پرداخت نظرسنجی ها – نحوه کسب درآمد از صفحه اصلی

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از راه هایی برای ایجاد پول از خانه. یکی از بهترین راه هایی است که با سایت های بررسی پرداخت و در حال حاضر روزنامه نگار که نمی نیاز به هر گونه راه اندازی هزینه به صورت کاملا رایگان و در برخی از درآمد اضافی.

برای کسانی از شما که ممکن است فقط به اندازه کافی به ناهار خوردن در رستوران 5 ستاره یک بار در در حالی که, و یا به خرید یک فناوری جدید اسباب بازی و یا شاید شما در حال اقامت در خانه مادر یا دانشجوی تمام وقت است که در تلاش برای پایان می رسد دیدار و نیاز به برخی از درآمد اضافی برای پرداخت صورتحساب پرداخت نگاهی به نظرسنجی های آنلاین یک راه حل عالی. این بررسی فرصت ها ساده ترین و سریعترین راه برای کسب درآمد برخی از پول اضافی است.

در حال حاضر لطفا اجازه دهید من روشن شود قبل از ترک شغل روزانه خود را و کتاب کلاس اول تعطیلات به یونان پرداخت می شود نگاهی به نظرسنجی آنلاین نیست سریع پولدار شدن و یا حتی غنی در نهایت طرح. شما نمی خواهد میلیاردها دلار یا حتی هزاران نفر از نظرسنجی ها پرداخت می شود چرا که در واقع این نوع از خانه کار کار فقط برای درآمد اضافی!

کلاهبرداری وجود دارد که ادعا می کنند که مردم در حال ساخت هزاران دلار در ماه کار از خانه با انجام نظرسنجی آنلاین, این است که کل تلخه و فقط یکی دیگر از راه برای گرفتن شما را به پرداخت پول برای یک لیست اجرا برای زندگی شما!

حقیقت این است که شما می توانید برخی از خوب جیب برای تغییر تلاش بسیار کمی از کامپیوتر خود را و آن لذت ببرید در همان زمان. بهترین قسمت این است شما می توانید از خانه کار می کنند در لباس خواب شما بین کارهای دیگر و یا در محل از آنها در مدرسه در لپ تاپ خود را, بین, تکان دهنده از, خورش را در طول تبلیغات و یا حتی در حالی که ناهار خود را و هنوز هم پرداخت می شود! نکته این است که شما باید انعطاف پذیری و شما می توانید انتخاب کنید. تنها مورد نیاز برای پرداخت نظرسنجی یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت و یک حساب ایمیل و تمایل برای پاسخ به سوالات.

بررسی پرداخت راهنمای سایت های

1. هرگز پرداخت برای تبدیل شدن به یک عضو از یک سایت نظر سنجی. آنهایی که مشروع نیست و اتهام آنها پرداخت شما و نه راه دیگری در اطراف شما انجام می دهند آنها را یک به نفع مصرف کننده با ارسال نظرات که به نوبه خود در خدمت مشتریان خود است.

2. مراقب باشید از وب سایت که ارائه شما را هزاران نفر در یک ماه با فروش شما “دسترسی” یا لیست سایت های بررسی. این یک کلاهبرداری است و همچنین تمام مشروع بررسی سایت های در دسترس هستند به صورت رایگان و بدون هیچ دلیل به پرداخت برای هر لیست و کسانی که مسئول هستند فقط گرفتن پول خود را برای هیچ چیز.

3. مطمئن باشید که برای ورود راستگو اطلاعات صادقانه در هنگام پاسخ دادن به سوالات تحقیقو که آنها مطابقت اصلی خود را در اطلاعات و مشخصات. اگر شما همه چیز را فقط برای تکمیل بررسی و پرداخت می شود به بررسی آنها را لغو حساب کاربری خود شوید.

4. مطمئن شوید برای بررسی از برنامه پاداش برای سایت های بررسی. برخی از پرداخت های نقدی و برخی از پرداخت با کارت های هدیه و کالا.

5. مطمئن شوید که شما اضافه کردن شرکت فرمت ایمیل اطلاعات خود را به لیست سفید/اطلاعات تماس ایمیل به طوری که بررسی دعوت نامه فرستاده شده به شما را در خود را به صورت فله و یا پوشه اسپم و شما فرصت برای دریافت پرداخت می شود به نظر سنجی آنلاین.

مشروع وجود دارد تحقیقات بازار شرکت های که ارائه بررسی پرداخت به مصرف کنندگان برای نظرات خود را و کسانی که نظرات شکل بازار در موضوعات مختلف از مواد غذایی به اتومبیل, پزشکی, تحقیق, تست, جدید تبلیغات و تعداد زیادی بیشتر. این بررسی فرصت ها ساده ترین و سریعترین راه برای پول درآوردن از خانه و کسب درآمد برخی از پول اضافی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *