چه به نگاه کردن در یک سفر به ابوظبی

[ad_1]

سفر به ابوظبی این روزها نه کسل کننده و یا خسته کننده. همه در همه ، با بسیاری از جاذبه ها و فعالیت های شما می توانید لذت بخش و به یاد ماندنی سفر برای اطمینان حاصل کنید. ابوظبی در نظر گرفته شده است رویای سرمایه از خاورمیانه است. در اینجا شما می توانید تحسین high-tech پروژه مدرنیته و البته سنت است.

به بهترین استفاده را از اقامت خود را در ابوظبی, شما باید رسیدن به اپراتورهای تور برای کشف و به درگیر شدن در ماجراهای. نمونه شهر ابوظبی تور با یک سازمان را یک عمر تجربه برای شما. شما قادر خواهد بود به بازدید از میراث فرهنگی ایجاد کرد و با شکوه شیخ زاید مسجد. به شما خواهد شد هدایت می شود در طول شیک کورنیش که کشش آراسته ساحل و تفرجگاه ها و رستوران ها و کافه ها.

هنگامی که شما تسلیم آرامش را از چشم انداز شما عشق ابوظبی برای شگفتی های مختلف است که آن را ارائه می دهد. برای شروع وجود دارد سافاری صحرا و بهترین زمان برای لذت بردن از آن را در شب. شما خواهد شد در سراسر شن و ماسه در 4 با 4 خودرو که در آن شما می توانید مشاهده و شگفت انگیز از غروب آفتاب و پس از آن برای لذت بردن از دلپذیر شام در اطراف آتش اردو.

آنچه شما می توانید انتظار;

• لذت بردن طول می کشد که مسالمت آمیز به دور از فشار این شهرستان است.

• هتل رایگان وانت و رها کردن

• تمام هزینه های ورودی است که در بسته گنجانده شده است.

تور شب آغاز می شود در بعد از ظهر. این به این معنی شما باید چند ساعت زودتر به اتمام جالب دیگر فعالیت ها در این شهر است. تور organizer را انتخاب کنید شما در 3 بعد از ظهر از هتل که در آن شما مستقیما به ماشین سواری در صحرا. شن و ماسه شبانه روزی گزینه نیز در یک شب کویر سافاری در ابوظبی. به عنوان بخشی از یک شب اقامت شما خواهد بود جایگزین در یک بادیه نشین شد.

هنگامی که خود را, شما می توانید سرمایه گذاری به دیگر مکان های سرد. چگونه در مورد سفر به کورنیش? شاید لذت بخش ترین قسمت از شهر ابوظبی تور خواهد بود رفتن به کورنیش. در اینجا شما می توانید انتخاب کنید خوب بهتری نقطه که در آن شما می توانید جرعه چای و لذت بردن از تماشای قایق بالا و پایین رفتن در مارینا در این نزدیکی هست.

سپس شما می توانید حرکت بر روی سواحل است. شما می توانید استراحت بر روی شن و ماسه برای چند دقیقه. پس از آن برای هزینه اسمی شما می توانید وقت آزاد خود را صرف خواندن یک کتاب در کشش از خط ساحلی. و یا دیگری شما می توانید افراط در بازی والیبال اگر شما احساس فعال است. یک نقطه محبوب است که می تواند بازدید از باغ خانواده اجرا می شود که در طول walkaway و خانه را به بسیاری از فضاهای سبز است که باعث می شود برای قدم زدن در اطراف.

فرض کنید شما می خواهید به کاوش در این منطقه بر روی زمین شما باید در هیئت مدیره باز-اتوبوس تور. شما باید این گزینه به هاپ خاموش اتوبوس در نقاط مختلف است. اتوبوس شما را به مرکز شهر و ایجاد یک توقف در لنگرگاه بازار. مارینا مال یک جای پر زرق و برق بود. شما می توانید بازدید از مجتمع تفریحی که در آن شما می توانید رفتن به بولینگ تماشای یک فیلم و یا حتی سرگرم موسیقی چشمه.

بازار نیز به 100 متر بالا مشاهده پلت فرم که در آن شما می توانید تحسین چشم انداز از ابوظبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.