پیدا کردن بهترین ونکوور رستوران هندی

[ad_1]

برای یک شهر آن ونکوور است شهرت برای غذا عالی است. متاسفانه برای بسیاری از ما مجموعهای از گزینه های مواد غذایی در دسترس است می توانید آن را تا حدودی دشوار است برای پیدا کردن بهترین نمونه های خاص آشپزی. مواد غذایی هند در ونکوور در دسترس است فقط در مورد هر نقطه اما چگونه می توانیم بهترین رستوران هندی از بقیه است ؟ در واقع جایی که شما حتی شروع به جستجوی خود را برای بهترین ونکوور رستوران هندی?

تحقیقات کلیدی و مهم است که به برخی از زمان برای یادگیری در مورد محلات. به عنوان مورد با بسیاری از جهان وطنی شهرهای ونکوور و ونکوور منطقه ای مجزا در محلات است که نشان دهنده فرهنگ و استعداد بسیاری از گروه های قومی. در نهایت اگر شما می خواهید برای پیدا کردن بهترین رستوران در ونکوور, شما باید شروع به دنبال حق محلات.

برای مثال یکی از اصلی هند و مناطق کانادا در ونکوور است Punjabi بازار واقع در اطراف خیابان اصلی در خیابان 49. اوایل هند و مهاجران کانادایی برای اولین بار وارد کانادا در اواخر 1800s و به زودی پس از آنها تاسیس اصلی و 49 منطقه به عنوان یک منطقه عمدتا هند و کانادا قومی تحت محاصره. مغازه ها و رستوران ها شکوفا در این منطقه امروز و راه رفتن در امتداد خیابان اصلی خواهد شد در حال حاضر بسیاری از عالی هندی رستوران ها و بازارها است.

علاوه بر ساری متمرکز جمعیت هند-کانادایی و بنابراین نباید تعجب است که شما پیدا کنید تعداد زیادی از خوشمزه رستوران هندی موجود در این منطقه است. از شیرینی و شیرینی به ادویه کاری و تندوری شما در پیدا کردن فقط در مورد هر نوع از مواد غذایی شما می توانید تصور کنید در ساری. هنوز هم بدون تجربه می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان تلاش برای پیدا کردن بهترین رستوران هندی. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟

بدیهی است که شما باید گوش دادن به توصیه های خانواده و دوستان و همکاران; اما اگر همه چیز با شکست مواجه, سریع آنلاین جستجو فراهم می کند یک لیست جامع از رستوران های هندی در ونکوور همراه با بررسی از مشتریان. برای مثال Vij رستوران در 11 خیابان در نزدیکی خیابان گرانویل به وضوح دارای شهرت بسیار عالی با foodies در سراسر شهرستان. مشهور, هندی, fusion, Vij ویژگی های انتخاب قابل توجه از غذاهای هندی همه با اقیانوس آرام-شمال غرب استعداد.

بیایید فقط صادقانه دوم – غذای هندی خوشمزه است. غنی با طعم عجیب و غریب و ادویه جات ترشی جات و مواد با کیفیت شاید سرگرم کننده ترین راه برای پیدا کردن بهترین رستوران هندی در ونکوور به آنها را امتحان کنید. بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند شما مطمئن هستید برای پیدا کردن یک چند نقاط محلی در خدمت معتبر غذاهای هندی در هر بودجه. Gastown مرکز شهر اصلی جنوبی و برادوی راهرو خانه را به بسیاری از رستوران های هندی با شهرت. غذای هندی عاشقان خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که بسیاری از با کیفیت بالا, سنتی و مدرن, رستوران خدمت تا بهترین کشور خوردم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *