چرا امارات اعطا شده است “بهترین شرکت هواپیمایی” عنوان در Skytrax 2016 جوایز لیست ؟

[ad_1]

امارات متحده عربی شده است به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی در جهان توسط Skytrax پیشرو مصرف کننده حمل و نقل هوایی سایت برای سال 2016. دبی-بر اساس هواپیمایی داده شد این جایزه به تازگی به این نتیجه رسیدند Farnborough Air Show. امارات را به دست آورد افتخار برای چهارمین بار در 15 سال گذشته. شرکت هواپیمایی آغاز شده بود برنده استراتژی در سال 2013. در این سال شرکت هواپیمایی dismounts قطر ایرویز به افتخار.

چه چیزی باعث امارات خاص ؟

وقتی که می آید به خاورمیانه همه چیز فوق العاده ای است و جادوها کلاس و لوکس, همان می رود برای خطوط هواپیمایی امارات. از طراح لباس از خدمه و کارکنان پشتیبانی به پردازنده مواد غذایی و نوشیدنی, امارات جدا می ایستد در تمام معیارهای که در مقایسه با سایر شرکت های هواپیمایی.

امکاناتی که باعث امارات ویژه عبارتند از:

خصوصی سوئیت – امارات پروازهای هتل مانند اتاق با فضای خصوصی برای مسافران آسایش و راحتی و آرامش است.

حمام چشمه های معدنی – مهم نیست که اگر شما یک کسب و کار یا اوقات فراغت مسافر حمام چشمه های معدنی اجازه خواهد داد که شما برای دریافت تازه و آماده در مقصد خود را.

منحصر به فرد پردازنده سالن – اگر شما تا کنون بازدید کرده اند هر گونه امارات, فرودگاه, سالن, شما می دانید چرا آن اعلام شده است بهترین. این سالن دارای چشمه های معدنی, مواد غذایی, بوفه, آرامش بخش, تخت و مبل ها و خیلی بیشتر شما را مشغول نگه دارید تا شما را در هیئت مدیره خود را به امارات پرواز.

در پرواز Wi-Fi – Wi-Fi است که باید برای هر شرکت هواپیمایی مدرن و چگونه می توانید امارات ماندن در پشت. این یکی از اولین هواپیمایی که شروع به ارائه Wi-Fi در تمام آن کوتاه و متوسط و پرواز در مسافت های طولانی.

سرگرمی در پرواز – یخ سیستم سرگرمی در پرواز هواپیمایی امارات. مسافران را سقوط در عشق با انتخاب گسترده ای از گزینه های سرگرمی. وجود دارد بیش از 2500 کانال های فیلم تلویزیون را نشان می دهد برنامه های موسیقی و بازی های آنلاین را انتخاب کنید از چندین زبان. یخ دیجیتال صفحه نمایش گسترده ای با زیرنویس گزینه بیش از حد. مسافران مجاز به ایجاد خود شخصی لیست پخش برای کل سفر.

جهان کلاس آشپزی – انتخاب مواد غذایی از سراسر جهان که تعریف ناهار خوری خود را در پرواز – بله این چیزی است که توصیف و درستی آنچه امارات, مواد غذایی و نوشیدنی ها بخش ارائه کرده است. از خاویار برای ماهی قزل آلا به نفیس شراب, همه چیز یافت می شود پردازنده یک پرواز امارات.

اینها تنها پردازنده, خدمات, اما, امارات متحده عربی خدمات به این محدود نیست فقط. شرکت هواپیمایی طول می کشد مراقبت از مسافران آن بر روی زمین بیش از حد. آن را ارائه می دهد شاتل فرودگاه اجاره اتومبیل حتی limos بیش از حد در صورت درخواست به صورت صاف و حمل و نقل به فرودگاه.

خطوط هوایی خاورمیانه را تعیین استاندارد برای شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان و زمان خود را برای دیگری به گام تا پیوستن به این رقابت است. این رقابت تنها را سرگرم کننده پرواز برای مسافران مثل ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *