پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد اوتی – راهنمای سفر کامل خود را

[ad_1]

پایتخت Nilgiri منطقه اوتی که ملکه از ایستگاه تپه است که همچنین به عنوان شناخته شده ” کوه های آبی. زیبا Kurunji گل که شکوفه هر دوازده سال یک رنگ آبی در دره که ومى نام ‘کوه های آبی. هنگامی که تابستان پایتخت مدرس ریاست جمهوری اوتی در حال حاضر تبدیل به یک مقصد توریستی محبوب است که allures گردشگران از نقاط مختلف جهان است. اگر شما نیز برنامه ریزی تعطیلات به اوتی, سپس شما می توانید کتاب بنگلور کابین و سفر خود را شاد و راحت است. اما قبل از اینکه شما برنامه ریزی تعطیلات خود را در اینجا پنج چیز است که شما نیاز به دانستن در مورد اوتی.

  1. از کجا به ماندن – بسیاری از هتل ها در اوتی ارائه اتاق با نمای زیبا از لذیذ دره سبز. شهر کوچک شامل محل اقامت اعم از هتل ها بودجه به ویلاهای لوکس. بنابراین گردشگران می توانند در انتخاب یک هتل بسته مورد نیاز خود و بودجه. برخی از هتل ها و استراحتگاه در اوتی شامل سنگ پارک هتل پیچ Delightz مسافرخانه ببر هیل توچال مراتع اقامت Fairstay تعطیلات رفت و آمد مکرر و فرن هیل.
  2. از کجا برای غذا خوردن – اوتی برجسته برای خود خانه ساخته شده شکلات, نان, نان و کیک. اگر شما مایل به مزه غذاهای محلی و سپس وجود دارد هیچ چیز بهتر از نان محلی. بسیاری از رستوران ها در اینجا آماده مدرس آشپزی, اما وجود دارد برخی از اتصالات که در آن شما همچنین می توانید لذت لذیذ و تند و معطر Chettinad ظروف. اگر شما مایل به ناهار خوردن در یک هتل با محیط و مواد غذایی و جو و سپس شما می توانید سعی کنید ارل راز بزرگ نیش مرغ باغ کافه النهار را در کافه پیاده رو و Shinkows.
  3. که در آن به فروشگاه – اگر شما یک shopaholic, سپس شما باید بازدید از جاده تجاری. در اینجا شما می توانید پیدا کردن دولت رسانه Khadi Gramudyog Bhavan و بسیاری از کشمیری مغازه ها. جدای از این, سبز, فروشگاه تبت بازار و Higginbothams برخی از محبوب خرید و لکه های که در آن شما می توانید خرید عسل و چای و دیگر محصولات ارگانیک که در حال برداشت توسط کشاورزان محلی.
  4. چه باید بکنید – اوتی آن شناخته شده است شکوه و جلال طبیعی و exquisiteness. بهترین راه برای کشف ایستگاه تپه و شکوه چای سبز شهرکهای است که از طریق کوه پیمایی. اوتی فراهم می کند بسیاری از کوتاه و بلند treks که مجذوب متعدد مشتاق گردشگران است. اگر شما نیز مایل به سعی کنید دست خود را در کوه پیمایی و سپس شما می توانید انتخاب کنید به بازحمت حرکت کردن در دومین قله بلند در قسمت های غربی Dodabetta. آن است که نزدیک به 10 کیلومتر از اوتی و شما به راحتی می توانید رسیدن به مقصد با رزرو تاکسی از بنگلور به اوتی. سفر به اوتی است که همیشه ناقص و بدون سوار کردن بر روی ‘Nilgiri قطار اسباب بازی’. قطار به آرامی حرکت می کند در سرعت 33 کیلومتر/ساعت و عبور از عجیب و جالب شهر متوپلیم. آن را پوشش می دهد در مجموع در فاصله 46 کیلومتری و سرگرم کننده است
  5. هنگامی که به سفر – اوتی یک مقصد است که می تواند بازدید در طول سال. با لذت فیلم سکسی, زیبا بادهای موسمی و سرد زمستان اوتی است که جذاب در تمام فصول. اما اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی گل ها در این منظره تپه ایستگاه فوریه تا مارس است که زمان ایده آل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *