چرا افزایش Squabs های لذیذ پرنده ای ؟

[ad_1]

من متوجه شدم که یکی از مهمترین و رایج ترین مورد استفاده برای توصیف طعم چاق و چله است “لذیذ.” وبستر تعریف به معنی بسیار دل انگیز و لذت بخش و خوشمزه و دیگران اضافه لذیذ بسیار خشنود به حس چشایی و قادر به ایجاد تمایل است. داشتن خورده چند من باید موافقم.

من شروع به بالا بردن کبوتر و squabs پس از خواندن “افزایش کوچک گوشت حیوانات” توسط Victor M. Giammattei, D. V. M., 1976. فصل خود را به نام “بالا بردن لذیذ Squabs” گرفتار چشم من و من نقل قول از پاراگراف اول. آن را می خواند: “جالب چند نفر امروز با آن آشنا هستند squabs حتی کمتر آنها را خورده و کمتر و در عین حال مطرح شده اند آنها را. هیچ منطق در این squabs آسان به جمع آوری و گوشت بهترین از همه مرغ و گوشت”.

O. K. شما باید توجه من آقا. من یکی از uninitiated در آن زمان من تا به حال هرگز یک خورده چاق و چله یا نه آن را دیده ارائه شده است. او در رفت. “چاق و چله صفوف همراه با فیله مینیون خرچنگ یا بچه شیرخوار (بز جوان). آن است که تنها در منوها از رستوران ها و هتل ها در steamships در باشگاه های کشور و در برخی از بیمارستان ها. آن شده است یک شام غذای برای پادشاهان و ملکه و دیگر اشراف از زمان یونانیان باستان… با توجه به سهولت که با آنها می تواند به افزایش کیفیت گوشت آنها و هزینه نسبتا کم به حیاط خلوت رشد وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا پر انرژی, خانواده, باید, بدون چاق و چله گوشت – نویسنده در نظر choicest از همه گوشت.” چرا که نه در واقع من خواسته ؟ چگونه من تا به حال موفق به دست این طعم و درمان ؟ من ثبت نام.

اگر غیر از این بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن من در مورد کیفیت چاق و چله, من پس از در بر داشت جالب دیگر مراجع. Philippa اسکات از “لذیذ بازی” لیست دستور العمل برای “Trid” یا درهم پنکیک با کبوتر. او می نویسد: “در خود “مور دستور” جان چهارم مارکی از Bute نشان می دهد که این غذا ممکن است به خوبی معرفی شده اند به مراکش در زمان Mulai ادریس از نوادگان حضرت محمد که فرار کرد به مراکش از مکه و بدن است که نهفته است به خاک سپرده شد در فاس سرزمین خود تبعید. آن است که مشهور به قدیمی ترین ظرف عرب و گفته شده است که هنگامی که حضرت محمد خواسته شد آنچه که او دوست داشت بهترین در جهان او پاسخ داد که او عاشق همسر خود را بالاتر از همه چیز اما پس از او و او عاشق “Trid.”

چینی ها را مطرح چاق و چله برای بیش از 2000 سال است. امروز چاق و چله مزارع بزرگ کسب و کار در چین با چند صد بودن عمل با موافقت دولت و تشویق. آنها همچنین بزرگ پزشکی است. چینی ها بر این باورند که چاق و چله است که نه تنها خوشمزه است و به راحتی قابل هضم است اما که گوشت و آبگوشت می توان به درمان انواع بیماری های بهداشتی. مردم باستان مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با کبوتر “شیرین خون حیوان” است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان کم خونی و ضعف و fatique. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از فشار خون بالا اسکلروز عروق و پوکی استخوان, فقط به نام چند. کبوتر شد و اولین نوع از مرغ به تعیین شده به عنوان “مواد غذایی سبز” از چین سبز مواد غذایی مرکز توسعه که به معنی کبوتر است که پاک ترین و پاک گوشت محصول به مصرف.

در صحنه آمریکا استفاده از چاق و چله ممکن است یک نتیجه از حافظه مردم و علاقه برای حساسیت و سلیقه مسافر کبوتر و ما می دانیم چه اتفاقی افتاد که معجزه گروه ترکان و مغولان. آنها آنها را خوردند. توماس جفرسون و تاریخ ایالات متحده برای همیشه در هم تنیده شده است. در میان بسیاری از چیزهای دیگر, Jefferson, was a “foodie”, باید شده اند وجود دارد از جمله یک اصطلاح در اطراف در آن روز. او دوست داشت در زمین خود محصولات خود را و وعده های غذایی خود را ارائه شده از آنها. او معروف بود او را برای صرف شام احزاب و او را برای صرف شام مهمانان. چاق و چله بود در منو مطرح شده از خود lofts. “چاق و چله در کمپوت” یک دستور غذا یکی از غذاهای مورد علاقه.

