پارک ملی اتوشا – مسابقه سریع

[ad_1]

برای بسیاری از مردم رفتن به یک آفریقایی صفری عکس می تواند یک بار در طول عمر ماجراجویی و شما نمی توانید هزینه را به هر گونه اشتباهات عمده به عنوان شما نمی قادر خواهد بود به بازگشت به آنها درست باشد!

بنابراین مهم است به همان اندازه اطلاعات دقیق که ممکن است قبل از ورود. شما نیاز به دانستن آنچه صفری لباس را چه دنده عکس به همراه, چگونه مراتب مختلف اردوگاه ها از یکدیگر که آیا شما می توانید یک braai (BBQ) و یا اگر شما باید خوردن در رستوران ها چه حیوانات شما به احتمال زیاد برای دیدن که در آن ،

Etosha بودن تاج جواهر از پارک های ملی در نامیبیا می شود بیش از 200 000 بازدید کننده در هر سال است و یکی از محبوب ترین پارک های ملی است. اگر شما قصد بازدید از Etosha در خود درایو صفری در اینجا چند سوال برای شما برای ارزیابی چگونه به خوبی شما می دانید پارک:

سوال #1: به عنوان یک عکاس حیات وحش آن است که ممکن است به درایو از Namutoni اردوگاه به دولومیت اردوگاه در یک روز.
A. واقعی
B. کاذب

سوال #2: این تنها اردوگاه در Etosha که waterhole:
A. دولومیت
B. Halali
C. Namutoni
D. Okaukuejo
E. Onkoshi

سوال #3: تنها بازدید کنندگان زمان دیدن حیوانات است که در طول فصل خشک (ژوئن تا سپتامبر)
A. واقعی
B. کاذب

سوال #4: چه لوازم جانبی نیاز نداری برای عکاسی در شب از اردوگاه waterholes?
A. بهتر-beamer
B. فلش
C. براکت فلش
D. پلاریزه
E. سه پایه

سوال شماره 5: وجود دارد braai (BBQ) امکانات در کلبه تنها در دو اردوگاه های زیر:
A. Namutoni و Onkoshi
B. Okaukuejo و Halali
C. Halali و دولومیت
D. دولومیت و Okaukuejo
E. بالا تمام اردوگاه را Braai (BBQ) امکانات

پاسخ به سوال #1: A. درست Namutoni است که واقع در مرز شرقی این پارک است که حدود 310 کیلومتر از دولومیت است که واقع در غرب پارک. محدودیت سرعت در Etosha یکی از بالاترین در پارک 60 کیلومتر در ساعت (در مقایسه با 50 در کروگر و 40 در Pilanesberg). حتی پس از شما خواهد نیاز به ترک اردوگاه به عنوان خورشید افزایش می یابد و سپس سفر در 50-60 کیلومتر در ساعت با تعداد بسیار کمی متوقف می شود, شاید حتی جست و خیز ناهار و احتمالا کشتن چند از حیوانات در جاده ها و نه قادر به توقف بسیار طولانی اگر شما نقطه pride of lions – این است که یک تعطیلات آرامش بخش! رزرو اتاق این را می داند و نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به کتاب همزمان شب در این دو اردوگاه – شما نیاز به ترک از Okaukuejo یا Halali برای رسیدن به دولومیت در یک روز.

پاسخ به سوال #2: E. Onkoshi ندارد waterhole آن را به عنوان حق واقع شده در تابه و بنابراین می تواند یک waterhole. بازی مشاهده نشده به خوبی در اطراف این اردوگاه به عنوان آن را در چهار اردوگاه. شگفت انگیز غروب و پرندگان آب, انجام, اما, برای عدم حیوانات در اردوگاه. این waterholes در Halali و Okaukuejo بسیار نزدیک به اردوگاه (50 متر) در حالی که waterhole در دولومیت در حدود 350 متر دور, ساخت, عکاسی در شب یک چالش است.

پاسخ به سوال #3: B. کاذب – شما می توانید حیوانات در تمام طول سال. در طول زمستان حیوانات تمایل به آمدن به شما به این معنی است که آنها را به خود جلب مختلف waterholes بنابراین شما لازم نیست که برای رانندگی بسیار دور به آنها نگاه کنید در حالی که در تابستان شما نیاز به رانندگی در اطراف برای دیدن بازی. این بازی را مشاهده و در طول تابستان نیز می تواند جذاب تر عکس به عنوان شما را از گل های وحشی گل و یک عکس از یک قلاده پلنگ در یک زمینه زرد گل های وحشی است, جذاب ترین و غیر معمول!

پاسخ به سوال #4: D. پلاریزه – این است که یک فیلتر مورد نیاز است که در طول روز به تیره آسمان و به طعم تلخ نور خورشید را منعکس کردن سفید, نمک, تابه, اما شما نمی خواهد با استفاده از آن در شب. چهار دیگر موارد ضرورت به منظور دریافت عکس ها خوب در اردوگاه waterholes. در ضمن در نور کم مانند نیکون D3S D800 یا D4 خواهد بود یک مزیت بزرگ برای شبانه عکاسی.

پاسخ به سوال شماره 5: B. Okaukuejo و Halali تنها دو اردوگاه است که ارائه braai (BBQ) امکانات برای بازدید کنندگان اقامت در کلبه های ییلاقی. و سپس همه کلبه های ییلاقی در Halali و Okaukuejo باید این امکانات – شما نیاز به درخواست خاص این واحد زمانی که ساخت رزرو خود را. اگر شما به این اردو پس از آن سه اردوگاه ارائه braai امکانات; Halali, Okaukuejo و Namutoni.

پس چگونه شما انجام دهید ؟ اگر شما به ثمر رساند 5 از 5 و سپس آن را به دنبال خوب برای شما – شما به نظر می رسد به دانستن پارک و باید قادر به برنامه ریزی موفق, عکس, سیاحت اکتشافی در افریقا. اگر شما را به خوبی انجام دهد و سپس شما نیاز به قلم مو رنگ کردن در Etosha حقایق است. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد Etosha و چالش خود را با یک جامع تر 20-سوال امتحان در این Etosha صفحه: عکاسی از حیات وحش در پارک ملی اتوشا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.