چندین بار استفاده از یک واشر فشار صنعتی

[ad_1]

یک واشر فشار صنعتی یکی از قدرتمند ترین و کارآمد برای تمیز کردن ماشین آلات در حال حاضر در دسترس است. این ماشین بی همتا خروجی سطح فشار و درجه حرارت. برخی از آخرین مدل های ارائه خروجی فشار سطح بالا را به عنوان 8000 psi و درجه حرارت خروجی به عنوان بالا به عنوان 330°F.

اما فشار صنعتی ماشین آلات شستشو هستند و نه فقط در مورد قدرت تمیز کردن. آنها تخصصی تجهیزات خاص برای تمیز کردن وظایف. برای مثال شما می توانید جریان کم فشار شستشو و تجهیزات برای جزئیات خودرو و واشر فشار سنگین گریس صنعتی.

این مقاله با معاملات مختلف با استفاده از فشار صنعتی ماشین آلات شستشو و مشخصات مناسب ترین ماشین آلات و تجهیزات برای کار.

سنگین گریس

گریس است که شاید سخت ترین از همه تمیز کردن وظایف. آن نیاز به قدرتمند تمیز کردن ماشین آلات. واشر فشار با بیش از 3000 psi پیش شرط ضروری برای انجام این کار. بالاتر از فشار خروجی از دستگاه های کارآمد تر و سریعتر از فرایند تمیز کردن خواهد بود.

واشر فشار انجام گریس صنعتی وظایف توسط پمپاژ خروجی های خود را بر روی تجهیزات صنعتی و کارخانه طبقه به انفجار دور گریس و خاک و لکه روغن و گرد و غبار در حال حاضر.

حذف نقاشی های دیواری

حذف نقاشی های دیواری یکی دیگر از تمیز کردن وظیفه خیاط ساخته شده برای فشار شستشو و تجهیزات. برای حذف نقاشی های دیواری یکی نیاز ندارد بسیار قدرتمند دستگاه مناسب برای چربی. سطح فشار خروجی از دستگاه می تواند به ماندن در داخل 3000 psi خوانده شده را علامت.

نحوه کار همان است ، خروجی از دستگاه دور شوی همه نشانه ها و نقاشی های دیواری از دیوار. برای تمیز کردن دیوارهای آب گرم پرفشار طراحی شده توسط یک موتور احتراق بهترین انتخاب است. بنزین و دیزل یا پروپان می تواند به عنوان سوخت استفاده می شود.

آب رواناب است یک مشکل در هنگام تمیز کردن, هوای آزاد, مکان است. تمیز کردن کارگران باید اطمینان حاصل شود که محل کافی زهکشی امکانات. آن بهتر خواهد بود به استفاده از واشر فشار صنعتی ماشین آلات با نرخ جريان در چنین شرایطی است. به طور معمول میزان جریان را افزایش می دهد به عنوان فشار خروجی را افزایش می دهد. وجود دارد به خصوص ماشین آلات که نرخ جريان و با بازدهی بالا و فشار.

سخت برای تمیز کردن سطح

آب داغ فشار ماشین لباسشویی مناسب برای منظم سطح سخت تمیز کردن وظایف مانند تمیز کردن کف و سطوح فلزی. این دستگاه برای استفاده های مختلف سخت برای تمیز کردن سطح وظایف تقریبا در تمام ساختمان های تجاری اعم از موسسات آموزشی به هتل ها و رستوران ها.

برای محیط داخلی تمیز کردن فشار الکتریکی پاک کننده است که مناسب ترین انتخاب است. این ماشین آلات کار موثر و بدون سر و صدا. و بر خلاف ماشین آلات است که سوزاندن سوخت های فسیلی برقی دستگاه شستشوی فشار قوی تولید نمی احتراق از اگزوز که باعث افزایش درجه حرارت در مناطق داخلی.

جزئیات خودرو

فشار شستشو ماشین آلات مورد استفاده برای تمیز کردن ماشین نیز هست. یک چیز را به اطمینان حاصل شود که ماشین ندارد خروجی فشار در سطح بیش از 1500 psi. نرخ جریان نیز نیاز به کم. در غیر این صورت آب اجرا کردن می تواند باعث شدید جریمه.

وجود دارد به خصوص ساخته شده صنعتی کارواش فشار قوی مدل برای جزئیات خودرو. این دستگاه دارای متوسط فشار خروجی سطح پایین نرخ جریان و درجه حرارت خروجی. قابل حمل ماشین آلات و بهترین راه حل مناسب برای مقیاس بزرگ جزئیات خودرو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.