ویلیام راندولف هرست در روز خود را به یکی از ثروتمندترین و قدرتمند ترین مردان در آمریکا است. مانند جفرسون او همچنین مشهور برای مهمانی های شام و گسترده منوها. و به خوبی شناخته شده برای آن چاق و چله نشاند و چاق و چله شام در خدمت به دیگر آمریکایی حق امتیاز و مشاهیر به اندازه کافی خوش شانس را شامل می شود در لیست مهمان. اگر آنها بسیار خوش شانس “هرست تگزاس چاق و چله” یک کبابی شکم پر, پرنده خواهد بود روی میز.

بنابراین مردمی سعی کنید چاق و چله امروز. اگر آن را خوب به اندازه کافی برای یک پیامبر و یک آمریکایی پدر و بنیانگذار و یکی از ثروتمندترین مردان جهان, آن را خوب به اندازه کافی برای من. پس از همه, 1.4 میلیارد چینی با “ب” نمی تواند اشتباه است.

آیا من ذکر است که شما می توانید جمع آوری آنها را در یک حیاط خلوت کوچک? شما لازم نیست که به دنیا آمد از خون سلطنتی خطوط یا, اما شما می توانید ناهار خوردن مانند شما انجام دهد. آنها بیشتر “لذیذ” پرنده است.

دستور

Trid: درهم پنکیک با پر کبوتر

1 1/2 پوند گوشت کبوتر قطع به حدود 20 قطعه است. نمک 1 قاشق چای خوری فلفل سیاه خوب خرج کردن زعفران 1 قاشق چای خوری زنجبیل زمین 1 چوب دارچین 1 قاشق غذا خوری خرد شده chervil 1 قاشق غذا خوری جعفری خرد شده 3 تا بزرگ) پیاز (خرد شده) 1/2 فنجان آب 1 فنجان روغن زیتون 3 آید تپه فنجان آرد.

بجوش و خروش آمدن روی گوشت نمک و فلفل و ادویه جات ترشی جات و گیاهان دارویی, پیاز, آب و 1/2 فنجان روغن زیتون را در یک سنگین غذای مرکب از گوشت وارد محکم ببندید. را ساده خمیر را با آرد و آب بسیار کمی. کار آن را به طور کامل و سپس آن را به حدود 20 توپ در مورد اندازه کوچک تخم مرغ است. پهن کردن هر یک به آرامی روغن هیئت مدیره را به یک بسیار نازک دیسک. طبخ هر یک در یک ماهی تابه خشک و نه بیش از حد گرم اما پخته شده در هر طرف.

ترتیب 1/2 از این ماکارونی پخته شده را در یک ظرف ovenproof همپوشانی یکدیگر و در آینده طرف ظرف. زمانی که گوشت مناقصه حذف چوب دارچین و ترتیب گوشت در بالای پنکیک. پوشش با باقی مانده پنکیک. بریزید و کمی از مایع پخت و پز بیش از trid و خدمت بقیه به عنوان یک سس.

از لذیذ بازی: دستور العمل ها و حکایات از سراسر جهان توسط Philippa اسکات.

چاق و چله در کمپوت

6 چله squabs 2 قاشق غذاخوری کره 1 فنجان پیاز ریز خرد شده, 1, ریز تکه هویج 1/2 قاشق چای خوری نمک 2 برش تکه بیکن 1/4 پوند قارچ ورقه 1/3 فنجان شری یا مادیرا.

خرپا به squabs. ذوب کره را در یک ظرف خورش با درب تنگ اتصالات. اضافه کردن squabs همراه با پیاز و هویج و نمک. در روغن سرخ کرده تا با ظرافت browned در همه طرف عطف پرندگان غالبا. بعدی اضافه کردن بیکن و قارچ و شری یا مادیرا. پوشش محکم و بجوش و خروش آمدن در فر به آرامی برای 40 یا 45 دقیقه یا تا زمانی که مناقصه وقتی با چنگال تست شده. Overcook یا آنها سقوط خواهد کرد از هم جدا. حذف پرندگان و خدمت با سس در کنار.

هرست تگزاس چاق و چله

6 چله squabs, 3 فنجان خرده نان 4 عدد تخم مرغ 2 فنجان رنده شده پنیر رومانو, 2, دستکش, سیر 2 قاشق چای خوری جعفری خرد شده, 3, خرد شده, پیاز, کمی, مرزنجوش, نمک و فلفل را به طعم و 1/2 فنجان روغن زیتون 1 فنجان شراب قرمز.

تخلیه squabs خشک و قطع راهنمایی بال. مخلوط مواد تشکیل دهنده به جز نفت و نوعی شراب قرمز. چیزهای پرندگان با mixter و سیخ بسته شده است. براش پرندگان با روغن و محل سرطان در کشف ظرف پخت. پخت در فر تفت دهید تا 400 درجه تا زمانی که قهوه ای (35 دقیقه). قلم مو با روغن چرب با نوعی شراب قرمز. خدمت در نازک نان تست با یک Borderlino یا کالیفرنیا شراب قرمز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *