامل در اندازه کامل.حتی اگر شما نمی فکر می کنم آنچه را که باید مانند یک آرزو در ماشین لیموزین آن خواهد بود.

البته پنج محور کشش با یک استخر شنا به جای چمدان – که بسیار عجیب و غریب تظاهرات شرکت یک نوع Limo-مفهوم. اما چهار چرخ درایو SUV در طول بیش از پانزده متر قادر به مهار یک تیم فوتبال همراه با لوازم یدکی نیمکت بازیکنان – آن را به عنوان شما را ببینید واقعیت است. هر کسی می تواند لمس این لیموزین! و اگر شما می خواهید یا نیاز دارید, شما می توانید تبدیل شدن به پادشاه برای یک روز — از $300 در هر ساعت و گاهی اوقات حتی ارزان تر است.

کلاسیک ترین خودروسواری بزرگ معمولا بر اساس لینکلن شهر ماشین. نکته اساسی در اینجا – حضور قاب: ایجاد یک کشش ماشین با حمایت از بدن – کار بسیار مشکل و گران است. و آن را ساده: بدن از سریال ماشین آلات برش دقیقا وسط و بین جلو و عقب و درب آنها نیاز به قرار دادن جعبه با ویندوز – به اصطلاح فرو. طول دادن و تعریف یک کلاس از خودروسواری بزرگ. اتومبیل های شهر به عنوان یک قانون گسترش به 60-120 در. (1524-3048 mm) و می تواند به رشد و 200 اینچ در حالی که بار دیگر آنها طولانی تر است.

تولید اتومبیل در ایالات متحده به تنهایی بهت زده حدود پنجاه شرکت. از کسانی است که به خوبی شناخته شده – تیفانی Coachworks رویای Coachworks کریستال شرکت ها و دیگران است. با هم, آنها ایجاد چیزهای شگفت انگیز. برای مثال در مدل شماره یک رویا شش محور لینکلن ناویگیتور و کریستال می تواند تصویر کشیدن چنین موجود شگفت انگیز یک هامر H2 با هشت درب!

در اصل یک استاندارد پر کردن که اتومبیل های آمریکایی است که به اندازه کافی برای کشش: موتور و گیربکس دست نخورده باقی می ماند. اما تعلیق و سیستم ترمز را می توان افزایش یافته است — تمام همان وزن کل خودرو می شود بسیار سنگین تر است. دوباره لازم است برای اصلاح سیستم اگزوز باعث آن را به مطابقت با طول خودرو.

کرایه تاکسی در نظر گرفته شده است کامل که انجام حتی برخی از روش. شما حدس زده ؟ راست: در لیست تجهیزات الکتریکی اضافی ژنراتور و باتری های تجهیزات گرمایش و تهویه مطبوع تر است مولد – به عنوان مورد نیاز توسط یک مسافر.

فضای داخلی و دکوراسیون – این چیزی است که ساخته شده لیموزینها. همه برای خوب مرد! و هیچ کس – اما برای کل شرکت! ما GMC طراحی شده است برای 14 نفر در اختیار کامل است که از آن آینه با نور. در این نوار با کریستال, جوش, لیوان شراب برای شامپاین سطل. بلافاصله – آکواریوم با ماهی مصنوعی: حباب های آب و تغییر رنگ حیوانات rollicking و چیزهایی که چشم لطفا.

در آینه سقف نوری لرزان ستاره ها – رنگارنگ Led مجسم عاشقانه آسمان است. در مورد محوطه واقع در انتهای کابین نصب تلویزیون های LCD و دو صفحه نمایش واقع در سمت قفسه. سیگنال به آنها است یا دی وی دی پلیر و یا دستگاه – این دستگاه ها واقع در طبقه زیر صندلی. بیش ترین صندلی VIP واقع در کنترل پنل برای تمام دستگاه ها و در کنار آن کنترل از راه دور – رئیس واحد hi-fi سیستم های صوتی با دو 12 اینچ ساب ووفر.

شما می توانید به ترتیب یک حزب راست در ماشین, برجسته صمیمی semidarkness چرخشنما چشمک می زند و پر کابین فضای مصنوعی دود و پرتوهای لیزر. و شما می توانید خاموش تمام موارد بالا در یک بار و یا به سوال در مورد راننده – همان پنل در داخل کابین. در همان کابین وجود دارد چند چیز است. برای مثال یک دستگاه مخابره ترانزیستوری برای برقراری ارتباط با کنترل و یا پلیس و بسیاری از دستگاه های دیگر که ضروری راننده.

است که آن را دشوار است به درایو یک ماشین لیموزین? با توجه به راننده ماشین لیموزین را به کلمات شما می توانید استفاده برای همه چیز. البته برای کشش limos وجود دارد بسیاری از محدودیت. در نتیجه برای مثال قبل از عبور از مسیر: Limos کشش می تواند به نوبه خود تیز اولین بار. در حالی که آن را به طور کلی ما قادر به رانندگی در همه جا در این شهرستان در برخی از مکان است و نه بدون مشکل. جای تعجب درجه چرخش – مهم ترین ویژگی های این خیابان است.

آنچه مهم است این است چگونه گسترده و خیابان است! اما برای حرفه ای وجود دارد که کم و یا هیچ مشکلی با مانور است. شما می توانید ببینید که چگونه به طرز ماهرانه ای رانندگان در مسیر درایو به عقب ؟ توسط آینه. در این معنا, رانندگی یک موتر لموزین, حتی ساده تر: آیا در همه وجود دارد و میل.

فراموش limo رانندگان قوانین رانندگی را نقض? تنها زمانی که این است که با توجه به صنعتی ضرورت است. شایع ترین تخلف است – آن است که حق را به خروج به ترافیک می دوزند و یا به نوبه خود در محل اشتباه است. دولت گشت که مسحور عظمت کشش و بالاترین و حرفه ای و راننده آن مراجعه به برخی از گناهان leniently.

همه در همه. همه جهات خودروسواری بزرگ. در تلاش به نوبه خود در شلوغ شرایط ترافیک (برای یک خودرو در طول بیش از صد پا تقریبا در هر نوبت در این شهر مملو از شناخته شده عوارض) limo کشش ممکن است مسدود کردن خیابان و ایجاد ترافیک بزرگ اما تعداد کمی از رانندگان شروع خواهد شد convulsively honking کند ، چه کسی می داند که چه کسی یا چه چیزی ممکن است داخل این ماشین. ممکن است افرادی که در حال رفتن به یک عروسی. هیچ دلیلی به از بین بردن خلق و خوی خوب.

اما سرعت در همه جا مورد احترام است. حتی در راش – شرکت ممنوع یک راننده به بیش از یک سرعت 60 مایل در ساعت.

در واقع وجود دارد هیچ هیچ مشکل خاص با بهره برداری از کرایه تاکسی در این شهر است. اما ویژگی های جالب است. برای مثال تعمیر و نگهداری و تعمیر. تقریبا هر ماشین لیموزین بزرگ شرکت کرده اند به خصوص آموزش مردم است که بررسی شرایط فنی ماشین لیموزین.

آنها همچنین برخی از تعمیرات. اما آن است که قطعا نه مطلق: آیا یک ماشین مدرن نیاز به خدمات حرفه ای. شما می توانید تصور کنید که چگونه به بلند کردن یک لیموزین? هیچ دلیل وجود ندارد آسانسور که می تواند در جای بلند قرار دادن 200 اینچ از خودروسواری بزرگ. در کل مشکل است اما می توان آن را حل کرد. تنها ادراک مورد نیاز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *