ورمونت توسعه املاک و مستغلات و قانون 250 – اصول اولیه

[ad_1]

در اواسط تا اواخر دهه 1960 دو بزرگراه های بین ایالتی, I-89 و من-91 افتتاح و عملیاتی شد در ایالت ورمونت با آوردن آنها را بسیار آسان تر برای دسترسی به ورمونت برای خارج از کشور بازدید کنندگان به ویژه کسانی که از بوستون و نیویورک. این ایجاد نگرانی در میان ساکنان و مقننه ورمونت که زمین بیش از توسعه یا خاطره را افزایش می دهد به طور قابل توجهی می تواند تاثیر منفی در دولت افسانه ای بکر کوهستان, محیط زیست و همچنین اقتصاد دولتی است. افزایش بازدید کننده و ترافیک خودرو باعث شد بسیاری به این باور است که همه چیز را از دیدگاه ها و فضاهای باز به این تالاب زیستگاه های حیات وحش و به طور کلی کیفیت زندگی می تواند تحت تاثیر چنین تغییر عمده ای. مهم ترین این مقاله هر چند بود و نگرانی بیش از حد در توسعه املاک و مستغلات.

در اوایل دهه 1970 ورمونت تصویب قانون 250 دولت برای اولین بار قانون واقعی قرار داده است که مقررات سختگیرانه در استفاده از زمین و توسعه. صحبت کردن به طور کلی هر کسی که به دنبال توسعه زمین بیش از ده هکتار از بیش از ده کل واحد و یا بالاتر از 2500 پا در ارتفاع شد و در حال حاضر موضوع را دقیق بررسی روند توسط دولت به اطمینان حاصل شود که توسعه نمی توانست تاثیر منفی بر منابع محلی, اقتصاد و کیفیت زندگی است. یکی از دولت و نه محیط زیست منطقه کمیسیون در حال حاضر مورد مداقه قرار دادن یک پروژه برای تعیین اگر آن را قابل قبول است که بر اساس به اصطلاح “ده معیار” از عمل 250.

شما می توانید یک لیست کامل از عمل 250 ده معیار به سادگی با جستجوی این قانون در اینترنت, اما بسیاری از معیارهای مقابله با آلودگی هوا و آب. این پروژه نمی تواند باعث شدت آلودگی به هوا یا آب از جمله بیش نیست-مزاحمت برای تامین آب محلی نه بر خاک توانایی به درستی حفظ آب در جامعه و نه مؤثر محلی تالاب ساحل سرزمین های رودخانه ها و نهرها و دریاچه ها. توسعه باید به احتمال زیاد به علت ازدحام مسائل محلی جاده ها و بزرگراه و آن را نباید بیش از حد زیادی از استرس در شهرداری به خصوص با توجه به این شهرداری سیستم مدرسه. در نهایت زیبایی شناسی در نظر گرفته – مناظر طبیعی مناطق نقاط مورد علاقه و محلی زیستگاه های حیات وحش باید صورت قابل توجهی خطر است. هر پروژه برای بررسی پایبندی خود را به قانون 250 توسط کمیسیون و توسعه ممکن است درخواست تجدید نظر منفی حاکم به ورمونت زیست محیطی هیئت مدیره.

پروژه های در مقیاس بزرگ عمدتا به سختی تصویب تحت عمل می کنند اما اسکی (از جاذبه های اصلی در دولت) اغلب از طریق فرایند بررسی بیشتر به راحتی. برای مثال در سال 2001 Stratton کوه در مقیاس بزرگ اسکی توچال پیشنهاد گسترش عظیم در 2,000+ هکتار است که شامل بیش از 1200 واحد مسکن رستوران ها و مغازه ها و بالابر اسکی و بیشتر. اگر چه این پروژه رو خیلی مخالفان از همسایه جوامع محلی ساکنان و افراد غیر انتفاعی نگرانی های زیست محیطی هیئت مدیره در نهایت تصویب پروژه تحت منطق که بیشتر از این گسترش خواهد تنها جذب فصلی بازدید کنندگان و نمی خواهد تابع در طول سال. این باور نکردنی تفسیر این پروژه اجازه آن را به تصویب جمع اوری کمیسیون و توسعه جلوتر رفت بیشتر به عنوان برنامه ریزی شده.

اگر شما به دنبال به توسعه ملک در ایالت ورمونت, شما قطعا نیاز به آگاه از عمل 250 قبل از اینکه شما بیش از حد همراه به عنوان دقیق شرایط و ضوابط در نهایت می تواند شما را با یک قطعه زمین است که نمی توان توسعه یافته به عنوان شما امیدوار بود. صرفه جویی در وقت و پول با تحقیق در مورد این دقت و انجام علت سعی و کوشش خود. ورمونت است که مانند اکثر کشورهای وقتی که می آید به خاطره نگه داشتن آن را زیبا و بکر است یک اولویت در اینجا!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *