واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

بعد هدرزها را با جوش آرگون به هم متصل کردیم و این کار به شکلی صورت گرفت که داخل هدرز کاملا صیقلی باشد و جوش مسیر حرکت گاز را ناهموار نکند. خودرویی که شخصیتی تازه از یک پانی کار آمریکایی را به نمایش میگذارد و از نظر فنی با تولدش در سال 1970 هیچ اشتراکی ندارد. تمام اجزاء به صورت جداگانه به متخصصین خودش جهت تست و تقویت ارجاع میشه و در نهایت زیر نظر مکانیک تمام قطعات جمع آوری و تست شده و موتور بیرون از ماشین روشن میشه. ودارای کیفیت با تصفیه کامل ذرات معلق حاصل از احتراق موتور تا حد چشمگیری از جرم بستن قطعات داخلی موتور و کثیفی روغن موتور خودرو جلوگیری به عمل می آورد. صدای غیر عادی از انتخاب روغن موتور مناسب برای ریو. در همین جا از مالکان خودروهای خاص و کلاسیک ديگر هم جهت تهیه گزارش از خودرویشان دعوت به همکاری میکنیم. هوای ورودی به کابین خودرو از طریق سیستم تهویه مطبوع و بخاری فیلتر هوای باکیفیت بنز توسط این قطعه فیلتر گردیده و از ورود ذرات ، گرد و غبار و سایر محرک های تنفسی به داخل کابین جلوگیری نموده وباعث می شود که حداکثر میزان هوای تمیز با کمترین آلودگی و صدا از دریچه های ورودی داشبورد وارد کابین گردد.

با خرید کیت مکش اسپرت، هوای خنک را وارد موتور کنید و چند اسب بخار قدرت بیشتر گیر بیارید. روال بازسازی 0 تا 100 یا بازسازی کامل در هیتال آفرود به طور کلی به این شکل هست: خودرو بعد از پذیرش و تعیین شرایط و نحوه بازسازی و جزئیات آن وارد غرفه مکانیکی میشه. سیستمهای هوای سرد قیمتشان کمی بیشتر است ولی در عوض صدای موتورتان را به وضوح تغییر داده و مصرف سوختتان را پایین میآورند. فیلتر هم عوض کردم توفیقی نکرده . میدان کاج، صداییک هیولا که ابتدا پیش خود فکر کردم هیولاهای دست ساز جوانان تهرانی است.با کمی دقت یک خودروی زرد رنگ با چهار چراغ جدا از هم روبه روی من متوقفشد. برای حرکت آماده میشویم، پیشرانه 8 سیلندر 5.7 لیتری با توان 325 اسببخار با غرشی مثالزدنی روشن میشود با گشتاور بالايی که در اختیار شما قرار میدهد پای خود را چند باری روی پدال گاز میفشاریم که باعث میگردد تا صدای سیستم اگزوز بلند شود. فیلتر هوای بنز در سایت کارکالا کابین خودرو و یا فیلتر هوای بنز کولر در قسمت های مختلف خودرو با توجه به نوع خودرو قرار گرفته است.

ولی از آنجایی که آلومینیوم وزن کمتری نسبت به استیل داشته و دما را نیز بهتر کنترل میکند، انتخاب هوشمندانهتری است. البته پیش از این نیز کمپانیهای برای فورد موستانگ دیفرانسیل سه تکه ساخته بودند، ولی این مدل کاملترین دیفرانسیل سه تکهای است که برای فورد موستانگ تا به حال ساخته شده است. همچنين براي همه مدلها ترمزهاي ABSو ايربگهاي جانبي جلو در نظر گرفته شده در انگلستان سه مدل در دسترس بود كه داراي موتور 1/6S، 2/SE و V6 بود. یکی از موضوعاتی که میتوان آن را یک امتیاز و ویژگی در نظر گرفت، نصب بسیار راحت این قطعه است که شما میتوانید از آن بهراحتی استفاده کنید، همچنین میتوانید به هرجایی که اگزوزسازی خودرو انجام میشود، رفته و نصب این قطعه را انجام دهید. به نظر من برآیند پروژه حتی از تصورات ما هم بهترشد. یادمان باشد حتی آمریکاییها هم دچار اشتباه میشوند و تا فراموش نکردهام بگویم که از مجموع 20 پیچی که برای نصب دیفرانسیل از آمریکا آمده بود، 10 پیچ کوتاه بود و ما مجبور شدیم آنها را در ایران تهیه کنیم. پس مجبور شدیم دو سوراخ 55 میلیمتری در صندوق عقب ایجاد کنیم تا بتوان این قطعه را به وسیله پیچهایش محکم کرد. سیستم تعلیق این خودرو یکی از بهترین هدایایی است که به رانندهاش میدهد، چون با این قدرت و گشتاور بالا ثباتی مثال زدنی را ایجاد میکند تا راننده در فشردن پدال گاز جسورتر باشد.

اما یکی دیگر از نوآوریها در این موستانگ خوش بخت استفاده از سیستم فرمان راک اند پینیون به جای فرمان استاندارد مارپیچی آن است. چندی پیش توانستیم ملاقاتی با یک دستگاه شورولت بلیزر سیلورادو که توسط یکی از افراد خوش ذوق ایرانی تیونینگ شده ، داشته باشیم. یکی دیگر از مزایای مهم در داشتن هواکش خودرو فیلتر هوای ام جی تغییرات مکرر روغن است، همانطور که با یک فیلترتمیز، روغن نیز خرید هدرز پراید تمیزتر خواهد شد. در بعضی از محصولات غیر استاندارد، عدم وجود سوکت بخار روغن میتواند باعث از بین رفتن سوپاپ و سرسیلندر به دلیل تجمع رسوبات روغن شود. اولین و مهمترین چیزی که شما از وجود فیلتر هوا قدردانی میکنید عملکرد بهتر است. امیر آقا بازم ممنون بابت تست.اما باید قبول کنیم elx تقویته.من خودم elx داشتم اینجوریا هم که شما میگین نیست.206 رو با یه هدرز میشه از elxبیافته جلو اما اینجا کلا موند عقب.بازم ممنون تست. اشاره کرد. در پایان از جناب آقای پدرام محسنزاده که خودرویشان را در اختیار ما قرار دادند و آقای وحید دلدار، جهت هماهنگیهای آزمایش نهایت سپاس را داريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.